Dodaj do ulubionych

małgorzata buchowiecka

IP: *.chello.pl 11.12.07, 01:51
a ja znam Pania Małgosię. Bardzo mi pomogła i moim znajomym. Często
ma audycje w Radio dla Ciebie naprawde jest mistrzem w swojej
dziedzinie ania
Obserwuj wątek
    • moniad Re: małgorzata buchowiecka 28.04.22, 10:05
      Wiem temat archiwalny, ale szukam namiaru na Panią. Chce odzyskać kontakty do wróżek u których byłam lata temu.
      • klarcia9 Re: małgorzata buchowiecka 28.04.22, 10:27
        moniad napisała:

> Wiem temat archiwalny, ale szukam namiaru na Panią. Chce odzyskać kontakty do w
        > różek u których byłam lata temu.

Na fb jest, ale dopisek In memoriam, więc chyba zmarła. Przykre. Takie życie.
        Popatrzyłam na Jej wpisy, odpowiedzi na komenty, da się zauważyć, że musiała być bardzo miłą serdeczną osobą. Nie wiem nie znałam, ale pozytywnie odbieram.
        • kura91 Re: małgorzata buchowiecka 08.08.22, 16:39
          Nie wiedziałam, że Pani Małgorzata Buchowiecka zmarła!! Byłam u niej z mamą, miałam naście lat, rok 2005 lub 2006. Pani Małgorzata miała chyba pseudonim Marika, przyjmowała przy Rondzie Wiatraczna. Przesympatyczna uśmiechnięta kobieta z klasą, ładnie ubrana, tak zapamiętałam. Bardzo życzliwa, pomocna. Baaardzo dobra wróżka! To co wtedy powiedziała mojej mamie przy mnie, sprawdziło się co do joty, to co powiedziała o mnie też miało miejsce. Obecnie mieszkam w Niemczech, życie do wyjazdu potoczyło się tak jak przepowiedziała. Moja Mama też od kilku lat nie żyje, spoczywa na Cmentarzu na Marysinie. Pani Małgorzata mieszkała na Marysinie Wawerskim, może spoczywa na tym samym cmentarzu co moja mama. Bardzo proszę o informację na jakim cmentarzu spoczywa Pani Małgorzata. Chciałabym móc podziękować.. Mój mail poniżej:
          tettau@wp.pl
          Wydaje mi się, że Pani Małgorzata miała córkę. Bardzo proszę może ktoś ma kontakt lub może córka przeczyta, bardzo uprzejmie proszę o kontakt na maila. Dziękuję!
          • angelika.kalczuk Re: małgorzata buchowiecka 17.08.22, 08:21
            Tak podobno ta córka jest bardzo dobra

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka