bezik-1 21.01.11, 18:12 Kto rozłoży dla mnie -nas karty jesteśmy na ostrym zakręcie życia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krolowa.mieczy Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 18:25 Witaj, masz za mało postów aby prosić o wróżbę. Potrzeba 5, a ty masz 20. Zajrzyj do regulaminu forum Odpowiedz Link
bezik-1 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 19:40 skoro mam 20 a potrzeba 5 to jest ok. Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 20:03 Nie jest ok. Nie wklikała mi się dwójka w poprzednim poście - potrzeba 25. Odpowiedz Link
bezik-1 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 20:15 Proszę sprawdzić ponownie ilość moich postów. Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 21:29 Sprawdziłam- bezik-1 ma 36 postów, można wróżyć. Coś musiało wcześniej "omylać " M Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 21:29 Ok. Jest już teraz 25. Kto chętny z forumowiczów może wróżyć. Do autora(rki) wątku: napisz coś więcej o sytuacji, bo jakiś punkt odniesienia musi mieć osoba stawiająca karty. Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 21.01.11, 21:29 Zapodaj problem M Odpowiedz Link
bezik-1 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 08:58 czy nasz związek przetrwa tą burzę,jakie jest nastawienie mojego męża do nas, a może jest ktoś to stoi pomiędzy nami? Czy jest sens walczyć? Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 10:41 Witaj, Beziku. Jeśli trochę mało informacji podałaś... Może partnerski wg/ Królowej spróbujemy na początek M Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 10:52 Partnerski dla Bezika i męża: Bezik/ mąż Sygn. Mag/2puchary Myśli: Diabeł/Cesarz Uczucia: Paź mieczy/8 monet Okazuje: Paź den/Papież Co wnosi:Księżyc/8 buław Czego oczekuje : Umiar/ Papież Co łączy: Król kielichów Rada dla : 9 mieczy/ 9 buław Przyszłośc do trzech mcy : Eremita, 3 den, 3 puchary Dziewczyny, interpretujcie, karty Lo Scarabeo ( bliskie bardzo RW). Ja sie dołączę. M Odpowiedz Link
bezik-1 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 17:47 kot zinterpretuje dla mnie karty? Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 17:53 Ten, kto rozkładał - Ewcia Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: kto rozłoży dla mnie karty -ostry zakręt 22.01.11, 20:55 Jasne, ze tak, ale dzisiaj nie z powodu gości. Postaram sie zrobić to jutro, ale jesli ktoś ma ochotę to proszę bardzo... M Odpowiedz Link
ma_ewa01 Interpretacja 24.01.11, 04:41 Partnerski dla Bezika i męża: Bezik/ mąż Sygn. Mag/2puchary Myśli: Diabeł/Cesarz Uczucia: Paź mieczy/8 monet Okazuje: Paź den/ Wieża -tu była pomyłka ma być właśnie Wieża Co wnosi:Księżyc/8 buław Czego oczekuje : Umiar/ Papież Co łączy: Król kielichów Rada dla : 9 mieczy/ 9 buław Przyszłośc do trzech mcy : Eremita, 3 den, 3 puchary Beziku, chyba ta sytuacja bardziej rozgrywa się w Twojej głowie niż faktycznie ma miejsce. Twój mąż ma zapewne otwarty i nieco romansowy sposób bycia, ale na horyzoncie nie widać żadnej konkretnej kobiety, która mogłaby zagrozić Waszemu małżeństwu. Wręcz przeciwnie, widać, że łączy Was głęboka miłość. Tak naprawdę, to po tych kartach powiedziałabym, że to Ty masz na swoim koncie jakieś ciemne sprawki, a nie on. W zasadzie oboje macie podobne oczekiwania – Ty chcesz spokoju i zgody, on trwania małżeństwa… On chyba dużo pracuje, może nie ma go często w domu, a Ty rózne rzeczy sobie wyobrażasz. Wkurza go ta Twoja podejrzliwość i może być w swoich reakcjach gwałtowny i nieprzyjemny. Ma swoje zasady i nie zamierza z nich rezygnować. Trudno będzie zmienić jego sposób myślenia. Jest zajęty pracą. Czasem 8 buław pokazuje mi się jako kontakty internetowe i ewentualnie tutaj można by upatrywać jakichś jego kombinacji. Ale on nie zamierza naruszać Waszego związku ani w nic się poważnie angażować. Karty radzą dokładniej się przyjrzeć całej sprawie i dogłębnie ją przemyśleć, niczego nie oceniać pochopnie. W najbliższym czasie masz szansę na zrozumienie tej sytuacji, sprawdzenie w praktyce co i jak. Jest szansa, że wyjdziesz ze swojej izolacji, może jakaś sympatyczna impreza Was znów do siebie zbliży… Bardzo proszę, może ktoś coś dorzuci od siebie, a może całkiem inaczej te karty widzicie? Pozdrawiam M Odpowiedz Link
bezik-1 Re: Interpretacja 25.01.11, 08:40 Wielkie dzięki za Waszą pomoc. Przemyślę Wasze sugestie i podpowiedzi. Najważniejsze,że jest światełko nadziei. Odpowiedz Link
czu-jka Re: Interpretacja 24.01.11, 22:41 Ja patrze na to podobnie jak Ma-ewa. On zapracowany, może mieć jakieś znajomości na boku. TY zazdrosna. robisz mu sceny. On pewnie się tym denerwuje, ale jakoś pozytywnie widzę przyszłość. Chyba ne jest tak źle. Trzeba będzie trochę przemyśleć, ale idzie w dobrym kierunku. Tak to czuję. Odpowiedz Link
ma_ewa01 Karty rozłożone a zapłaty niet !!! 26.01.11, 02:06 Niestety nie wpłynęła zapłata za wróżbę. Mam nadzieję, że się jej dokonasz, bo niestety grozi za to wpis na czarna listę osób nie dziękujących za wróżbę... M Odpowiedz Link
bezik-1 Re: Karty rozłożone a zapłaty niet !!! 01.02.11, 18:55 nie ma żadnej wiadomości co do opłaty, czyżbym coś przeoczyła? Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: Karty rozłożone a zapłaty niet !!! 01.02.11, 19:43 tak, Beziku, przeoczyłas... I nie chodzi o zadna opłatę, tylko o zapłatę, o jakiś gest wdzięczności w stosunku do osoby stawiajacej karty. Taki mamy regulamin i wydawało mi się, ze go znasz i bedziesz sie stosowac. Przypomnę króciutko- zapłata jest po to, zeby odciąć więź energetyczną między osobą wróżącą Tobę. Może być to np przepis na jakąś pyszną potrawę, , e-book, katrka, wiersz, cokolwiek, co chciałabyś w podziękowaniu za poświęcony Tobie czas podarować osobie, która wyciągnęła dla Ciebie karty . Możesz poczytać o tym w regulaminie Szkółki. Na razie jesteś na czarnej liście osób nie dziękujących za wróżbę . Możesz to naprawić, wysyłając zapatę na mail M Odpowiedz Link