Dodaj do ulubionych

Oglądacie TV TRWAM?

IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.05.03, 13:54
Obserwuj wątek
    • Gość: Figo Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.05.03, 14:54
      A już odpalili?
      • Gość: NIN Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.05.03, 15:08
        nie wiem. dlatego pytam.
        • Gość: Figo Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 28.05.03, 11:22
          Chętnie zobaczę co o.Rydzyk zaserwuje. Będzie o czym pisać z pewnością. ;-((((
    • Gość: KAB Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 30.05.03, 08:45
      Powinna ruszyć już w najbliższą sobotę tj. 31.05.2003!!! Zestawik do odbioru za
      jedyne 440 PLN do nabycia nawet bezpośrednio u ojca dajrektora. Mały problemik
      jest jedynie z kablówkami, albowiem łojciec zarzyczył sobie opłaty od każdego
      gniazdka, taki z niego biznesmen:-)
      • Gość: NIN Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 30.05.03, 09:52
        Gość portalu: KAB napisał(a):

> Powinna ruszyć już w najbliższą sobotę tj. 31.05.2003!!! Zestawik do odbioru za
        >
        > jedyne 440 PLN do nabycia nawet bezpośrednio u ojca dajrektora.

zmyślne bestyje! to zdecydowanie najtanszy zestaw setalitarny na rynku. poza kanałem ojczulka dostepne przecież wszystkie niekodowane kanały z Astry
        • naka Re: Oglądacie TV TRWAM? 01.06.03, 21:29
          U mnie na kablowce jeszcze nie odpalili !! Jeszcze trwaja rozmowy - tak nas
          przynajmniej informuja !!
    • Gość: PEGAS Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 04.06.03, 07:43
      Informacja dla NIN-a

TV Trwam już nadaje. Godzinę dziennie. Rozmowy z sieciami kablowymi idą ciężko,
      ale są już pierwsze sukcesy na polu edukacyjnym - Polacy zaczynają przekonywać
      się do satelitarnej telewizji cyfrowej.

Taką inaugurację, jaką zafundował swoim fanom redemptorysta z Torunia,
      angielska prasa określa wyrażeniem "blink-and-you'll-miss-it", czyli "mrugnij,
      a przeoczysz". Telewizja Trwam, która wzbudziła olbrzymie emocje już na etapie
      zapowiedzi, ruszyła w sobotę o godz. 18. Było uroczyste przemówienie
      charyzmatycznego redemptorysty i pierwszy materiał - o historii Radia Maryja.

Na razie TV Trwam nadaje tylko godzinę dziennie. Kiedy się to zmieni, nie
      wiadomo, bo o. Tadeusz Rydzyk nie upublicznił oficjalnego harmonogramu budowy
      stacji. - Na razie filmy, nasz materiał, a niedługo będzie widać już wszystko -
      zapowiedział o. Rydzyk na antenie Radia Maryja (cytat za PAP).
      Masz już NIN-ie swoją zapowiadaną telewizję
      • Gość: NIN Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 04.06.03, 09:40
        Gość portalu: PEGAS napisał(a):

> Masz już NIN-ie swoją zapowiadaną telewizję

a nie mam! bo kablówę sobie podarowałem już jakiś czas temu. a antenę mam na stałę ustawiona na HotBirda. liczę, że będziesz mnie na bieżaco informował co Ojciec Redaktor ma do przekazania społeczenstwu.
        • Gość: PEGAS Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 04.06.03, 09:41
          Gość portalu: NIN napisał(a):

> Gość portalu: PEGAS napisał(a):
          >
          >
          > > Masz już NIN-ie swoją zapowiadaną telewizję
          >
          > a nie mam! bo kablówę sobie podarowałem już jakiś czas temu. a antenę mam na
          st
          > ałę ustawiona na HotBirda. liczę, że będziesz mnie na bieżaco informował co
          Ojc
          > iec Redaktor ma do przekazania społeczenstwu.
          U mnei nie bedzie tv trwam bo nie ma kablówka podpisanej umowy - więc nic z
          tego. sorki
          • Gość: Figo Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 04.06.03, 09:58
            Ja wam opowiem jak puszczą w kablówce. Sam jestem ciekaw jaka to będzie szmira
            i czy skończy tak samo jak Nasza Telewizja czy jakoś tak się nazywała. W każdym
            bądź razie utopiło w to całe przedsięwzięcie kasę kilka przedsiębiorstw
            (oczywiście z udziałem Skarbu Państwa).
            • Gość: Figo Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 18.06.03, 13:14
              I co z tą telewizją? Ja jeszcze nie widziałem. Miał już ktoś okazję? Chętnie
              pośmiałbym się z bzdur.
            • Gość: włodek czarzasty Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 13.07.03, 17:13
              Gość portalu: Figo napisał(a):

> Ja wam opowiem jak puszczą w kablówce. Sam jestem ciekaw jaka to będzie
              szmira
              > i czy skończy tak samo jak Nasza Telewizja czy jakoś tak się nazywała.
              Telewizja Puls przestała nadawać z powodu oszustw firmy Prokom Investment,
              należącej do Ryszarda Krauze - przyjaciela tow. prezydenta Kvasuli
              W każdym
              >
              > bądź razie utopiło w to całe przedsięwzięcie kasę
              Z Tego wynika, przynajmniej dla kogoś obdażonego przynajmniej dwiema szarymi
              komórkami, że pieniądze stracił kto inny, a telewizja stała się ofiarą
              manipulacji grupy trzymającej władze. Nic dziwnego - wiadomo oni nie lubią
              wolnych mediów.
              kilka przedsiębiorstw
              > (oczywiście z udziałem Skarbu Państwa).

Rada na przyszłość Figo, zanim wydasz opinię - pomyśl czy znasz sprawę o
              której piszesz, lżej Ci będzie w życiu
              • Gość: Figo Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.07.03, 10:40
                Oj Czarzasty telewizja wyprała Ci mózg. Już na samym początku było głośno o
                przedsięwzięciu, w które zaangażowano państwowe pieniądze, co tu ukrywać
                wątpliwe ekonomicznie. Z pewnością można przypisywać Krauzemu częściową winę
                ale spokojnie można przyjąć, że do tego interesu potrzebny był dobry
                sponsoring, bo sam się by nie utrzymał. Nawet największy laik spokojnie mógł
                przyjąć, że krach będzie pewny.
                Tak się też składa drogi Włodziu, że moja wiedza pochodzi z prasy, ale z racji
                pełnionej funkcji masz lepsze rozeznanie.

A jak tam sprawa Rywina? Dobrą masz papugę?

Pozdrawiam fana TV Puls - Figo.
                • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 18.11.03, 13:59
                  rzadko mam okazje ogladac, ale ostatnio duże wrażenie zrobiły na mnie teledyski z księżmi w rolach głównych. pomysł rewelka jak i jego realizacja.
                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 18.11.03, 15:38
                    Muszę to zobaczyć. Jakieś konkretne godziny?
                    • Gość: Grizelda Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: 158.75.47.* 19.11.03, 11:48
                      Cytat z teledysku ojca Palecznego (hardcore) pt. "Parafia"
                      "Każdy dzień o parafii mojej śpiewać chcę,
                      ...Tam się spełni każdy piękny sen..."

Godzina emisjii około 21, przed rozmowami niedokończonymi

• ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 19.11.03, 12:08
                        Polecam! Qltowy swego czasu program w slonecznej telewizji Disco Polo Live nawet się nie umywa.
                      • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 20.11.03, 15:02
                        Gość portalu: Grizelda napisał(a):

> Cytat z teledysku ojca Palecznego (hardcore) pt. "Parafia"
                        > "Każdy dzień o parafii mojej śpiewać chcę,
                        > ...Tam się spełni każdy piękny sen..."
                        >
                        > Godzina emisjii około 21, przed rozmowami niedokończonymi

Ciekawe czy homoseksualista, czy też pedofil?
                        • Gość: Maciek Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 20.11.03, 18:31
                          Skad u was ta cala ekscytacja ?? Kurcze, nawet nie wiem ile ja trace. Chyba
                          bede musial sie podlaczyc do tego "TRWAM" !!
                          • Gość: Grizelda Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.torun.mm.pl 20.11.03, 18:48
                            Gość portalu: Maciek napisał(a):

> Skad u was ta cala ekscytacja ??

Figo faktycznie przesadza, tam zaraz homoseksualista, pedofil z textu piosenki
                            wcale to nie wynika (chyba, że Figo czuje te tresci to w koncu sztuka i kazdy
                            odbiera ja tak jak chce;) Ja uwarzam ze jest to piosenka o zabarwieniu
                            nostalgicznym po prostu mlody wikary spiewa o tym ze chcialby miec swoja
                            parafie w koncu wszyscy pragniemy piac sie po szczeblach kariery to naturalne...
                            A jakie sa innych odczucia, co sadzicie o ojcu Palecznym?;>

>Kurcze, nawet nie wiem ile ja trace. Chyba
                            > bede musial sie podlaczyc do tego "TRWAM" !!

A podobno ojciec R. daje szanse odbioru Polonii? Zamiast placic za jakies durne
                            programy nadajace pape zamiast tresci wspomoglbys ojczysta Kulture;)

• Gość: Maciek Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 20.11.03, 20:04
                              Ale nawet jesli uda mi sie podlaczyc do "Trwam", to zastanawiam sie czy jestem
                              na ..........odpowiednim poziomie odbiorczym by zrozumiec przeslanie
                              producentow. A to stanowi , hmm, powazny dylemat !!:))
                              • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 21.11.03, 08:11
                                Nikt nie jest na odpowiednim poziomie. Tego nie da się strawić.
                              • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 21.11.03, 08:13
                                ojciec paleczny stylizowany jest na mlodego ksiedza nie skazonego jeszcze charakterystyczna dla zasiedziałych proboszczów chciwoscia i zniecheceniem przez wszechogarniajaca parafialna malomiasteczkowa nude.
                                pełno w nim wiary, dobroci i wyniesionego z seminarium entuzjazmu do sprowadzania owieczek na właściwa droge.
                                jest otwarty na nowe (ta muza palce lizac!), tolerancyjny i ekspresyjny. jednym slowem reprezentuje tzw nurt liberalny w kościele katolickim.
                                czyli cieszcie oczy jego widokiem, bo długo już sobie go u o.rydzyka nie poogladacie.
                                • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 21.11.03, 10:24
                                  Tak naprawdę to właśnie zbiera od swoich owieczek na nowego merola, w weekendy
                                  jeździ do przybytków uciechy a w przyszłym roku jego syn będzie miał przyjęcie.
                                  To oczywiście hipoteza, ale często się o tym mówi.
                                  • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 26.11.03, 07:58
                                    Księża, także ci z TV Trwam sa spoko, bo propaguja niejedzenie mięsa w piatki. Chociaz w ten jeden dzien w tygodniu czesc polskiego społeczenstwa powstrzymuje sie od zżerania ciał naszych przyjaciół.
                                    • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 26.11.03, 08:46
                                      Taki asceta z ciebie? Nie pijesz nie palisz .......
                                      • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 26.11.03, 09:28
                                        Trzeba byc az asceta żeby nie wpierdalac mięsa? A jak się ma do tego żarcie szaraczy? I co ma z tym wszystkim wspólnego palenie i picie? Pprzecież pierwsze to zioła, drugie to chemia.
                                        • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 26.11.03, 14:52
                                          Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi.
    • Gość: PEGAS Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: *.Wabrzezno.com.pl / *.Wabrzezno.com.pl 02.12.03, 23:45
      Oglądam to mój ulubiony kawał jak mam zepsuty humor. Sa napraewdę swietni boki
      zrywać - ostatnio coś ta telewizja ma problemy z ostrością - wizja im się
      roziezdza, ale sa ambitni.
      • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 03.12.03, 07:45
        Już długo nie pociągną. O. Rydzyk już powinien zrobić swojej telewizji ostatnie
        namaszczenie.
        • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 03.12.03, 07:54
          episkopat ich wykonczy. sa niepoprawni politycznie. niszcza wizerunek kościoła, który polscy biskupi budowali przez dziesięciolecia. taka pustka po nich zostanie.
          • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 03.12.03, 09:17
            Smutno będzie, zapalę im znicz 1 listopada.
            • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 03.12.03, 14:05
              Jako telewizja z zacięciem narodowym mogliby emitowac więcej programów o polskich tradycjach wojskowych, historii polskiej armii, czy też sprzęcie wojskowym kiedyś i współcześnie. Wtedy byłbym z nich zadowolony.
              • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 04.12.03, 07:40
                nowa korespondentka TV Trwam z Białegostoku.
                się pojawiła.
                nie ma ojczyzny bez białostocczyzny!
                • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 04.12.03, 14:24
                  Widziałam!!! Pani wyglada jak samica żubra (żubrzyca? żubrówka?) i mówi przez nos (może to nosówka?).
                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 09.12.03, 08:42
                    To już długo nie pociągnie, tak samo jak tiwi.
                    • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 09.12.03, 11:27
                      co ty figo z tym czarnowidztwem? Trwam nigdy nie padnie. wręcz przeciwnie. podobno trwaja rozmowy nad utworzeniem nowej platformy cyfrowej przez Tv trwam, Radio Maryja, Tv Puls i Niepokalanów. atrakcja ma byc kanał muzyczny Sakrosong TV i sportowy kanał Parafiada Chanel.
                      • pegas15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 09.12.03, 15:35
                        nin15 napisał:

> co ty figo z tym czarnowidztwem? Trwam nigdy nie padnie. wręcz przeciwnie.
                        podo
                        > bno trwaja rozmowy nad utworzeniem nowej platformy cyfrowej przez Tv trwam,
                        Rad
                        > io Maryja, Tv Puls i Niepokalanów. atrakcja ma byc kanał muzyczny Sakrosong
                        TV
                        > i sportowy kanał Parafiada Chanel.
                        Cały czas jestem ich zagorzałym wielbicielem
                        • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 10.12.03, 08:02
                          W programie dla dzieci zespół Kaszubskie Dzwoneczki. Miód na skołatana duszę.
                          • pegas15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 10.12.03, 08:41
                            ziontrain napisała:

> W programie dla dzieci zespół Kaszubskie Dzwoneczki. Miód na skołatana duszę.
                            he he he he
                            • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 10.12.03, 09:32
                              Czy Kaszubskie Dzwoneczki to jakiś chór mężczyzn z dużymi......
                              • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 10.12.03, 09:59
                                Przeciwnie. Chór dzieci z małymi ...
                                • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 11.12.03, 07:49
                                  Relacja z 12 rocznicy powstania RM (fragmeny, wybrane tendencyjnie):

Kilkanaście tysięcy słuchaczy Radia Maryja zjechało w niedzielę do Torunia na 12. urodziny rozgłośni. Podczas uroczystości sprzedawano m.in. zestawy TV Trwam

Równolegle do podniosłych uroczystości w kościele pw. św. Józefa w namiotach i wokół nich kwitł handel. Wśród słuchaczy Radia Maryja największą popularnością cieszyły się 111-elementowe puzzle 3D "Toruńska Szopka Betlejemska" (29 zł) i zestawy do odbioru telewizji satelitarnej Trwam (440 zł). Najbardziej zagorzali zwolennicy dyrektora RM o. Tadeusza Rydzyka kupowali nawet po kilka kompletów.

Nie zabrakło książek, chociaż nie wszystkie mieściły się w nurcie katolickim. Bez problemu można było znaleźć tytuły o Żydach m.in. "Judeopolonia" i "Judeopolonia II" oraz o masonach.

Wielką atrakcją tegorocznego święta była obecność kamer telewizji Trwam, na żywo transmitującej uroczystości. Wielu pielgrzymów chociaż przez chwilę chciało się znaleźć w kadrze. Widać było więc obrazki jak z piłkarskich stadionów - do kamery miłośnicy rozgłośni wymachiwali czapkami i rękoma.

O. Rydzyk podziękował tylko za srebrną koronę i berło wysadzane bursztynami z Bałtyku, które dostał z Ameryki oraz jednemu ze słuchaczy, panu Stanisławowi - bezdomny wygrał w totolotka i ofiarował Radiu Maryja kilka samochodów.
                                  • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 11.12.03, 13:54
                                    FEC 5/6
                                    Pid Video 70
                                    Pid Audio 71

W USA i Kanadzie:
                                    SATELITA AMERICOM AMC 4
                                    Pozycja 101° WEST
                                    Transponder nr 21
                                    Częstotliowść 12120 MHz
                                    Polaryzacja - V
                                    FEC 3/4
                                    • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 12.12.03, 08:32
                                      to co najlepsze w relacji z obchodów 12-lecia Radia Ojca Rydzyka:
                                      pieśn "HEJ SOKOŁY" brawurowo wykonana przez soliste opery bydgoskiej oraz pielgrzymów zgromadzonych w kościele. największy aplauz wzbudził fragment "wina, wina, wina dajcie"
                                      • pegas15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 12.12.03, 08:40
                                        Po czym wszsycy sięgnęli po wino i sie zaczęło....?
                                        • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 12.12.03, 09:19
                                          Witajcie bracia i siostry, czas na orgię. Zejdźmy w głębiny chaosu.
                                          • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 12.12.03, 14:17
                                            News: TV Trwam ma w planach otwarcie oddziału w Krakowie.
                                            • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 15.12.03, 09:01
                                              A siedziba ma być w Wąbrzeźnie :-(((((((((
                                              • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 15.12.03, 09:20
                                                z Wabrzezno jak na razie była jedynie transmisja w RM z duchowej adopcji dziecka poczęteko. ale też fajnie było.
                                                • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 16.12.03, 10:10
                                                  Dawno niewidziany o. Paleczny. Zdjeli go z anteny na dobre, czy to tylko to tylko chwilowe? Może jakiś protest albo petycja?
                                                  • Gość: Grizelda Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: 158.75.47.* 16.12.03, 10:36
                                                    ziontrain napisał:

> Dawno niewidziany o. Paleczny. Zdjeli go z anteny na dobre, czy to tylko to
                                                    tyl
                                                    > ko chwilowe? Może jakiś protest albo petycja?

i znowu jakaś nagonka na ojcuf. Głupoty opowiadasz lepiej spójrz
                                                    na listę przebojów Radia ojciec Paleczny z przebojem "Księżniczka" na piątym
                                                    miejscu (patrz: www.radiomaryja.pl/piosenka.htm).

No i jeszcze jedna radosna wiadomość nadają TV Trwam na necie!!!!
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 17.12.03, 07:48
                                                    A wczoraj nina widziałem w telewizji. Jaka dykcja, jaka charyzma.
                                                  • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 17.12.03, 07:52
                                                    ale chyba nie k... w TV Trwam. bo z kontekstu tak by wynikało. a tak wogóle to dobrze jest od czasu do czasu pokazac się w telewizorze.
                                                  • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 17.12.03, 14:49
                                                    Dla wpłacajacych: zmieniono konta bankowe fundacji LUX Varitatis (rozprowadzaja zestawy do odbioru TvTrwam) oraz Radia Maryja. Plansze z nowymi kontami po zakoczeniu programu. Wpłaty powyżej 5zł zwolnione z opłat pocztowych.
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 22.12.03, 09:12
                                                    No nie w TV Trwam tylko w naszej lokalnej. Ale mogłem zakrzyknąć w domu :
                                                    Patrzta ludzie, przeca ja go znam.
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 22.12.03, 09:15
                                                    A wiecie dlaczego wpłaty powyżej 5 zł są bezpłatne? Swego czasu Urban
                                                    nawoływał, wku...(zdenerwowany) głupotą ludzi, którzy oddają ostatni grosz na
                                                    królewskie życie o. Rydzyka, do wpłat na rzecz Radia Maryja po 1 gr. (wtedy
                                                    wszystkie wpłaty były bezpłatne). Widzę, że chłopy się zabezpieczyli przed
                                                    kawałami.
                                                  • Gość: Ali Re: Oglądacie TV TRWAM? IP: 80.51.243.* 23.12.03, 19:16
                                                    No i to właśnie jest wyjaśnieniem prawdy, którą chciałem przekazać wcześniej,
                                                    ale Figo mnie wyprzedził.
                                                    Właśnie Urban nawoływał aby wysyłać Rydzykowi po 1 groszu, bo załatwił z
                                                    pocztą, że opłatę ponosi on a nie wysyłający.
                                                    A, że poczta pobiera opłatę od przesyłek pieniężnych ileś tam procent, lecz nie
                                                    mniej jak 3,50 to za każdy grosz otrzymany przekazem musiał płacić 3 złote 50
                                                    groszy.
                                                    Widać wkurzył się i dlatego wydał zarządzenie, że przekaz może być ale nie
                                                    mniejszy jak 5 złotych, co łatwo obliczyć, że za każde 5 złotych ma dla siebie
                                                    1 złoty 50 groszy, po opłaceniu przekazu.
                                                    Mam nadzieję, że jak do władzy, za dwa lata, dojdą jego ludzie z Ligi Polskich
                                                    Rodzin (LPR) to zakażą poczcie pobierania opłaty za każdą kwotę, a tym samym
                                                    wrócą 1 groszowe wpłaty, ale już jako czysty zysk dla Ojdyra.
                                                    Tak trzymać i nie popuszczać, a dwa lata szybko przeleci. Głupi elektorat
                                                    zafunduje sobie nowych Nawiedzonych i będzie Cooool!
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 24.12.03, 08:13
                                                    Chyba z tobą wypiję Ali
                                                  • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 24.12.03, 14:33
                                                    Na antenie toruńskiej rozgłośni jeden z redemptorystów prowadzących program zarzucił LPR - partii stworzonej przed wyborami pod patronatem o. Tadeusza Rydzyka - że współpracuje z SLD. Wczorajsze "Życie Warszawy" opisało rozmowę o. Waldemara z Antonim Macierewiczem z RKN (startował z list LPR, ale niedługo po wyborach wystąpił z klubu), w której padło takie stwierdzenie. Program natychmiast wywołał reakcję władz LPR. "Nasze stronnictwo nigdy nie współpracowało z siłami komunistycznymi, liberalnymi czy tzw. pseudoprawicą" - napisał w liście do toruńskiej rozgłośni wiceszef partii Zygmunt Wrzodak. Zarzucił też Radiu Maryja, że przedstawiciele jego ugrupowania nie mają już szansy na odpowiedź "na pomówienia", bo nikt z dawnych protegowanych o. Rydzyka z LPR nie jest już zapraszany do programów.
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 29.12.03, 08:14
                                                    To lekko "trąca" anarchistami.
                                                  • grizelda66 Re: Oglądacie TV TRWAM? 30.12.03, 10:52
                                                    Kończąc z tymi socjo-politycznymi tudzież pseudofilozoficznymi bredniami
                                                    powracam do meritum wątka(-u???)

"Na osiedlu w moim mieście
                                                    stanął nowy kościół wreszcie.
                                                    I pośród nas zamieszkał Bóg.
                                                    Wszyscy bardzo się cieszyli
                                                    gdy na sumę dzwony biły
                                                    Pociechę miał zmęczony lud

Marzeń moc
                                                    O parafii mojej śpiewać chce
                                                    Wspomnień moc
                                                    Tam się spełnia każdy piękny sen
                                                    Życia smak, parafialny świat w mej pamięci trwa
                                                    Tak jak chciał Jezus Chrystus pan...

Tu mp3 się urywa niestety a płyta kosztuje 25pln zaś kaseta 15pln
                                                    Na krążku znajdują się ponadto takie przeboje jak:
                                                    1. Chwała Panu
                                                    2. Emigrant Polski
                                                    3. Jezus jest Panem
                                                    4. Parafia
                                                    5. Św. Krzysztof i "syrenka"
                                                    6. Ballada o Św. Józefie
                                                    7. Braciszku
                                                    8. Ona jedna Najświętsza
                                                    9. Samuel
                                                    10. Życie jest jak zgrana sztuka
                                                    11. Mississippi
                                                    12. Czuwanie

Myślę, że kawałek nr2 przypasiłby szczególnie tutejszemu forumowiczowi z
                                                    Canady, eh zakręciłaby się łza w oku...

Każdy zainteresowany może otrzymać próbki utworów w formacie mp3 wysyłając
                                                    zamówienie na adres grizelda66@gazeta.pl

• nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 30.12.03, 11:35
                                                    przytoczony tekst "parafii" jest żywcem zerżnięty z wydanej na poczatku lat 90-tych koncertowej płyty rzeszowskiej formacji KAT, której perkusista został skazany na 3 lata pozbawienia wolności za zbezczeszczenie zwłok kościelnego z miejscowości Grzędzice Grn. koło Tarnowa.
                                                    dziwię się że takie utwory umieszczono na tej płycie. liczę że nieświadomie.
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 30.12.03, 13:25
                                                    Kat dobra kapela.
                                                  • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 14.01.04, 11:09
                                                    Ku przestrodze. Tekst z "Naszego Dziennika"

"Oto po spotkaniu na szczycie w Brukseli, 13 grudnia 2003 r., przypomniał mi się ślub pewnej pary. Przed ślubem narzeczony był pełen wdzięku, usłużności i obietnic. A zaraz po zawarciu małżeństwa, podczas przyjęcia weselnego zmusił swoją ślubną, żeby w łazience wytarła mu buty z błota swoim białym welonem. Oczywiście był to przypadek choroby i małżeństwo od razu uznano za nieważne. Ze strony pana młodego był to podstęp. A jeśli coś podobnego zdarzy się w polityce międzynarodowej, to co?"
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 14.01.04, 11:30
                                                    Miller Bushowi wyliże tyłek?
                                                  • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 14.01.04, 11:39
                                                    Niech się tylko nie zagalopuje.
                                                  • lynch1 Re: Oglądacie TV TRWAM? 15.01.04, 08:27
                                                    Zapewne niewielu z Was wie, że TV TRWAM zaingurowała swoją działalność we wtorek 10 czerwca 2003. Stało się to w Drohiczynie, z okazji 750. rocznicy zjazdu drohiczyńskiego. To pierwsze nadawanie i wyjazd właśnie do niewielkiego miasteczka na wschodzie Polski, ale jakże pięknego i historycznego miejsca na Podlasiu, jest znakiem, iż stacja chce służyć całej Ojczyźnie - wszystkim Polakom.
                                                  • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 12.02.04, 11:37
                                                    Oświadczenie Radia Maryja
                                                    Radio Maryja stanowczo protestuje przeciwko próbom manipulowania
                                                    opinią publiczną w celu zniszczenia autorytetu Radia Maryja i wykorzystania
                                                    go do propagandy unijnej.
                                                    24 maja 2003 r. w "Wiadomościach" TVP w Programie 1 o godz. 19.30
                                                    został wyemitowany materiał celowo wymyślony, zawierający zdania powyrywane z
                                                    kontekstu, opatrzone nieprawdziwym komentarzem.
                                                    Kłamstwo i manipulacja, brak zwyczajnej uczciwości w przywoływaniu
                                                    wypowiedzi, tworzenie tzw. "faktów prasowych", które nie mają nic wspólnego z
                                                    rzeczywistością - są po to, aby sprowokować Radio Maryja do wypowiedzi, które
                                                    będą podstawą do kolejnych oskarżeń i ataków. Kłamstwa, manipulacja,
                                                    wymyślanie bezpodstawnych zarzutów mają na celu doprowadzenie do zniszczenia
                                                    autorytetu Radia Maryja.
                                                    Ta dezinformacja, która była na temat Radia Maryja i Unii
                                                    Europejskiej jest to kolejna manipulacja nie tylko samym radiem, ale szeroką
                                                    opinią publiczną. Wcześniej przygotowana i zorganizowana nagonka w telewizji
                                                    publicznej, prywatnej, w radiu i prasie na Radio Maryja pokazuje w bardzo
                                                    jasny sposób kolejną, przewrotną walkę z Radiem Maryja i jej Dyrektorem. Ten
                                                    zorganizowany atak niesie zgorszenie, zamęt i doskonale pokazuje mechanizmy
                                                    ciemnych sił liberalnych dążących do kompromitowania wiary katolickiej,
                                                    autorytetów Kościoła katolickiego i dzielenia Kościoła Świętego.
                                                    Radio Maryja protestuje przeciwko wykorzystywaniu autorytetu O.
                                                    Dyrektora i Radia Maryja do propagandy unijnej i celowemu osłabianiu zaufania
                                                    radiosłuchaczy do tego środka społecznego komunikowania.
                                                    Radio Maryja stanowczo protestuje przeciwko prowokacji obliczonej na
                                                    wprowadzenie zamętu w umysłach i sercach tych ludzi, którzy szczerze zaufali
                                                    tej katolickiej rozgłośni.
                                                    Radio Maryja jest jedyną radiostacją szeroko słuchaną, która broni
                                                    życia od poczęcia do naturalnej śmierci, ostrzega przed strukturami i ludźmi,
                                                    którzy zabijają poczęte życie i niszczą młodzież i rodzinę, przeciwstawia się
                                                    fali zła, przemocy, pornografii, wyprzedaży majątku narodowego. Radio Maryja
                                                    pełni misję ewangelizacyjną zgodną z dokumentami Kościoła katolickiego,
                                                    rozpala miłość i wierność Bogu i Ojczyźnie, jest z rolnikami, ludźmi
                                                    najuboższymi i spychanymi na margines przez oligarchię polityczną.
                                                    Radio Maryja stanowczo protestuje przeciwko próbom manipulowania
                                                    opinią publiczną w celu zniszczenia autorytetu Radia Maryja i wykorzystania
                                                    go do propagandy unijnej.

• figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 16.02.04, 09:25
                                                    Srutu tutu....
                                                  • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 04.06.04, 08:57
                                                    Do podstawowych funkcji rodziny zaliczana jest jej funkcja wychowawcza.
                                                    Powstaje jednak pytanie: od kiedy rozpoczyna się wychowanie człowieka? Już w starożytności istniało przekonanie, że wychowanie człowieka rozpoczyna się na dwadzieścia lat przed jego urodzeniem od wychowania jego rodziców. To mądre stwierdzenie wyrażało potwierdzoną badaniami prawidłowość międzypokoleniowej transmisji wzorców postaw i zachowań.
                                                    W współczesnym świecie odrzucenie antropologii personalistycznej oraz biologiczne i zmedykalizowane podejście do okresu ciąży i prenatalnego rozwoju człowieka prowadzi do uznania braku podstaw dla wychowania prenatalnego.
                                                  • grizelda66 Re: Oglądacie TV TRWAM? 04.06.04, 10:36
                                                    Prenatalne wychowanie jest ono w gruncie rzeczy wychowaniem naturalnym,
                                                    przebiega samoistnie, ale może też być pedagogiczną ingerencją w naturalny
                                                    przebieg rozwoju prenatalnego, by w sposób świadomy i systematyczny rozwijać,
                                                    pobudzać, korygować wszystkie funkcje organizmu, stanowiące podstawę rozwoju
                                                    pełni człowieczeństwa. W wychowaniu tym nie chodzi o to, by czegoś dziecko
                                                    nauczyć, ale by stworzyć takie warunki jego rozwoju, by mogło się stawać w
                                                    pełni człowiekiem na miarę swych prenatalnych możliwości. Obejmuje ono
                                                    czynności zmierzające do optymalnego zaspokojenia wszystkich (tzn.
                                                    biologicznych, psychicznych, społecznych i duchowych) potrzeb dziecka w
                                                    najwcześniejszym okresie życia.
                                                    Wychowanie prenatalne jest naturalną potrzebą i prawem człowieka, wiąże się z
                                                    dostępnością do opieki, zapewnieniem troski opiekunów o pełny rozwój dziecka,
                                                    zabezpieczeniem jego podstawowych potrzeb i ciągłości pozytywnych doświadczeń.
                                                    Dziecko poczęte jest w centrum tego oddziaływania i domaga się dowartościowania
                                                    jego godności, znajomości przez rodziców jego potrzeb i sprzyjających jego
                                                    rozwojowi warunków, celów wychowania i swoich zadań w tym zakresie oraz
                                                    gotowości do podjęcia odpowiedzialności za rozwój i wychowanie dziecka od
                                                    poczęcia.
                                                  • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 21.07.04, 15:14
                                                    a oj ciec ma nowy samochód i jeszcze ojciec powiedzieli że giertycha nie lubi
                                                  • ziontrain Re: Oglądacie TV TRWAM? 22.07.04, 09:47
                                                    Ojciec Tadeusz o poczatkach (nawet na benzynę nie było!):

A zaczęło się wszystko prawie trzynaście lat temu.
                                                    Kochani. Zaczynało się z niczego i myślę, że nawet ojciec Leszek nie wierzył w to, że z niczego. Tak prywatnie nieraz mówią mi: "E tam, na pewno miałeś pieniądze". A ja nie miałem nawet na benzynę, żeby wrócić, i pożyczałem. Można wszystko zrobić z niczego. Ale to nie było z niczego. Był Pan Bóg i Matka Najświętsza. Matka Najświętsza, którą odwiedzaliśmy bardzo często na Jasnej Górze i w sanktuariach, wszędzie. Chodziliśmy z ojcami, chodziliśmy ze świeckimi i chodzimy dalej.
                                                  • figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 10.03.05, 10:25
                                                    Ojciec Tadeusz ma teraz problem z ojcem Lechem zwanym Wałęsą. Skoczył mu do
                                                    gardła. Ostatnio oglądał "live" walki pittbulli
                                                  • nin15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 23.03.05, 08:03
                                                    ostatnie notowanie "piosenki tygodnia":

01. Mocni w Duchu - Pasja
                                                    02. Ks. Janusz Jezusek - Na szczęście jesteś Ty
                                                    03. Czerwone Światło dla Halucynacji - Idziesz sam
                                                    04. Mała orkiestra Światła - Komu mam dziś wierzyć
                                                    05. Viola i New Day - Darowane winy
                                                    06. Michalici - Twoją wiarą zapaleni
                                                    07. Michał Radzikowski - Trochę wiary
                                                    08. Zespół teatralny par. św. Elżbiety z Cieszyna - Bicz
                                                    09. Marek Bałata - Komunia Św.
                                                    10. Claritas - Bo życie piękne jest

• figo15 Re: Oglądacie TV TRWAM? 22.04.05, 08:31
                                                    Ktokolwiek bierze miecz, zginie od mieczy
                                                    A ktokolwiek nie bierze miecza albo z rąk go wypuszcza
                                                    Zginie na krzyżu............

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka