01.01.17, 14:16
Dzień dobry,
Celem praktyki powróżę dla chętnych osób poprzez maila. Proszę wysyłać swoje pytania, imię/imiona osób których dotyczy problem oraz daty urodzenia na adres: ronw1616@gmail. W ramach wymiany energii będę prosić o zapłatę w formie symbolicznej kwoty 10 zł.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ronw77 Re: Wróżby 22.03.17, 21:52
      Dziękuję wszystkim za opinie. Chciałem dodać bo niektórym napisałem o tym w mailu, a chciałbym żeby wszyscy wiedzieli, że jeżeli ktoś zada 5 pytań, tylko 3 będą płatne a za 2 "zapłatą" będzie wystawienie mi opinii tutaj (niekoniecznie pozytywnej, byle szczerej i po otrzymaniu wróżby więc tak naprawdę nie zmuszę nikogo żeby to zrobił po fakcie ale wierzę w uczciwość ludzi).
    • kociaczek333 Re: Wróżby 24.10.17, 16:08
      Skorzystałam z wróżby i jestem pod ogromnym wrażeniem, powiedziałabym nawet, że jestem w ogromnym szoku jeżeli chodzi o trafność opisu mojej obecnej sytuacji, mojego sposobu bycia i sposobu bycia partnera. Czytając wróżbę miałam wrażenie, że opisuje o nas przyjaciel rodziny, który zna nas od podszewki. Wielki szacunek. Wierzę w to, że wróżba na przyszłość będzie tak samo trafna jak opis dotychczasowej sytuacji. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Agnieszka
    • kkrop.ka Re: Wróżby 26.10.17, 23:24
      Poczułam się dosłownie prześwietlona :) ja i osoba o ktorą pytałam:) dokładne odzwierciedlenie tego co się aktualnie dzieje także z czystym sumieniem polecam :)
    • tomkat111 Re: Wróżby 19.06.18, 18:41
      Witam. Opis wstepny worozby ogolnej o ktora poprosilam byl zaskakujaco obszerny i trafny. Jesli chodzi o przepowiednie na kolejne 6 miesiecy to nie moge sie jeszcze wypowiedziec bo zamowilam wszystko poczatkiem czerwaca. Pan bardzo szybko odpsuje> Jest dobry kontakt. Pisze tak jak jest bez slodzenia.
    • ronw78 Re: Wróżby 09.09.20, 21:30
      Dzień dobry,
      Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zaczynam wróżyć ponownie. Cena ta sama, odpowiadam na max. 3 pytania od jednej osoby, proszę, żeby były one konkretne, precyzyjne oraz żeby zawierały informacje o imionach i datach urodzin osób których one dotyczą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka