Dodaj do ulubionych

HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_y_s_z_a_k

04.01.04, 21:26
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 21:58
      szak jest dobre,nie kombinuj,cmok:)
    • rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:07
      co ty takiego zorbiles ze oni Cie chyba tutaj nie lubia???
      • ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:13
        oooooooo nowy nick,witaj:)))) my lubimy szaka:)))))) ja cmok szaka i juz caly
        czas:)
        • rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:19
          no to o co chodzi?
          • ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:23
            hmmmmmmmmmm,no to szak sie moze wypowie, jego wypowiedzi mozna traktowac bardzo
            roznie) hehheheheh
            • rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:31
              no to czekam na wypowiedz SZAKA w takim wypadku
              • ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 22:35
                no pewno:) ale wierz mi na slowo,szak jest fajny gosc:) roznie go mozna tylko
                interpretowac:) pozdrawiam ciebie:)
                • zawisza777 Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:05
                  pojecia nie wiem czemu szak ma zmieniac nick??! i kto powiedzial ze ktos go tu
                  nie lubi....nie towrcie sztucznych problemow please!
              • s_z_a_k Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:09
                rheeya napisała:

                > no to czekam na wypowiedz SZAKA w takim wypadku
                Witam SZAK
                HMM CZEKAJ :)))
                • ellenai Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:10
                  szak kurka wodna,badz grzeczny hehehhehh:)
                  zawisz jest ok, nie ma problemow ja mysle:) cmok(na razie przynajmniej:)
                • rheeya Re: HMM>> znienić s_z_a_k na inne Np. m_il_ 04.01.04, 23:15
                  no wiec SZAKU o co chodzi? :)
                  • ellenai rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:21
                    znajac szaka prawdopodobnie nigdy sie nie dowiesz o co chodzi heeheheheh:)
                    • rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:30
                      no to moze SZAK mi jednak skusi sie powiedziec? :)
                      • ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:46
                        aaaaj roznie to moze byc rheeya:)
                        • rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:48
                          wiesz ell poczekajmy na SZAKA zobaczymy...
                          • ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 04.01.04, 23:54
                            a jak sie nie doczekamy??????
                            • rheeya Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 05.01.04, 00:17
                              to trudno :) sam nie wie co traci :)
                              • ellenai Re: rheeya, nie chce cie rozczarowac ale.... 05.01.04, 00:28
                                no wlasnie , racja:)-
    • giks TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 00:37
      Ja Ci dam! ABSOLUTNIE NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! Nie rób tego SZAK jest
      fajniutki ja go lubie i prosze mi tu nic nie zmieniać w moim lubieniu ;)
      SZAK o coś Ty .....przecież wszyscy wiedzą, że jesteś miły a nawet lepiej więc
      nie usisz nic robić ;) Ja natenprzykład ostatnio uchodzę za pruderyjną ;) ale
      nie zmieniam nicka z tego powwodu na np. "pruderyjna_aga" he he he choć mogło
      by to być intrygujące ;)
      Po co Ci te zmiany? Nowe konto nowe wszystko nie nie lepiej zostań taki jak
      jesteś................ bo mi się potem w razie W nie zmieścisz w oknie gg i
      będę misiała sobie ustawienia zmieniać no.
      A SIO MYŚLI ZMIENNICZE ;)
      • ellenai Re: TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 01:04
        giksik ma swieta racje!!!!!!! amen!
        • s_z_a_k Re: TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 11:11
          Macie racje :))) zostaje przy s_z_a_k :)))
          POZ>SZAK
          • giks Re: TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.04, 11:19
            no ja myślę ;)
            • ellenai sluszna decyzja:) 05.01.04, 15:39
              szak,nic nie zmieniaj:)cmok z rana:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka