Dodaj do ulubionych

na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-)))

16.01.02, 10:12
Jesli czujesz sie czasem maly, smutny, bezuzyteczny i w
depresji, to pomysl o tym ze kiedys byles najszybszym i
najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie ...



Obserwuj wątek
    • anka1 Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:16
      to dla smutasow meskich a co dla damskich?:)
      • kitek1 Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:22
        smutasy zenskie, tez za przeproszeniem, przynajmnie polowicznie, byly kiedys
        plemnikami,
        • starykon Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:51
          Oczywiście. Tylko nie dbały o witeczkę. Nie wiem też czy to był plemnik
          najszybszy czy najwytrwalszy. Swjego przypadku nie pamietam , a kazdy kogo
          pytam, wymiguje się od odpowiedzi.
          starykon
          • Gość: czort Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 19:20
            a ja siem swego tatusia pytalam, a on mnie odrzekl: juz takom jednom corkom
            panbog mnie pokaral, ze wiencyj dzieciukow nie chcem miec!
            i dzieki tatusiowi jezdem jedynaczka!!!!
            ale powiem, ze u niego plemniczki - niczego sobie byli!!!!!!!!!!!!!
            takom mnie stworzyl i takom jezdem!!!!


            cze anka1,
            a kiedy my stworzymy silna grupe pod wezwaniem "biale niedzwiedzie"?
            tworza sie jakies koterie: slask, stolyca, inny krakowek lubo galicja, a my to
            gdzie? toz wlasnie u nas jezd najpiekniej, najspiewniej, najpopapraniej i
            najbielej!!!!!!!!!!!!
            • starykon Re: Czorcie 16.01.02, 19:25
              Jak zbierałem ekipę na kulig to co? Się nie było. Co gadać że najbielej. Może
              tak. Na takim białym to się chce szaleństwa, nie? Najlepiej ze swoimi, nie?
              starykon
              • Gość: czort Re: źrebaku!!!!! IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 21:01
                jak wyscie kuligowali, to ja na chlebek zarabialam!!! - bialam? bialam z
                bialego!!!!
                a pewnie ze super ze swoimi!!!!!
                we kwietniu siadziemy na furki, zaprzegniemy chabety w hołoble, duhy im
                założymy i potruchtamy w siną dal!!!!!!!!
                kurcze, sklamalam!!!!!!!! sorki!!!!!!
                same mlode ogiery i klacze puszcza sie cwalem w zielone pluca!!!!!
                ale bedzie jazda!!!!!!!! tez sami swoi !!!!!!!!!!
                w knyszynska, w bialowieska, w augustowska!!!!!!! zielone beda, mlode!!!!!!
                pokazemy zrebietom, jak sie tanczy polke galopke!!!!!!!
                • Gość: o Re: źrebaku!!!!! IP: *.webport.bt.net 16.01.02, 21:12
                  Az przyjemnie poczytac. Kto dzis tak mowi po polsku?....
                  • Gość: czort Re: źrebaku!!!!! IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 21:40
                    a ja tak mowie, a co?
                    na wschodzie sie tak mowi!!!!!! u nas, w bialymstoku sie tak mowi!!!!!!
                    wiwat my!!!!! ludzie ze wschodu!!!!!!!!
                    • kitek1 a kobiety wschodu........ 16.01.02, 21:48
                      sam smak, jak pisze kapuscinski,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka