wanilia1 12.08.02, 22:38 ... spożyć coś wspólnie w Wąbrzeźnie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: ... i nikt nie podjął mojego pomysłu, żeby .. IP: 80.51.243.* 25.04.03, 21:55 ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: ... i nikt nie podjął mojego pomysłu, żeby .. IP: *.ssss.gouv.qc.ca 25.04.03, 21:58 Wanillia chyba cos przeoczylas, bo my tu juz od ubieglej jesieni debatujemy nad wspolnym spozyciem czegos; jak narazie ustalilismy menu, mianowicie strusie steki i lody na rynku. Masz jakies inne propozycje ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: ... i nikt nie podjął mojego pomysłu, żeby .. IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.04.03, 07:57 ... i mała czarna pita w łóżku dla Maćka... ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek do Figo IP: *.ssss.gouv.qc.ca 28.04.03, 13:43 Widze ze proklamowales sie moim menadzerem od spraw.........malej czarnej :)) Czy mam rozumiec, ze nie mozesz nadazyc z konsumpcja i chcesz mi uplynnic.......swoje nadwyzki :)) ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: do Figo IP: gateway.d* / 10.3.36.* 28.04.03, 14:31 Jestem daleki od tego, jestem bardzo zachłanny więc się z Tobą nie będę dzielił, chyba że odstąpisz sąsiadkę francuzkę. :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: do Naki IP: *.ssss.gouv.qc.ca 05.05.03, 13:40 My w Kanadzie jestesmy pacyfistami; nawet w wojnie irackiej nie bralismy udzialu. Wiec napewno i o mala czarna wojny nie wywolamy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEGAS Re: do Naki IP: w3cache.Wabrzezno.com.pl:* 05.05.03, 15:10 może i w wojnie nie uczestniczyliście, jednak nie można powiedzieć o 99% Polaków, że są nie sa pacyfistami. Jednak wojn ama kilka znaczeń - ostatnio w Kanadzie głośno na temat wojny z SALS. Tak więc kazdy prowadzi gdzieś jakies małe swoje wojny, np kowalska kłóci się z zielińską, że to do niej przyleciał bociek a nie do drugiej. Dodatkowo każdy z nas ma swoje wojny wewnętrzne - walczy np aby nie wchodzić na forum z domowego komputera - chcąc w ten sposób udowodnić sobie, że nie jest uzalezniony. Przykładów można mnożyć i dzielić je na poszczególne osoby. Wojen jest sporo - tylko ktos obliczyć teraz na świecie prowadzi się równocześnie gdzieś około 100 wojen zbrojnych - może i kanada uczestniczy w jakimś stopniu w jedenj z nich? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: IP: *.ssss.gouv.qc.ca 05.05.03, 18:26 Ale w zadnym wypadku nie zamierza wojowac.............z Wabrzeznem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEGAS Re: IP: w3cache.Wabrzezno.com.pl:* 05.05.03, 18:56 To dobrze chociaż je tutaj nie o takiej wojnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: do PEGASa IP: *.ssss.gouv.qc.ca 05.05.03, 21:56 Zrozumialem twoje refleksje, zrozumialem . Odpowiedz Link Zgłoś