Dodaj do ulubionych

Bliźniak + Skorpion

02.01.03, 13:58
Mam pytanie i proszę o odpowiedź. On Bliźniak, Ona skorpion. Jakie są
perspektywy takiego związku?
Obserwuj wątek
    • anahella Re: Bliźniak + Skorpion 17.01.03, 08:09
      piotr_69 napisał:

> Mam pytanie i proszę o odpowiedź. On Bliźniak, Ona skorpion. Jakie są
      > perspektywy takiego związku?

O ile dobrze pamietam, to w roku 69 wlasnie w Bliznietach miala miejsce
      koniunkcja Wenus i Saturna - bo domyslam sie ze ty jestes wlasnie tym
      Blizniakiem a 69 to twoj rok urodzenia. Jezeli masz taka konfiguracje to znaczy
      ze podchodzisz powaznie do zwiazkow, wiec nie dziwi mnie ze badasz temat na
      wszystkie mozliwe sposoby:)
      • piotr_69 Re: Bliźniak + Skorpion 17.01.03, 17:17
        To jest prawda podchodze poważnie do związku dwojga ludzi, daletego nawet
        znalażlem godzinę swojich na rodzin, mój zwiąek się rozpad w grudniu i
        chciałbym zeby ten zwiąek zaistniał jeszcze raz i czy mamy szanse być jeszcze
        razem ale nikt juz niechce mi na to odpowiedzieć, może nie można faktycznie na
        to odpowiedzieć. Mieszkam w Lubinie i nie znam tu taj żadnej wróżki do której
        mógłbym pójść .
        Nasze daty i godziny urodzin są takie:
        Piotr: 13-06-1969, ur. Lubin (woj. dolnoslaskie) , godzina 22.30
        Dominika: 16-11-1976, ur. Lubin (woj. dolnoslaskie), okolo 12-13 godziny
        Sam już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim.
        Pozdrawiam Piotr
        • anahella Re: Bliźniak + Skorpion 17.01.03, 18:39
          Drogi Piotrze, jestem zbyt poczatkujacym astrologiem, zeby ci odpowiedziec na
          to pytanie, dlatego nie odpowiem ci na to pytanie jako astrolog. Jako kobieta
          natomiast moge ci powiedziec, ze zwiazki rozpadaja sie z powodu obu stron:
          kazda strona jest po trosze winna rozpadowi. Zadna wrozka ani astrolog ci nie
          pomoze jezeli TY i ONA nie bedziecie chcieli sobie pomoc. Nie ma losu
          bezsprzecznie zapisanego w gwiazdach. Kazdy z nas moze dokonywac wyborow.
          Jezeli ona nie bedzie chciala kontynuowac tego zwiazku to uszanuj jej wybor.
          Jezeli natomiast uwazasz ze wart jestes milosci tej kobiety, to zrob cos zeby
          jej to udowodnic. Zacznij od przyjrzenia sie swojej roli w zwiazku, ktory sie
          rozpadl, jaka role chcesz pelnic w nim po jego naprawie itp. Z zyczeniami
          powodzenia na przyszlosc - pozdrawiam
          • piotr_69 Re: Bliźniak + Skorpion 18.01.03, 16:37

Dziękuje Ci za to co napisłaś,jest to pouczające i może czegoś na uczyć. Masz
            racje że wzwiązku nie ma winy po jednej stronie może nie zawsze ale to są
            skrajne przypadki.Musze to przemyśleć i zastanowić się nad tym wszystkim.
            dziękuje za radę każda jest warta przemyślenia. Pozdrawiam serdecznie Piotr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka