Dodaj do ulubionych

U kogo można się umyć???

16.09.08, 16:27
A co gorsza - uprać???

Wyłączyli mi obie wody (ciepłą i zimną). Wczoraj przyniosłam na własnych
plerach 40 litrów wody, a myłam się w 13... Niedomyta jestem!!!
Obserwuj wątek
    • karafka_do_wina lo jesu! 16.09.08, 19:38

      a kiedy ci wlacza?

      i co sie stalo, ze wylaczyli?
      • kochanica-francuza Re: lo jesu! 16.09.08, 22:12
        karafka_do_wina napisała:

        >
        > a kiedy ci wlacza?

        A rzecz w tym, że nikt nie wie...

        Poprawka - 44 litry. Dwa z baniaków mają po 7 litrów, nie po 5.
        >
        > i co sie stalo, ze wylaczyli?

        Główna rura...tego... pękła.
        • karafka_do_wina Re: lo jesu! 17.09.08, 19:12

          >
          > A rzecz w tym, że nikt nie wie...

          rewelacja... nie zazdroszcze :-(

          >
          > Poprawka - 44 litry. Dwa z baniaków mają po 7 litrów, nie po 5.

          no to masz silownie za darmo, zawsze mozna znalezc pozytywna strone
          sytuacji ;-)



          > Główna rura...tego... pękła.

          zycze ja najszybszej naprawy.


          a do jakiejs kumpeli nie mozesz wpasc na kapiel?
          • kochanica-francuza Re: lo jesu! 17.09.08, 23:19

            >
            > rewelacja... nie zazdroszcze :-(
            >
            Jest news: Od razu zrobią remont. Najpierw główna rura, potem - klatkami
            schodowymi - rury pionowe, co je wymieniać mieli.

            > >
            > > Poprawka - 44 litry. Dwa z baniaków mają po 7 litrów, nie po 5.
            >
            > no to masz silownie za darmo, zawsze mozna znalezc pozytywna strone
            > sytuacji ;-)

            Hie hie. Dolicz dwa kanistry po 10 litrów.
            >
            >

            >
            >
            > a do jakiejs kumpeli nie mozesz wpasc na kapiel?

            Wpadłam dziś, na kąpiel i pranko. Pół miasto pranko targałam, a potem to samo z
            powrotem. Ale z powrotem mokre, to cięższe. Ale jestem umyta, uprana i kota
            miętosiłam, a on mruczał.
            • kochanica-francuza link się sam zrobił? 17.09.08, 23:20
              kochanica-francuza napisała:

              >
              > >
              > > rewelacja... nie zazdroszcze :-(
              > >
              > Jest news:

              ja tego nie zrobiłam! cud komputerowy!

              poza newsem, są komórki do wykonawcy i inspektora... jeśli owi panowie raczą je
              odbierać, jutro zasięgnę informacji...
              • a000000 Re: link się sam zrobił? 18.09.08, 14:42
                ech.... moja łazienka jest o 350km oddalona...
    • marcinlet Na Al. Solidarności 104 jest łaźnia i pralnia 16.09.08, 20:09
      Mieszkasz w W-wie z tego co kojarzę?
      • kochanica-francuza hm dla bezdomnych? 16.09.08, 22:13
        marcinlet napisał:

        > Mieszkasz w W-wie z tego co kojarzę?
    • jurek_s Re: U kogo można się umyć??? 17.09.08, 21:48
      kochanica-francuza napisała:

      > Wyłączyli mi obie wody (ciepłą i zimną).

      No, to jeszcze gorzej niż gdybyś była na spływie...
      • kochanica-francuza Re: U kogo można się umyć??? 17.09.08, 23:17
        jurek_s napisał:

        > kochanica-francuza napisała:
        >
        > > Wyłączyli mi obie wody (ciepłą i zimną).
        >
        > No, to jeszcze gorzej niż gdybyś była na spływie...

        Zamiast się nabijać, bądź dobrym kolegą, zaoferuj łazienkę wraz z pralką!
    • nauma Re: U kogo można się umyć??? 18.09.08, 11:42
      Kochanico, wątpię, czy Cię to pocieszy, ale może choć odrobinkę podniesie na
      duchu. Mianowicie moja Mama prawie już od roku nie ma ciepłej wody. Z
      premedytacją, ale teraz już od dłuższego czasu wychodzi jej to bokiem. Zebździł
      się jej piecyk gazowy i uparła się, że doczeka do wymiany rur na system
      bezpośredniego dostarczania ciepłej wody. Administracja ciągle przesuwa datę
      wymiany (teraz na październik).
      • kochanica-francuza Re: U kogo można się umyć??? 18.09.08, 19:06

        > bezpośredniego dostarczania ciepłej wody. Administracja ciągle przesuwa datę
        > wymiany (teraz na październik).

        Nasza w dodatku żąda horrendalnych dopłat...
    • hiperrealizm podobno mozna umys się w szkalnce wody 18.09.08, 19:35
      ja kiedys umyłem sie (mycie zębów, golenie, mycie głowy i reszty
      ciała) w 3 litrach wody.
      • kochanica-francuza Re: podobno mozna umys się w szkalnce wody 18.09.08, 19:56
        Nie wiem, jak ci się to udało, ja dziś się myłam w ok. 30 litrach (z użyciem: 1
        wiadra 11-litrowego, 2 kanistrów 10-litrowych, 1 baniaka 7-litrowego i 5 garnków
        kuchennych o pojemności 2-4 litry. W garnkach była woda wrząca, a gdzie indziej
        zimna. Plus wanny z przeciekającym korkiem. I czułam się niedomyta.
        • hiperrealizm O Boże... :)))) 18.09.08, 20:03
          Ależ mnie rozbawiłaś tą wyliczanką....
          ===
          Jestem lekko padnięty. Gnałem dzisiaj jak wariat z Gdanska.
          Było OK.
          Tylko teraz adrenalina odpusciła.....
          • a000000 Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 20:10
            a coś Ty robił w Gdańsku? Podpatrywałeś mnie?
            Mój ślubny właśnie gna w stronę przeciwną...
            • hiperrealizm Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 20:24
              a000000 napisała:

              > a coś Ty robił w Gdańsku? Podpatrywałeś mnie?
              ====================
              Patrzyłem jak dziury w ziemi dłubią... :))))
              No i opisywałem to co wydłubali.
              Skoczyłem jeszcze na Baltic Arene.
              Przynajmniej posprzatali.... :)))
              ====================
              > Mój ślubny właśnie gna w stronę przeciwną...
              ====================
              To niech uważa na siebię to na 7demce stada wariatów drogowch
              grasują....
              • a000000 Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 20:32
                hehehe... mój ślubny jest jednym z tych wariatów... nie wiesz, że to Naczelny
                Pirat Kraju???

                jakie dziury? gdzie dłubią?
                • hiperrealizm Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 20:57
                  a000000 napisała:

                  > hehehe... mój ślubny jest jednym z tych wariatów... nie wiesz, że
                  to Naczelny
                  > Pirat Kraju???
                  ======================================
                  To on mnie tym mercem wyprzedził gdy miałem 160 na liczniku??????

                  > jakie dziury? gdzie dłubią?
                  ======================================
                  Bardzo mało istotne dziury. Po jakieś rury co to je za unijne
                  pieniadze bedą przepychac po Motława.
                  • a000000 Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 21:13
                    owszem, wyprzedza takich wariatów.... nie, nie mercem.

                    a te rury to na wodę, czy na co inne?
                    • hiperrealizm Re: O Boże... :)))) 18.09.08, 21:24
                      a000000 napisała:

                      > owszem, wyprzedza takich wariatów.... nie, nie mercem.
                      ================
                      tragedia.... a potem dziwimy się że krzyży przybywa....
                      ====
                      > a te rury to na wodę, czy na co inne?
                      na ścieki.
          • kochanica-francuza Śmiej się, śmiej 18.09.08, 21:03
            Przedtem tę wodę osobiście przytachałam.

            Niełatwo operować wyżej wymienionymi naczyniami stojąc w wannie.

            Bez wody w domu nie mam poczucia humoru.
            • hiperrealizm A właściwie dlaczego wode tobie odcieli? 18.09.08, 21:06
              • kochanica-francuza Re: A właściwie dlaczego wode tobie odcieli? 18.09.08, 21:14
                rąbnęła główna rura w piwnicy

                • hiperrealizm Re: A właściwie dlaczego wode tobie odcieli? 18.09.08, 21:25
                  kochanica-francuza napisała:

                  > rąbnęła główna rura w piwnicy
                  ==========
                  No i co? Nie naprawili? Będą czekać aż do wiosny?
                  Ciekawe tylko ktorej?

                  • kochanica-francuza Re: A właściwie dlaczego wode tobie odcieli? 18.09.08, 21:33
                    hiperrealizm napisał:

                    > kochanica-francuza napisała:
                    >
                    > > rąbnęła główna rura w piwnicy
                    > ==========
                    > No i co? Nie naprawili? Będą czekać aż do wiosny?
                    > Ciekawe tylko ktorej?

                    W przyszłym tygodniu ma ruszyć zimna.
                    • hiperrealizm Re: A właściwie dlaczego wode tobie odcieli? 18.09.08, 21:38
                      kochanica-francuza napisała:

                      > hiperrealizm napisał:
                      >
                      > > kochanica-francuza napisała:
                      > >
                      > > > rąbnęła główna rura w piwnicy
                      > > ==========
                      > > No i co? Nie naprawili? Będą czekać aż do wiosny?
                      > > Ciekawe tylko ktorej?
                      >
                      > W przyszłym tygodniu ma ruszyć zimna.
                      ============
                      No to dobrze. Czyli sprawa jest już praktycznie rozwiazana.
          • kochanica-francuza A skąd miałam wziąć czystą wodę 18.09.08, 21:04
            do opłukania się? i opłukania łba?

            jak ja się myję, to się robi z mydła roztwór zdecydowanie przesycony...
        • hiperrealizm kochanico 18.09.08, 20:04
          zainwestuj chociaż w szczelny korek ;)))
          • kochanica-francuza Chciałam, ale nie mieli właściwego rozmiaru korka 18.09.08, 21:02
            hiperrealizm napisał:

            > zainwestuj chociaż w szczelny korek ;)))

            A po korki w różnych rozmiarach to se mogę "wygodnie" jechać całe miasto do
            "wygodnej", oferującej milion produktów castoramy.
            • hiperrealizm weź stary na wzór i 18.09.08, 21:05
              przejdź sie przy okazji na pl Grzybowski tam mogą mieć takie gadżety
              (w różnych rozmiarach).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka