basia7 16.01.02, 10:12 Jesli czujesz sie czasem maly, smutny, bezuzyteczny i w depresji, to pomysl o tym ze kiedys byles najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anka1 Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:16 to dla smutasow meskich a co dla damskich?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:22 smutasy zenskie, tez za przeproszeniem, przynajmnie polowicznie, byly kiedys plemnikami, Odpowiedz Link Zgłoś
starykon Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) 16.01.02, 18:51 Oczywiście. Tylko nie dbały o witeczkę. Nie wiem też czy to był plemnik najszybszy czy najwytrwalszy. Swjego przypadku nie pamietam , a kazdy kogo pytam, wymiguje się od odpowiedzi. starykon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort Re: na pocieszenie dla wszystkich smutasow:-))) IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 19:20 a ja siem swego tatusia pytalam, a on mnie odrzekl: juz takom jednom corkom panbog mnie pokaral, ze wiencyj dzieciukow nie chcem miec! i dzieki tatusiowi jezdem jedynaczka!!!! ale powiem, ze u niego plemniczki - niczego sobie byli!!!!!!!!!!!!! takom mnie stworzyl i takom jezdem!!!! cze anka1, a kiedy my stworzymy silna grupe pod wezwaniem "biale niedzwiedzie"? tworza sie jakies koterie: slask, stolyca, inny krakowek lubo galicja, a my to gdzie? toz wlasnie u nas jezd najpiekniej, najspiewniej, najpopapraniej i najbielej!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
starykon Re: Czorcie 16.01.02, 19:25 Jak zbierałem ekipę na kulig to co? Się nie było. Co gadać że najbielej. Może tak. Na takim białym to się chce szaleństwa, nie? Najlepiej ze swoimi, nie? starykon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort Re: źrebaku!!!!! IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 21:01 jak wyscie kuligowali, to ja na chlebek zarabialam!!! - bialam? bialam z bialego!!!! a pewnie ze super ze swoimi!!!!! we kwietniu siadziemy na furki, zaprzegniemy chabety w hołoble, duhy im założymy i potruchtamy w siną dal!!!!!!!! kurcze, sklamalam!!!!!!!! sorki!!!!!! same mlode ogiery i klacze puszcza sie cwalem w zielone pluca!!!!! ale bedzie jazda!!!!!!!! tez sami swoi !!!!!!!!!! w knyszynska, w bialowieska, w augustowska!!!!!!! zielone beda, mlode!!!!!! pokazemy zrebietom, jak sie tanczy polke galopke!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: źrebaku!!!!! IP: *.webport.bt.net 16.01.02, 21:12 Az przyjemnie poczytac. Kto dzis tak mowi po polsku?.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort Re: źrebaku!!!!! IP: *.tkb.net.pl 16.01.02, 21:40 a ja tak mowie, a co? na wschodzie sie tak mowi!!!!!! u nas, w bialymstoku sie tak mowi!!!!!! wiwat my!!!!! ludzie ze wschodu!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 a kobiety wschodu........ 16.01.02, 21:48 sam smak, jak pisze kapuscinski, Odpowiedz Link Zgłoś