Dodaj do ulubionych

bardzo gorąca prośba o wróżbę

08.02.10, 12:05
chciałabym się dowiedzieć czy mnie w ogóle coś dobrego spotka w tym
roku? jestem w ogrmomnym dołku bardzo proszę o pomoc monika 12-09-
1982r. (monikal@inmail.pl)
Obserwuj wątek
    • joooooooana Re: bardzo gorąca prośba o wróżbę 09.02.10, 22:28
      Mozna powiedzieć, ze "wypali się zar nieszczęsć' i z nich stworzy
      się idea.
      Nie wiem jakiego rodzaju smutne chwile Pani przeżywa, ale one w tym
      roku dobiegną końca, mimo że może ich Pani jeszcze przez jakiś czas
      doświadczać. Zrodzi się z nich pomysł. Koncept.
    • agrentowy4321 Re: bardzo gorąca prośba o wróżbę 05.03.23, 06:21
      Ciekawe wręcz wciągające
    • irona.sonata Re: bardzo gorąca prośba o wróżbę 25.04.23, 15:53
      Ciekawe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka