ellenai
19.11.03, 00:52
i poczulam sie jakbym byla w domu.Taki jest jeden ze smakow mojego
dziecinstwa.Babcia zawsze przywozila te bezy nam z Gorlic.Bossssssssh to tyle
juz lat temu.Dzis jak zobaczylam te bezy to sie lezka w oku zakrecila i forum
wasze i wy przyszliscie mi na mysl,eh:)))))))tyle rzeczy w smaku
zawarte,cudne prawda?