14.07.02, 10:15
Co Pani sądzi o tym związku Ja - 26.07.1978, On 19.08.1977 W moim przypadku
chciałabym dowiedzieć się również o pracę, jaka będzie przyszłość
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka