Dodaj do ulubionych

ISINKO! POMÓŻ PROSZĘ

10.07.04, 16:01
Jestem tu pierwszy raz widzę że pomaga Pani zrozumieć i zobaczyć więcej, niż
czasem widzimy. Proszę o wskazówki:ja 17,10,1973 on 08,12,1972 czy warto się
angażować, czy nasz związek ma przyszłość, czy mogę mu ufać bo wciąż mam
wątpliwość, obawiam się czy jesteśmy dopasowani...
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka