ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 21:58 szak jest dobre,nie kombinuj,cmok:) Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:07 co ty takiego zorbiles ze oni Cie chyba tutaj nie lubia??? Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:13 oooooooo nowy nick,witaj:)))) my lubimy szaka:)))))) ja cmok szaka i juz caly czas:) Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:19 no to o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:23 hmmmmmmmmmm,no to szak sie moze wypowie, jego wypowiedzi mozna traktowac bardzo roznie) hehheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:31 no to czekam na wypowiedz SZAKA w takim wypadku Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:35 no pewno:) ale wierz mi na slowo,szak jest fajny gosc:) roznie go mozna tylko interpretowac:) pozdrawiam ciebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
zawisza777 Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:05 pojecia nie wiem czemu szak ma zmieniac nick??! i kto powiedzial ze ktos go tu nie lubi....nie towrcie sztucznych problemow please! Odpowiedz Link Zgłoś
s_z_a_k Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:09 rheeya napisała: > no to czekam na wypowiedz SZAKA w takim wypadku Witam SZAK HMM CZEKAJ :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:10 szak kurka wodna,badz grzeczny hehehhehh:) zawisz jest ok, nie ma problemow ja mysle:) cmok(na razie przynajmniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:15 no wiec SZAKU o co chodzi? :) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:21 znajac szaka prawdopodobnie nigdy sie nie dowiesz o co chodzi heeheheheh:) Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:30 no to moze SZAK mi jednak skusi sie powiedziec? :) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:46 aaaaj roznie to moze byc rheeya:) Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:48 wiesz ell poczekajmy na SZAKA zobaczymy... Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:54 a jak sie nie doczekamy?????? Odpowiedz Link Zgłoś
rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 05.01.04, 00:17 to trudno :) sam nie wie co traci :) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 05.01.04, 00:28 no wlasnie , racja:)- Odpowiedz Link Zgłoś
giks TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 00:37 Ja Ci dam! ABSOLUTNIE NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! Nie rób tego SZAK jest fajniutki ja go lubie i prosze mi tu nic nie zmieniać w moim lubieniu ;) SZAK o coś Ty .....przecież wszyscy wiedzą, że jesteś miły a nawet lepiej więc nie usisz nic robić ;) Ja natenprzykład ostatnio uchodzę za pruderyjną ;) ale nie zmieniam nicka z tego powwodu na np. "pruderyjna_aga" he he he choć mogło by to być intrygujące ;) Po co Ci te zmiany? Nowe konto nowe wszystko nie nie lepiej zostań taki jak jesteś................ bo mi się potem w razie W nie zmieścisz w oknie gg i będę misiała sobie ustawienia zmieniać no. A SIO MYŚLI ZMIENNICZE ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 01:04 giksik ma swieta racje!!!!!!! amen! Odpowiedz Link Zgłoś
s_z_a_k Re: TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 11:11 Macie racje :))) zostaje przy s_z_a_k :))) POZ>SZAK Odpowiedz Link Zgłoś