Dodaj do ulubionych

Ptasiu, gorąca prosba

04.01.12, 21:35
Mam koleżankę,teraz to znajomą, dla któej byłam szczera i oddana, ale sie zawiodłam. zraziłam się, bo poznałam ja z innej strony. Doznałam szoku.teraz dystansuje się od niej, w ramach kultury. Ale tak do końca nie wiem jak się do niej odnosić, bo mam naturę dośc szczerą i jestem chętna do pomocy.

mam pytanie: czy ta dziewczyna uzyskała pewne że tak powiem pytania i zagdnienia- od drugiej kolezanki ,którą mam na myśli -czy nie?
a moze ma, ale z innych żródeł?

Pozdrawiam
i życzę spełnienia wszystkich marzeń i pragnień w Nowym Roku.
Obserwuj wątek
    • pinia1214 pytanie 17.01.12, 07:08
      wobec powyższego, jaką postawę przyjmie ta dziewczyna wzgledem mnie?
      czy dalej bedzie za mną chodzić? co to za charkter?

Nie daję mi to spokoju i dośc mocno sie nią denerwuje.Bo chciałabym zeby mi dała już spokój, zreszta już jej to mówiłam. Ale jej zachowanie jest inne. Przeprszama że znowu zawracam głowe.smile)
      • wyka_ptasia Re: pytanie 18.01.12, 09:27
        Witam,
        wg kart jej postawa to zapomnieć co było , stojąc na gruncie tego , co jest - czyli bez robienia kroku do przodu, jako nieumiejętność odnalezienia się w sytuacji, podjęcia decyzji o jakiejś zmianie. Jakby zapętliła się w sobie, jej zachowanie jest , jak walka z wiatrakami, tak się pokazało - być może na skutek twojej reakcji, co oznacza, że chce wywrzeć na ciebie jakiś wpływ.
        pozdrawiam
        • pinia1214 Re: pytanie 18.01.12, 11:42
          Dziekuję serdecznie za cierpliwośc. Jak o wiele łatwiej byłoby wszystkim w zyciu, gdyby były uporzadkowane relacje.

Wrózko, czyli jak rozumiem Twoją wypowiedz:
          ona dalej bedzie za mną "chodzić"-bo nie potrafi odnależc sie w nowej sytuacji, (po tym jak jej parę słów prawdy powiedziałam)?
          Nie wiem już co mam robić, bo nie chcę miec z nia juz nic do czynienia.
          Dla mnie takie zachowanie jest bez honoru i klasy.
          • wyka_ptasia Re: pytanie 18.01.12, 12:13
            Może po prostu lubi plotki, lubi zbierać informacje o znajomych, czyli taka osobowość.
            Trzeba się nauczyć zachowywać obojętność wobec takich osób, w ten sposób trzymać je na dystans.
            Osoby wrażliwe mogą mieć z tym problem, bo nie chcą kogoś urazić, albo same czują się zażenowane taką sytuacją. Myślę, że niepotrzebnie.
            Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka