Dodaj do ulubionych

WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ....21

27.06.08, 14:37
wzorem ubiegłorocznego ... czas zacząć codzienne odlicznie do
babozlotu (kto pierwszy ten lepszy :D)
P.S.
na tę,której uda się dokonać najwiekszej ilości wpisów (bo
najwcześniej odwiedza co rano forum) czeka na zlocie prywatna
nagroda od adminów :D
Obserwuj wątek
    • marzkaf Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 27.06.08, 14:48
      i mnie ubiegłaś:)
      też miałam ochotę na rozpoczęcie tego wątku-no ale "kto pierwszy ten
      lepszy".

      p.s. zaczynam wyścig o największą ilość wpisów :D:D:D
    • brudny.ucek Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 27.06.08, 21:02
      oj, zaczynam wam nie po chrześcijańsku, brzydko zazdrościć ;-))))
    • arsinoe73 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 28.06.08, 02:39
      20
      • dorotii3 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 28.06.08, 16:44
        Goha, ale chyba trzeba doprecyzować w jakich godzinach, bo tak to ja mogę sobie
        poczekać do północy, bo tak mniej więcej chodzę spać i bach... wpisać kolejny
        dzień, a to nie o to chyba chodzi, co?
        Myślę, że należy określić kryteria czasowe, czyli od której zaczyna się rano?
        • goha66 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 29.06.08, 08:20
          dorotii3 napisała:

          > Myślę, że należy określić kryteria czasowe, czyli od której
          zaczyna się rano?

          ... :) Dorotko, to tylko zabawa, a ponieważ doba zaczyna się po
          północy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby i odliczać można było gdy
          tylko elektronicznie zmieni się data ;)
          P.S.
          przy okazji - 19 zostało (śpiochy :D:D:D)
          • dorotii3 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 30.06.08, 00:07
            Skoro to zabawa, to korzystając z tego, że nie śpię napiszę - 18 :)))
            • margushia Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 30.06.08, 10:35
              No i poczekałaś do północy ;) jest już poranek, ale od północy 18 się nie
              zmieniło, więc cyferki nie zmienię..heheh
              • arsinoe73 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 01.07.08, 00:00
                17.............jeszcze 17........
    • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 01.07.08, 00:01
      17 ;) i dobranoc ..... jak wstanę dalej będzie 17 ...
      • margushia Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 01.07.08, 08:55
        masz racje grazyno, jesli juz wstalas, wciaz jest 17 :)
        • dorotii3 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 01.07.08, 22:58
          Nadal jest 17, ale nie będę specjalnie czekać do 24, bo mogłabym tak codziennie
          ale to nie będzie zabawa. Niech inne/inni też skorzystają:)

          Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia za 17 dni!!!:)))
          • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 02.07.08, 00:01
            16 :)
          • goha66 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 02.07.08, 07:16
            dorotii3 napisała:
            mogłabym tak codziennie ale to nie będzie zabawa. Niech inne/inni
            też skorzystają:)

            :) na Ciebie i tak (zapewne) będzie czekała nagroda za najdłuższą
            trasę ;). pozdrawiam serdecznie Ciebie i Artura - do rychłego
            zobaczenia :)
            • dorotii3 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 02.07.08, 22:46
              > :) na Ciebie i tak (zapewne) będzie czekała nagroda za najdłuższą
              > trasę ;). pozdrawiam serdecznie Ciebie i Artura - do rychłego
              > zobaczenia :)

              Hihi, mam nadzieję, że do podziału z Giencią:)))
              Ona też ma trochę kilometrów i nie ważne czym przyjedzie, ale moim zdaniem nagroda jej się należy:D

              PS: Z zeszłego roku nie odpadł ani grosik, nagroda służy jako wieszak w przedpokoju:)
              • giencia Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 04.07.08, 08:36
                > Hihi, mam nadzieję, że do podziału z Giencią:)))
                > Ona też ma trochę kilometrów i nie ważne czym przyjedzie, ale moim
                zdaniem nagr
                > oda jej się należy:D
                >
                > PS: Z zeszłego roku nie odpadł ani grosik, nagroda służy jako
                wieszak w przedpo
                > koju:)

                Moja nagroda wisi w pokoju i służy jako wieszak na duperelki
                związane z różnymi zlotami. U mnie niestety trzy pieniążki odpadły
                ale te po 10 gr, żeby nie było, że na piwo nie miałam i wzięłam te o
                największym bilonie :))))))

                A prawdziwą nagrodą jest spotkanie z tak fantastycznymi ludźmi jak
                WY!!!!!

                PS. Nie że się podlizuję ;))))))))), skąd.....
    • marzkaf Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 03.07.08, 00:00
      15-ście
      • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ..14 04.07.08, 00:00
        :)
        • yacey Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ..1 04.07.08, 07:50
          Dajcie cos Grazynie na sen :))
    • arsinoe73 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 04.07.08, 10:59
      Grażyna jeszcze nie wie, że nagrodą jest umycie i wypolerowanie sprzętów Pani
      Współadmin i jej osobistego małża :D:D:D:D:D:D
      A to są hektary chromów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
      • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 04.07.08, 12:54
        daje szansę innym - lecę na zlot do Łagowa - jak ktoś będzie do może
        się spotkamy (szukajcie moto w różyczki) - A SKORO NAGRODA taka
        fajna to może zacznę spać ;)
    • etita 14!!!! 05.07.08, 00:26
      ha! wreszcie mi sie udało. Piątek wieczór, wszystkie imprezujecie, a
      ja wreszcie mogę napisać... że to już wkrótce ;)
      • brudny.ucek Re: 13!!!! 06.07.08, 00:03
        a co? tyż mogę licytować ;-)
        • grazyna1pl Re: 13!!!! 06.07.08, 10:16
          a nie czasem 12????
          • masiwa Re: 12 !!! 06.07.08, 15:45
            szykujcie kapelusze i miotły, czy co tam chcecie
          • etita Re: 13!!!! 06.07.08, 19:23
            no i się wydało, że nie umiem liczyć ;P ale co tam, bylebym na
            babozlot trafiła we właściwym terminie. W tym roku zamierzam spędzić
            z wami całe trzy dni (tak dla odmiany)
            • etita 11 ;))) 07.07.08, 00:00
              może tym razem się uda bez wtopy
    • szepa11 Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 07.07.08, 14:09
      Dziewczyny może to trochę nie w temacie odliczania ale okazało się że nie mogę
      być na zlocie więc są dwa wolne miejsca. Jeśli się któraś pisze dajcie mi znać
      na gazetowego maila szepa11@gazeta.pl
      • margushia Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 07.07.08, 20:19
        zostało 11 dni.. kreacje naszykowane? ;) ktoś na miotle przyleci?
        • etita do babozlotu zostało ... 10... 08.07.08, 00:00
          miotła naszykowana ;)
          • dorotii3 Re: do babozlotu zostało ... 10... 08.07.08, 00:03
            Etita, widzę, że nie możesz spać ostatnio hihi;)

            Pozdrawiam ciepło:)))
            • etita Re: do babozlotu zostało ... 10... 08.07.08, 00:19
              to się pracoholizm nazywa ;) pracuję po nocach, w przerwach
              zaczytując się w forum ;)
              • grazyna1pl Re: do babozlotu zostało ...9 09.07.08, 00:00
                miłego dnia :) lub kolorowych snów :)
              • etita 9... 09.07.08, 00:00
                ;) może i tym razem się uda
                • goha66 Re: 9... 09.07.08, 13:58
                  niniejszym dementuję jakoby nagrodą miało być czyszczenie
                  czyjegokolwiek motocykla :) ... prawda Cary? ;)
                  • arsinoe73 Re: 9... 09.07.08, 16:20
                    No co Ty , Goha!!! Patrz , jak dziewczyny zmotywowane były !!
                    :D:D:D:D:D:D::D:D
                    • grazyna1pl Re: 9... 09.07.08, 23:48
                      czy ja pisałam, że jak zmieniłam moto, to mam nowe hobby? -
                      pucowanie ... hi hi. mąż mnie nie poznaje ....
                      • etita 8 09.07.08, 23:59
                        może zmieńmy zasady, żeby serio było na zasadzie "kto rano wstaje",
                        może liczyć dobę np od 5 lub 6 (wtedy to ja już na bank się nie
                        dopiszę ;P) bo tak to zabawa dla nocnych marków, a nie porannych
                        skowronków
                        • grazyna1pl Re: 8 10.07.08, 00:00
                          falstart?
                        • goha66 Re: 8 10.07.08, 13:47
                          etita napisała:

                          > może zmieńmy zasady

                          ... już nie Edytko - teraz byłoby to nie fair wobec dziewczyn, które
                          miały ochotę pobawić się w czekanie do północy na zmianę daty :)
                          przyznam też, że osobiście je podziwiem, ponieważ jak padam przed
                          północą :D
                      • grazyna1pl Re: 8... 10.07.08, 00:00
                        chyba już można iść spać .... :)
                        • arsinoe73 Re: 8... 10.07.08, 08:46
                          Grażyna napisała:
                          czy ja pisałam, że jak zmieniłam moto, to mam nowe hobby? -
                          pucowanie ... hi hi. mąż mnie nie poznaje ....
                          • cruk Re: 8... 10.07.08, 11:25
                            dziewczyny no ale ej, sciera czy mop - tez jednoslad :-DDDD
                          • grazyna1pl Re: 8... 10.07.08, 13:52
                            1. nie wysiaduję secjalnie w nocy ja po prostu sowa jestem ;)
                            2. myslę, że miłość do pucowania = miłośc do konkretnego moto ....
                            więc nie skorzystam ;)
                            • grazyna1pl Re: 7... 11.07.08, 00:00
                              już tylko tydzień!
                              • asiafoczka Re: 7... 11.07.08, 00:06
                                jak dla mnie to 1 dzień, gdyż w sobotę śmigam na upragniony urlopik (całe 2 tygodnie w siodle), także do zobaczenia kochani w Kletnie za 7 dni :-D

                                Pozdrawiam,
                                AsiA & Diverka
                                • margushia Re: 7... 11.07.08, 09:18
                                  Mysle, ze nagroda to powinna byc za punktualnosc dla dziewczyn, ktore siedzialy
                                  przed kompem, zeby punkt o polnocy wyswietlil sie post ;)
                                  Hehe.
                                  a tak w ogole to za tydzien sie juz widzimy :D
                                  • goha66 Re: 7... 11.07.08, 11:42
                                    nadal 7 :)
                                    Arsinoe - 2 odliczenia
                                    Dorotii - 1
                                    Grażyna - 5
                                    MarzkaF - 1
                                    Etita - 3
                                    Ucek - 1
                                    ponieważ odliczamy do dnia "0" ... jeszcze wszystko się może
                                    zdarzyć ;)
                                    • brudny.ucek Re: 7... 11.07.08, 14:19
                                      > ponieważ odliczamy do dnia "0" ... jeszcze wszystko się może
                                      > zdarzyć ;)

                                      UUU! napinam muskułę i już ostrze swoje brudne palce ;-))))
                                      • alut-ka71 Re: 7... 11.07.08, 14:46
                                        Koleżanki, z Grażyną nie będzie łatwo wygrać. Nie dość, że sowa, to
                                        jeszcze z genialnym wewnętrznym zegarem ;))
                                        Grażyna - prowadzisz w rankingu! Wiem, że w przyszłym tygodniu
                                        będzie cięzko, ale trzymam za Ciebie kciuki :D
                                        • grazyna1pl Re: 7... 11.07.08, 18:18
                                          hej
                                          dzięki ;)
                                          faktycznie - uświadamiając pozostałych - w przyszłym tygodniu mam
                                          zastępstwo i muszę być w pracy o 6.50 = wstać przed 6. Jest to dla
                                          mnie baaaardzo trudne. zobaczymy .... pozdrawiam pozostałych
                                          odliczaczy

                                          alut-ka71 napisała:

                                          > Koleżanki, z Grażyną nie będzie łatwo wygrać. Nie dość, że sowa,
                                          to
                                          > jeszcze z genialnym wewnętrznym zegarem ;))
                                          > Grażyna - prowadzisz w rankingu! Wiem, że w przyszłym tygodniu
                                          > będzie cięzko, ale trzymam za Ciebie kciuki :D
                                          >
                                      • etita Re: 7... 11.07.08, 16:15
                                        brudny.ucek napisała:

                                        > > ponieważ odliczamy do dnia "0" ... jeszcze wszystko się może
                                        > > zdarzyć ;)
                                        >
                                        > UUU! napinam muskułę i już ostrze swoje brudne palce ;-))))

                                        to może spakuj też miotłę i dołącz do nas osobiście, a nie tylko tak klikasz i
                                        klikasz... ;>
                                        • dorotii3 Re: 7... 11.07.08, 17:50
                                          Ucek, ale jak chcesz odebrać nagrodę, skoro nie jedziesz? Może możliwość
                                          wygranej Cię zmotywuje i polecisz swoim cudem na Babozlot? Bo wirtualnie to się
                                          nie da wręczyć nagrody, co nie kobietki? Zastanów się i to dobrze, zanim powiesz
                                          NIE :p

                                          Pozdrawiam ciepło:)))
                                          • brudny.ucek Re: 7... 11.07.08, 19:44
                                            Bo ja już taki dywersant-podpuszczacz jestem ;-))
                                            klawiatury w dłoń, bo was wykoleguję!
                                            ;-P
                                            • dorotii3 Re: 7... 11.07.08, 21:36
                                              Osz Ty dywersancie no:p Kurczę, ale jeszcze trochę do tej północy zostało, nie
                                              wiem czy dotrwam, jak mnie moja połowa nie podsiądzie, to może...;)
                                              • dorotii3 6:))) 11.07.08, 23:59
                                                • dorotii3 Re: 6:))) 12.07.08, 00:00
                                                  Za wcześnie:p
                                                  • grazyna1pl Re: 6:))) 12.07.08, 00:01
                                                    dorotii3 napisała:

                                                    > Za wcześnie:p

                                                    teraz już ok ;)
                                                • grazyna1pl Re: 6:))) 12.07.08, 00:00
                                                  ups ... i znowu falstart ;)
                                              • grazyna1pl Re: 6 ... 12.07.08, 00:00
                                                jutro grilujemy w Raciborzu i nie wiem, czy zdążymy wrócić przed
                                                północą .....
                                                pozdrawiam i kończę obiadek (hi hi ja to mam dobę kompletnie
                                                ostatnio przestawioną)
                                                • dorotii3 Re: 6 ... 12.07.08, 00:01
                                                  No Grażyna, jutro mam szansę skoro imprezujesz haha;)
                                                  Pozdrawiam cieplutko, ja też nocny marek jestem:p

                                                  Dorota
                                                  • grazyna1pl Re: 6 ... 12.07.08, 00:10
                                                    ja to się nie mogę doczekać żeby Was poznać "na żywca" ;)
                                                    powodzenia jutro :)
                                                  • dorotii3 5:))) 13.07.08, 00:00
                                                  • grazyna1pl Re: 5:))) 13.07.08, 00:59
                                                    uff
                                                    wróciłam klucząc między burzami. ...
                                                    home sweet home
    • luk-kasia Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 13.07.08, 01:51
      uuu kto jeszcze nie śpi??
      może ktoś doceni nocnego marka, nie tak tylko do północy, ale nawet późniejszego :D jest właśnie 1:50 wróciłam z grilla i już nie mogę się doczekać następnego piątku, a może soboty... eeee tam i piątku i soboty nie przepuszczę :))) no to do zobaczonka
      • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ...4 14.07.08, 00:00
        4 dni
        mam nadzieje, że się wypada
        • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 14.07.08, 18:47
          hej
          jednak nie jestem stworzona do wstawania w środku nocy do pracy i
          dzisiaj w tejże umierałam.
          wrodzony (a jak!) rozsądek każe mi zacząć chodzić spać wcześnie i
          przy pomocy młotka usypiać, coby w pracy głupot nie nawywijać. życzę
          więc pozostałym odliczaczą sukcesów o północy ;) i do zobaczenia już
          za 3 dni z haaakiem godzinowym
          dobranoc (hi hi)
          • beataxj Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało ... 15.07.08, 00:01
            No to 3 :)
            • grazyna1pl Re: WIELKIE ODLICZANIE - do babozlotu zostało .2.. 16.07.08, 00:00
              coś spać nie umiem ...
              wstawać też nie
              • goha66 Re: :) 16.07.08, 07:41
                właściwie wszystko jest już jasne - WIELKIE ODLICZANIE
                bezapelacyjnie wygrała Grazyna :) Gratulacje dla zwycieżczyni (tamda
                da daaaammm, kwiaty, uściski, tłum szaleje :D) - nagrodę przekażę
                na zlocie
                P.S.
                mam nadzieję, że dla samego "sportu" odliczycie ostatnie brakujace
                dwie cyferki :)
                • grazyna1pl Re: :) 16.07.08, 11:44
                  to jakie środki do pucowania chromu mam wziąść ? ;P
                  • grazyna1pl został 1 (słownie: jeden) dzień 17.07.08, 00:00
                    :)
                    • goha66 Re: został 1 (słownie: jeden) dzień 17.07.08, 10:16
                      grazyna1pl napisała:

                      (w temacie): (słownie: jeden) dzień :)

                      ... no i ujawniła się dusza księgowej ;). pozdrawiam serdecznie :D
                  • etita 1 17.07.08, 00:00
                    tylko 1... ;D
                    • grazyna1pl zostało 0 18.07.08, 07:18
                      niektórzy już w drodze :)
                      inni jeszcze w pracy ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka