Dodaj do ulubionych

Bajka o królewnie

17.01.04, 21:34
Zła królowa raz na ścieżkę
wywiodła Królewnę Śnieżkę
i kazała, by gajowy
pozbawił dziewczynkę głowy.

Niestety, leśnik pijany
zasnął pośrodku polany,
a Królewna po cichutku
uciekła do krasnoludków
i w ich grocie [czy też w dziupli]
żyła z garstką tych kurdupli.

Więc królowa, stara kwoka,
podrzuciła jej jabcoka
dolawszy tam izotopu.

No to Śnieżka żłopu - żłopu...
wyżłopała pięć kwaterek
i grzmotnęło nią o skwerek.
Nie dość, że się sama hukła,
to krasnoludków zatłukła,
którzy właśnie ze swej groty
szli na szóstą do roboty,
a pod ciężarem jej zadka
została z nich marmoladka.

Morał: najbardziej są bici
mali, trzeźwi, pracowici!
Obserwuj wątek
    • ouimet Re: Bajka o królewnie 17.01.04, 23:15
      super !Tworz dalej...
      • ellenai !!super 18.01.04, 19:05
        jacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa heheheh ale dobre, siem usmialam,pisz wiecej takich
    • zolty_i_puchaty Re: Bajka o królewnie 19.01.04, 04:37
      wiecej prosze jacaaa2,wiecej!!!!
      • zawisza777 Dobre :D 19.01.04, 11:58

        • jacaaa2 Re: Dobre :D 23.04.04, 19:22
          dobre to było i dawno niech inni też teraz poczytaja :)
          • ellenai Re: Dobre :D 23.04.04, 19:50
            hehe ja zapomnialam to,jaca kop wiecej!
            • delfinek27 Re: Dobre :D 24.04.04, 00:58
              jak bede mieć czas to poszperam tez za jakimiś bzdurkami a teraz delfinki ida
              ciąc komara
              • ellenai Re: Dobre :D 24.04.04, 05:37
                dobra definek to go tnij a jak wrocisz to pisz smieszne rzeczy i nie tylko,do
                rzewnego placzu tez nas mozesz doprowadzac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka