aniask_mama
18.11.14, 18:59
W szkole mego syna z jednego z przedmiotów na kartkówce nie można osiągnąć maksymalnej oceny, bo... nie, tak ustalił nauczyciel (tzn. jak się napisze wszystko to można dostać 4+ ale nie 5).
Moim zdaniem to trochę niedorzeczne, aby z góry ustalić, że nie można mieć maxa z założenia, ale... czy to wynika z jakiejś ustawy? ( bo w statucie wprost nie znalazłam).
Może ktoś ma wiedzę w temacie? Z góry dziękuję.