makk73
15.01.12, 17:04
Moje dziecko od nowego tygodnia rozpocznie naukę w nowej szkole. Ma za sobą pół roku nauki w poprzedniej. Macie jakieś pomysły jak przywitać nowych kolegów, którzy są ze sobą w jednej klasie od września, trochę już zżyci? Może jakaś torba dobrych cukierków dla całej klasy? Może jakieś inne rozwiązania? Chciałabym, żeby wyszło miło, sympatycznie, z klasą. Syn szybko nawiązuje kontakty, nie jest typem aliena - samotnika. Z dziećmi na pewno błyskawicznie nawiąże dobre relacje. Jednak ważne jest dla mnie, żeby wszedł w nowe środowisko, zjednując sobie sympatię dzieci i nauczycielki od pierwszego dnia. Chodzi mi o takie ładne przywitanie, a nie wejście jak burak bez żadnego cześć, przedstawienia się itp.