monikal1982 08.02.10, 12:05 chciałabym się dowiedzieć czy mnie w ogóle coś dobrego spotka w tym roku? jestem w ogrmomnym dołku bardzo proszę o pomoc monika 12-09- 1982r. (monikal@inmail.pl) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joooooooana Re: bardzo gorąca prośba o wróżbę 09.02.10, 22:28 Mozna powiedzieć, ze "wypali się zar nieszczęsć' i z nich stworzy się idea. Nie wiem jakiego rodzaju smutne chwile Pani przeżywa, ale one w tym roku dobiegną końca, mimo że może ich Pani jeszcze przez jakiś czas doświadczać. Zrodzi się z nich pomysł. Koncept. Odpowiedz Link Zgłoś
agrentowy4321 Re: bardzo gorąca prośba o wróżbę 05.03.23, 06:21 Ciekawe wręcz wciągające Odpowiedz Link Zgłoś