Gość: Cass IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.08.01, 13:29 ...ja mam 19 lat, poznam super mlodych ludzi, ktorzy potrafia sniac sie z niczego, gadac o wszystkim i o niczym , potrafia rozweselic i gadac do bialego rana.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj