Dodaj do ulubionych

czy on chce odnowić kontakt

05.08.10, 19:01
Zadałam to pytanie do rozkładu na relacje, która się rozpadła w
jakiś dziwnych okolicznościach.

6 Kielichów, Sąd, (-)9 Monet

Trochę mam tu dylemat bo dwie pierwsze karty wyraźnie odnoszą się do
odnawiania związku - u mnie prosta 6 Kielichów to chęć powrotu do
przeszłości, Sąd wręcz wygląda jakby ktoś tu dzwonił (trąbił
raczej). W ogóle wygląda jak przywoływanie przeszłości, a
przynajmniej takie chęci. Ale 9 Monet w pozycji odwrotnej zbiła mnie
z tropu. Ostatecznie może oznaczać tego mężczyznę, któremu się
samotność znudziła i chce już z tej 9 Monet wyjść, bo nie jest mu
tam wygodnie. Albo symbolizuje ją i on nie jest pewny, czy ona jest
gotowa.
Jak wy to widzicie?
Obserwuj wątek
    • szpilki-only Re: czy on chce odnowić kontakt 05.08.10, 19:19
      Wydaje mi się, że bardziej to drugie, on nie jest przekonany czy ta osoba
      zechciałaby odnowić kontakty.
    • coco_angel Re: czy on chce odnowić kontakt 05.08.10, 19:48
      mysle podobnie jak Ty, 2 karty ktore odwoluja sie do checi
      odnowienia kontaktu, wyraznie widac blogie wspomnienia i chec
      odezwania sie, bo wspomnienia pobudaja nostalgie... ale odwrocona 9
      monet hmmm ten ktos nie chce byc sam, czuje sie chyba samotny i
      bezwartosciowy?
    • zainteresowany1977 Re: 06.08.10, 00:45
      Wspomina miłe chwile ale wie, że tamto jest przeszłością do czego ostatecznie
      doszedł i zaakceptował, niszczy go samotność i choć nieźle mu się wiedzie to
      spełnienia mu to nie daje, nawet nie umie się cieszyć tym co ma w zasięgu ręki,
      ale póki co nie ma motywacji zmienić tego stanu.
      • mrgodot Re: 06.08.10, 08:30
        Dziękuje bardzo.
        Tak, coś ta 9 Monet chce tu pokazać. Pytanie jest o chęci, a nie o
        to co zrobi. Sąd to Mocne WA. Może (-)9 Monet pokazuje rzeczywiście,
        że czuje się samotny ale... jakieś "ale" tu jest.
        Sygnifikator mu wyszedł w Eremicie (też 9) więc pewnie jest na
        etapie rozmyślania co tu zrobić. Kobieta wyszła w odwróconej Wieży -
        i też jeszcze nie uwolniła się od starych struktur.
        • zainteresowany1977 Re: 06.08.10, 10:16
          Tfu, pomyliłem sąd ze sprawiedliwość, w końcu sprawiedliwość kojarzy
          się z sądem smile
          On ma tak jak ja, żałuje że nie wyszło ale nie miał wpływu na to co
          się stało i marazm. Wogóle patrząc na te karty zobaczyłem moją
          sytuację, zupełnie jakbyś postawiła na mnie smile
          • instalar Re: 06.08.10, 11:15
            karty super jak na odnawianie znajomości, zaluje, że mi takie nie
            wychodza na pewnego Pana smile
            On chce odnowić kontakt, ale po mojemu nie ma pewności czy jesteś
            sama.
            • zainteresowany1977 Re: 06.08.10, 11:41
              Niesamowite jak ludzie są mało oryginalni, niby ilu ludzi to tyle
              różnorodnych historii ale wszystko można było upchać w 78-miu
              kartach, typowo na każdym kroku smile
            • mrgodot Re: 06.08.10, 11:42
              Dzięki.
              Karty może i super ale nie moje sad niestety.

              Miło mi Zainteresowany, że znalazłeś tam cząstkę siebie smile A jakbyś
              się w takim razie zachował jakby ta kobieta zadzwoniła? Bo ja ciągle
              nie wiem, czy jej powiedzieć, że on czeka na to, czy nie.
              Dopiszę tu rozkład (króciótki był)
              Sygnifikatory: Ona (-)Wieża, On Eremita
              Relacje między nimi (-)Głupiec a sytuacja obecnie (-)5
              Kielichów
              . Zerwali z jakiegoś głupiego powodu i teraz chyba
              żadne nie może się z tym pogodzić, ale też nic nie robią. Zawzięli
              się.

              Czego ona może się spodziewać z jego strony - 10 Monet
              Jaką postawę powinna przyjąć - As Mieczy
              Rezultat możliwy do osiągnięcia - 3 Kielichów
              Tu juz ładniej bo teoretycznie jest i szansa na spotkanie i na
              uczucie. As Mieczy - wyjaśnić chyba, podjąć decydujące kroki albo
              tych wyjaśnień zażądać.
              • zainteresowany1977 Re: 06.08.10, 14:22
                Sam się do niej nie odezwę, z jej strony było ,,nie" z przekonaniem,
                moje osobiste karty to cesarz i śmierć, nie pcham się tam gdzie mnie
                nie chcą, przecierpię ale nie zniżę się do roli proszącego, choćbym
                nie wiem jak cierpiał co miało miejsce.
                Nie wiem co bym zrobił gdyby ona zadzwoniła, dlatego po okresie prób
                nawiązania nowej znajomości, które kończyły się moim wycofaniem w
                poczuciu braku gotowości na coś naprawdę nowego pozostaję sam, nie
                wiem ile to jeszcze potrwa i nie widzę dla tego rozwiązania,
                potrzask.
                W omówionym przez Ciebie rozkładzie widać, że wznowienie kontaktu
                jest możliwe pod warunkiem, że to ona to zainicjuje, ale czy warto,
                były karty na ich ewentualną przyszłość w przypadku odnowienia
                kontaktu?, albo jeszcze dodatkowo karta/y na to co on zrobi gdy ona
                do niego zagada?
                • mrgodot Re: 06.08.10, 14:56
                  Ciężki z ciebie przypadek jak widzę. Ale rozumiem jak najbardziej.

                  Znajoma chciała tylko ogólnie wiedzieć czy on chce odnowienia
                  kontaktu (nieważne kto to zrobi) i czego może od niego oczekiwać w
                  przypadku nawiązania (przez nią, czy przez niego). I tu wyszło 10
                  Monet - więc w sumie ładnie. A wspólna przyszłość (w tym rozkładzie
                  to co można osiągnąć) to 3 Kielichów i to tez ładna karta na
                  zespolenie tych dwojga.
                  Najbliższe wydarzenie między nimi to Rycerz Buław, Umiarkowanie i
                  4 Kielichów
                  . Tej ostatniej nie lubię ale może coś tam przełamią,
                  tę apatię lub zniechęcenie. I to nie wiem, czy nie on to zrobi bo w
                  końcu Rycerz wyszedł.
                  • zainteresowany1977 Re: 06.08.10, 18:08
                    Rycerz Buław, Umiarkowanie i 4 Kielichów - próba wznowienia, ale z którejś ze
                    stron brak entuzjazmu i niechęć wznowienia, dąsy?
                • coco_angel Re: 07.08.10, 08:25
                  sorrki ze sie wtrace..zaintersowany hmm a nie zal Ci ze cos tracisz
                  przez ta swoja dume? przeciez czasem treba isc na kompromis, ona tez
                  moze czuc ze sie narzuca?a ty np cierpisz...
                  Sama przerabialam przypadki zurawia i czapli i smutno sie konczyly a
                  moglo byc inaczej..
                  • zainteresowany1977 Re: 07.08.10, 10:53
                    Coco_angel, jaką znów dumę?, panna poszła wiedziona perspektywą lżejszego życia,
                    uważasz, że warto pełznąć jak jakiś padalec u stóp i ośmieszać się bezcelowym
                    błaganiem? Jak ktoś Ci mówi, że kocha a za niedługo ma Cię gdzieś to zmieniasz
                    punkt widzenia i się znieczulasz chcesz czy nie.
              • coco_angel Re: do MRGODOT 07.08.10, 08:28
                wiesz co ja bym na jej miejscu sie odezwala, zobacz jets po jej str.
                as mieczy!!! trzeba dac szanse i szukac kontaktu..on jets w eremicie
                wiec mysli, probuje sie odnalezc...obydwoje tesknia za soba, cos
                jets nierozwiazane, maja zal do siebie.. nie wiem jak rozumiec tego
                Glupca w negatywie, ze zahcowuja sie jak krnabrne dzieci?
                niepowaznie?
                • mrgodot Re: do MRGODOT 07.08.10, 09:59
                  Masz rację Coco. Przez dumę można wiele stracić, ale ona się czuje
                  oszukana, a on pewnie też ma jakiś dylemat a może i żal. A dorośli
                  ludzie.
                  Ale z drugiej strony ich rozumiem, bo i ja tak samo kilka razy
                  zrobiłam.
                  • zainteresowany1977 Re: do MRGODOT 07.08.10, 10:58
                    Może spróbuj zrobić np taki rozkład:
                    1). to był powód rozstania (karta sygnifikator problemu),
                    2). taka była wówczas jej postawa/rola,
                    3). taka była wówczas jego postawa/rola,
                    4). w tym byli zgodni wobec przyczyny,
                    5). temu byli wówczas przeciwni,
                    6). tak powinni postąpić by do tego nie doszło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka