Dodaj do ulubionych

szukam profesjonalnej pomocy!!!

26.07.09, 20:32
Witam,
w mojej rodzinie już od 2 pokoleń umierają w bardzo wczesnym wieku potomkowie
męscy od strony mojego dziadka. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb
ostatniego z nich(giną wszyscy młodzi mężczyźni, bez wyjątku) Teraz na świat
przyszedł synek mojej siostry. Boję się, że i jego może dosięgnąć klątwa. Co
zrobić? Jak go ratować?
Obserwuj wątek
        • misup Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 27.07.09, 09:28
          Co masz na myśli mówiąc o spowiedzi , pokucie i modlitwie? Jeśli mowa o
          obrządkach katolickich - to propozycja raczej dla osoby wierzącej. Ja wierzę w
          energię, zarówno złą jak i dobrą. Czuję, że ktoś bardzo źle życzył dziadkowi i
          skierował na niego tę negatywną siłę. Potrzebuję czegoś lub kogoś, kto potrafi
          odesłać klątwę pod adres zwrotny.
          • samotny_wilk_1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 27.07.09, 20:59
            Żeby klątwę odesłać trzeba ją najpierw znaleźć Jest taka stosunkowo w Polsce
            nowa technika EFT. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę EFT trafisz na stronę Centrum,
            a tam są informacje i kontakt. Można tez spróbować Reiki - popędziła już nieraz
            kota jakieś paskudzie.
            Powodzenia
            sensei Piotr
            • joho Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 27.07.09, 23:10
              kazdy katolicki egzorcysta powie ci o przeklenstwach ktore mozna dziedziczyc od grzechow przordkow, dlatego tak wazna jest modlitwa za zmarlych , zamow gregorianke, wyrzuc wszystkie okultystyczne przedmioty, jesli chodzilas do wrozek , czy innych szmanow wsypowiadaj sie.
              • misup Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 28.07.09, 12:19
                Nie uznaję pośrednictwa kleru w dialogu między Bogiem a człowiekiem. Mam zgoła
                inne wierzenia i nie uważam ich za grzeszne i wymagające spowiedzi. Nie chodzę
                do wróżek ani nie stosuję okultyzmu. A to, co nazywasz grzechami przodków ja
                nazywam karmą. Proszę na przyszłość nie dawać więcej propozycji z kręgu
                religijnego. Dziękuję.
    • mirek-73 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 28.07.09, 18:49
      Skorzystaj z pomocy obecnego w Tobie w 4 czakrze(serca) Chrystusa,jako Ducha Świętego.Ja korzystałem z Jego pomocy wielokrotnie i każdy powinien,zwłaszcza w bardzo poważnych sprawach.To nie ma nic wspólnego z katolicyzmem,którego wiara opiera się na Eucharystycznym Jezusie,a nie na obecnym w nas Chrystusie.
      Trzeba w spokoju skupić się na 4 czakrze i w myśli poprosić go własnymi słowami o uwolnienie Waszej rodziny od tej prawdopodobnie złej klątwy,oraz o pomoc i Jego ochronę.Ja o Jego obecności w nas dowiedziałem się z tej książki

www.das-wort.com/polski/s007pl/s007pl.html
      Jak chcesz,to możesz o tym w niej poczytać.
      • amethystray Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 06.08.09, 10:50
        Pomysl ma sz bardzo dobry, natomiast niestety nie zawsze to w praktyce wychodzi.
        Powodem jest to ze wiekszosc ludzi ma zbyt duze watpliwosci co do tego czy w
        ogole zasluguja na Boska pomoc.
        Najpierw nalezy pozbyc sie kulturowych i religijnych smieci ktorymi zawala
        podswiadomosc katolicke wychowanie a potem dopiero brac sie za probe duchowego
        uzdrawiania siebie przez Sile Wyzsza.
        Doskonale do tego nadaja sie odpowiednio skonstruowane afirmacje i dekrety
        afirmacyjne. A jesli cos siedzi glebiej to sesje Regressingu(r).
        • mirek-73 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 07.08.09, 07:13
          amethystray

W moim przypadku jest tak jak napisałem.Bardzo dużo skorzystałem z Bożej
          pomocy,bo wiem,że we mnie jest Bóg jako Duch Boży i Chrystus jako Duch
          Chrystusowy.Zapewne ludzie są małej wiary,bo kościoły nie uczą o tej Bożej
          obecności w nas,ale np.o Eucharystycznym Jezusie,jakimś odległym Bogu w
          Niebie,który ma ważniejsze sprawy od naszych kłopotów,itd.
    • m_caliban Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 06.08.09, 17:05
      > w mojej rodzinie już od 2 pokoleń umierają w bardzo wczesnym wieku
      potomkowie
      > męscy od strony mojego dziadka.

Kompleksowe badania genetyczne powinny pomóc w znalezieniu przyczyny
      problemu.

Alternatywnie możesz też wziąć czarną kurę, zawiązać jej na szyi
      czerwoną wstążkę i o świcie w pierwszą sobotę po jesiennej pełni
      stanąć twarzą na wschód na lewej nodze, zamknąć oczy i
      zaintonować "Wlazł kotek na płotek" od tyłu.
      • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 15.09.09, 15:48
        koralina.1 napisała:

> skontaktuj się z tym panem algiz9@o2.pl mi pomógł, a miałam ciężką sytuację też
        > .

Nie kpij z ludzi, kobieto jeśli nią jesteś, jak to reklama to daruj sobie. Nie
        jesteś pierwszą osobą korzystającą z usług tego pana.
        To co piszesz to świadome szafowanie ludzkim życiem! 5 ciu egzorcystów poległo z
        algizem bez doświadczenia i młodym bo zaledwie 26 letnim człowiekiem? Mało
        brakuje mu wiedzy podstawowej nawet w dziedzinie jaką próbuje świadczyć. Nie
        traktuj ludzi jak buców.
        miałam kilka osób które oczyszczałam po nim.
        • spirit17 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 15.09.09, 17:32
          A to dobre po mnie oczyszczałaś?? Ty sama wymagasz oczyszczenia po swoich niby
          inicjacjach skoro taka super jesteś to po co do mnie przyszłaś zawracać mi tyłek
          swoim ciemnym opiekunem, który Cię gnębi co?? a w ogóle kto Ci pozwolił
          publikować moje imię i nazwisko złamałaś ustawę o ochronie danych osobowych i co
          mam teraz z Tobą zrobić? pytam się? nie ładnie się zachowujesz na tym forum
          zioniesz nienawiścią i chamstwem i niby masz już swoje lata a zachowujesz się
          jak nie powiem kto, ty piszesz do Pani koraliny nie kpij?? a kim ty jesteś, że
          osądzasz?? na dodatek leczysz ludzi z taką paskudną energia jaką masz w sobie i
          Ci ludzie mają się lepiej czuć? no wybacz! A poza tym chyba nie masz co z sobą
          zrobić widać! Nikt mi nie zgłaszał, że coś jest nie tak po oczyszczaniu a nawet
          jeśli tak by było to zawsze powtarzam procedurę aż do skutku. Ostrzegam Cię sui2
          nie życzę sobie takiego chamstwa pod moim adresem, i nie oceniaj a jeśli oto że
          nie mam doświadczenia to za raz Ci pokaże ile warte są Twoje puste słowa
          opublikuje tu dowód czyli efekt pracy nad małym dzieckiem.
          Pan Sławek. To człowiek z którym skontaktowała mnie nasza wspólna znajoma.
          Oczyścił Agniesię i od tej pory Agunia przestał "uciekać z ciała". Wiem, dla Was
          brzmi to zabawnie i głupio. Jednak nie widzieliście Agniesi, która w bólu, albo
          stresie uciekała oczkami do góry. Widać było tylko jej białka. Pojawiał się
          wtedy szybki krótki oddech, potworne napięcie mięśni. Sama robiła sobie w ten
          sposób krzywdęwystawiając boleśnie bioderka. Nie mogłam wtedy złapać z nią
          kontaktu. Ani słowem, ani dotykiem, krzykiem, śpiewem. Nic nie pomagało. Czasami
          odwracając ją głową w dół udawało się ją "odzyskać". Zdażyło się tak nawet, że
          Agniesia leżąc na piesku musiała być z niego zdjęta i musiałam ją uspokajać. To
          było okropne. Teraz dusza Aguni jest "zablokowana" w ciele. Takie rzeczy nam się
          już nie zdarzają. Od tamtego czasu Agniesia zaczęła coraz więcej obserwować.
          Coraz łatwiej było z nią nawiązać kontakt. Uspokoiła się, nie budzi się
          przerażona w nocy. Pan Sławek nadal pracuje i mam nadzieję, że uda mu się
          uwolnić rączki i nóżki od spastyki. Panie Sławku, liczę na Pana również!
          Pytacie mnie na czym polega to obudzenie się Agniesi. Nie mamy już tych momentów
          pustego patrzenia się Agi w dal. Agunia wie, że jest mama, którą łatwo urobić.
          Wie w jaki sposób szaleje się z tatą

a tu jest
          [url=http://mojaagi.blog.onet.pl/Krolewna-ale-juz-nie-spiaca,2,ID376406148,n]źródło[/url]

kategorycznie nie życzę sobie kłamstw i insynuacji pod moim adresem zioniesz
          kwasem po wszystkim co się rusza i ty oczyszczasz ludzi?? no to gratuluje jak
          trafiają ludzie do Ciebie to jeszcze gorzej będą mieli zanim do Ciebie przyszli.
          Prawdziwy ezoteryk jest spokojny i nie chlapie ozorem i nie udowadnia jęzorem
          tylko inni o tym poświadczą a ty masz tyle wspólnego z oczyszczaniem co ja z
          Chinami.
            • bella_ok Re: szukam profesjonalnej pomocy!!!-do Sui 15.09.09, 18:46
              Jakim prawem rzuca Pani tyle jadu w stronę Pana Sławka ?? Dlaczego
              obraża Pani osoby, które korzystały z jego usług. A jeśli zadowolony
              klient poleca - to jest to reklama, czy odpowiedź wiarygodnej osoby,
              osoby która korzystała z wiedzy i pomocy Pana Sławka. Jestem, byłam
              i będę zadowoloną klientką Pana Słąwka !! Odprawił egzorcyzmy,
              polepszył moje życie, naprowadził na właściwą drogę. Przed Nim było
              wielu, ale zamiast mi pomóc, tylko pogarszali sytuację.
          • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 15.09.09, 22:47
            spirit17 napisał:

> A to dobre po mnie oczyszczałaś?? Ty sama wymagasz oczyszczenia po swoich niby
            > inicjacjach skoro taka super jesteś to po co do mnie przyszłaś zawracać mi tyłe
            > k
            > swoim ciemnym opiekunem, który Cię gnębi co?? a w ogóle kto Ci pozwolił
            > publikować moje imię i nazwisko złamałaś ustawę o ochronie danych osobowych i c
            > o
            > mam teraz z Tobą zrobić? pytam się? nie ładnie się zachowujesz na tym forum

Witam serdecznie :)

Masz firmę raczej tak skoro świadczysz usługi masz tez str www.
            O jakich więc mówisz naruszeniach?
            Trafiłam do Ciebie od kogoś kogo oboje dobrze znamy ;)
            zadałam Ci pytanie w kwestii podzielenia sie wiedzą, a Ty mnie potraktowałeś
            jako potrzebująca pomocy i nagadałeś głupot.
            Ze względu na ochronę danych nie mogę wkleić rozmów osób które
            opisały sprawę rytuałów, blokad nałożonych bez zgody! Ja pokrycie mam
            w temacie jakim sie wypowiedziałam. Ponad to nie wiesz nawet kim jestem. Piszesz
            bzdury! Na forach atrament wszystko skrobnie i nikt nie udowodni kto za tym
            nickiem stoi ty czy wdzięczny klient.
            więc daruj sobie, szkoda czasu i energii. Widać bardzo Cię to poruszyło skoro
            tyle wypociłeś słów, marnych dowodów, masz problem z emocjami i przyjmowaniem
            zdania do którego każdy ma prawo, szczególnie dla dobra innych.
            Pozdrawiam ciepło :)
        • koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 15.09.09, 19:01
          Nie kpij z ludzi, kobieto jeśli nią jesteś, jak to reklama to daruj sobie. Nie
          jesteś pierwszą osobą korzystającą z usług tego pana.
          To co piszesz to świadome szafowanie ludzkim życiem! 5 ciu egzorcystów poległo z
          algizem bez doświadczenia i młodym bo zaledwie 26 letnim człowiekiem? Mało
          brakuje mu wiedzy podstawowej nawet w dziedzinie jaką próbuje świadczyć. Nie
          traktuj ludzi jak buców.
          miałam kilka osób które oczyszczałam po nim.

Primo-nie reklamuję nikogo-bo w tym biznesu nie mam, polecam, bo przeżyłam 5-ciu fatalnych egzorcystów w tym jednego kościelnego: Czapską, Prątnicką, Lewaka, Grewkowicza i nie chcę, żeby moim śladem cierpieli i inni-tracili kasę i zdrowie i byli bez pomocy. Secundo-jak oczyszczasz innych i jesteś taka dobra, to po co zgłosiłaś się do Niego o pomoc???? I na jakiej podstawie negujesz Jego wiedzę-powiem szczerze, jakbyś ją miała-to byś nie miała opętania, o którym piszesz-a Ty tym gorzej,że masz większy wiek i brak umiejętności po 20-tu latach "siedzenia w tym". Ja bym do takiego speca jak ty nie poszła po pomoc-bo jak opętany może oczyszczać? Nie bierz się za coś, czego nie umiesz robić-bo zrobisz sobie krzywdę-ale to twoja wola, nie rób jej innym-udając,że pomagasz.
          • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 15.09.09, 23:28
            koralina.1 napisała:
            > Primo-nie reklamuję nikogo-bo w tym biznesu nie mam, polecam, bo przeżyłam 5-ci
            > u fatalnych egzorcystów w tym jednego kościelnego

Nie reklamujesz? wbiłam twój nick w wyszukiwarkę, wszystkie Twoje posty są tylko
            w temacie algiza, nie masz innych postów i mówisz, że nie reklamujesz nikogo?
            Wyluzuj algiz wszystkie chwyty dozwolone.
            wszystkim kto pyta Ty jak na straży od razu jesteś i polecasz.

Ponad to do wiadomości wszystkich w tym wątku, mam prawo napisać na podstawie
            własnych doświadczeń własne zdanie i to robię.
            Nie prosiłam tego pana o pomoc, sam bez zgody mnie oczyścił a po wystawił
            rachunek (to jest poważne wykroczenie). Każdy ma prawo wyboru lekarza? tyle, że
            ja go nie potrzebowałam.
            Gdzie tu etyka? godność i szacunek do człowieka.

>Ja bym do takiego speca jak ty nie poszła po pomoc-bo jak opętany
            > może oczyszczać? Nie bierz się za coś, czego nie umiesz robić-bo zrobisz sobie
            > krzywdę-ale to twoja wola, nie rób jej innym-udając,że pomagasz.

Uważaj bo nie jesteś lekarzem aby stawiać diagnozy to jest karalne, nie byłam i
            nie jestem Twoja pacjentką. A skoro algiz jest twoim bogiem, panem i władcą to
            zapewniam, że tylko twoim, bo moim Bogiem jest Ojciec w niebie - amen
            A co do klienteli nie każdy kto chce przekracza moje progi.
            W pozytywnym słowa tego znaczeniu.

• koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 06:41
              Piszę o nim-bo mi uratował życie, a już było bardzo ciężko. I nie stawiam Ci diagnoz-sama napisałaś w innym wątku, że byłaś opętana i algiz Ci nie pomógł, a mówisz teraz, że Ci pomocy nie było trzeba. Twoim Bogiem jest Bóg w niebie, a kłamiesz? Weż się kobieto opanuj-i jak kogoś bezpodstawnie chcesz za wszelką cenę z błotem zmieszać-to ty nie bierz ludzi za buców-i chociaż się w kłamstwach nie gub wszak większość umie czytać.
              • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 12:42
                Proszę o linka w którym piszę dobitnie, jak twierdzisz "jestem opętana".:)Ty jak
                widzę nie masz pojęcia czym jest opętanie, a czym syf wpuszczony przez kogoś.
                Skoro masz tak skąpą wiedzę to na jakiej podstawie uważasz, że ktoś uratował Ci
                życie? Pilnujesz tego wątku i ciągle się powtarzasz, co jest bardzo podejrzane.
                Nie Ty jedna w tym wątku piszesz o pomocy inni się wypowiedzieli i zakończyli
                temat a ty tu na straży stoisz jak bodygard.
                Mięśniaki nie likwiduje się poprzez oczyszczanie!
                • koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 14:25
                  Piszę w odpowiedzi na Twoje posty-które Ty piszesz uparcie-nie wiadomo po co-nudzi się i brak klientów, to jedyne co masz do roboty to obsmarowywać konkurencję?? Super-to Ty piszesz tylko wszędzie gdzie się da żle o tym Panu, a ja po prostu za to, że uratował mi życie nie dam go obsmarowywać. Ty masz wiedzę skąpą-piszesz, że nie miałaś opętania a "wtargnięcie" faktycznie-no to mi napisz czym się jedno różni od drugiego, bo kościół w którym cię egzorcyzmowali mówi o opętaniach a nie " wtargnięciach", bytach astralnych i syfach, tylko o szatanie i lucku, którzy opętują. No chyba, że miałaś egzorcyzm w niekatolickim jakimś. A zresztą-nawet jak miałaś niech ci tam będzie "wtargnięcie" to znaczy, że raz: nie umiesz się zabezpieczać przed wtargnięciami sił nieczystych, dwa nie powinnaś i tak oczyszczać sama mająć w sobie jakieś nieczyste wpływy-zaciętaś jak diabli-sprawdż czy może jeszcze czegoś tam za kołnierzem nie masz co wtargnęło i ci każe na egzorcystów pluć.Pozdrawiam.
                  • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 15:50
                    "Ty jak
                    widzę nie masz pojęcia czym jest opętanie, a czym syf wpuszczony przez kogoś".

koralina.1 napisała:
                    Ty masz wiedzę skąpą-p
                    > iszesz, że nie miałaś opętania a "wtargnięcie" faktycznie-no to mi napisz czym
                    > się jedno różni od drugiego,

Tobie ksiądz nie pomógł, a skoro byłaś w kościele to powinnaś
                    wiedzieć na czym polega różnica.:)
                    Egzorcyzmy kościelne mają szeroki zakres, opętań, wtargnięć, magii.
                    Ksiądz na podstawie dialogu wybiera rodzaj egzorcyzmu.:)
                    Więc Ty byłaś chyba u swojego księdza algiza:))))
                    Po tym co piszesz to raczej Ci zaszkodził. Po wiedzę zapisz się na kurs.
                    Wtargnięcie nie ma związku z siłami nieczystymi buhahahaha
                    Każdy bioterapeuta może mieć wtargnięcie energii nieharmonijnej po dniu pracy.

• koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 19:13
                      Byłam u Ojca Andrzeja Grewkowicza i Jana Szymborskiego. Wiem jedno-jak Oni widzą bioterapeutę i większość kościelnych egzorcystów to od razu im kładą ręce na głowę i się modlą. Dlaczego? Bo uważają że bioenergia pochodzi od diabła. Wysłali mnie na kurs Filip-zszokuję panią-jestem po reiki i też "terapeuta"-i na tym kursie mi kazali to reiki jako "siłę nieczystą" przegonić-spalić dyplomy i się go wyrzec-bo mam wierzyć, że Jezus jest jedynym Panem i tylko on może uzdrawiać. Tak-może mieć wtargnięcie energii nieharmonijnej po pracy każdy bioterapeuta, który się nie umie zabezpieczyć przed takim wtargnięciem. Zabawa polega na tym-że ksiądz tego nie nazywa wtargnięciem energii nieharmonijnej, ale nękaniem przez szatana. Powiedz swojemu egzorcyście, żeś bioterapeutka to Ci powie, że trwasz w grzechu i jeżeli się nienawrócisz tzn. nie porzucisz profesji to ma prawo odmówić tego, żeby Cię oczyścić, bo wystawiasz się sama na działanie ducha nieczystego. I rzeczywiście one oczyszczają z magii, wtargnięć nieharmonijnej energii etc. ale wszystko to nazywane jest jednako-działaniem złego ducha-nawiedzeniem, albo opętaniem. Nie słuchałaś chyba uważnie jak z tobą rozmawiali, ale ludzie pod wpływem złego czasami potem nic nie pamiętają, więc się nie dziwię.
                      • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 21:53
                        koralina.1 napisała:

> Byłam u Ojca Andrzeja Grewkowicza i Jana Szymborskiego. Wiem jedno-jak Oni widz
                        > ą bioterapeutę i większość kościelnych egzorcystów to od razu im kładą ręce na
                        > głowę i się modlą. Dlaczego? Bo uważają że bioenergia pochodzi od diabła.

Widać, że ci wymienieni nie znają pisma św. Bóg jest energią, jest światłem.
                        Ponad to " Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie. Jeżeli zaś nie -
                        wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła! Zaprawdę, zaprawdę, powiadam
                        wam: Kto we mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję,
                        owszem, i większe od tych uczyni, bo ja idę do Ojca*. A o cokolwiek prosić
                        będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu".
                        Tu jest wszystko nic dodać nic ująć.

Wysła
                        > li mnie na kurs Filip-zszokuję panią-jestem po reiki i też "terapeuta"-i na tym
                        > kursie mi kazali to reiki jako "siłę nieczystą" przegonić-spalić dyplomy i się
                        > go wyrzec-bo mam wierzyć, że Jezus jest jedynym Panem i tylko on może uzdrawia
                        > ć.

Zszokować ma mnie kurs reiki? :)Siłą nieczystą? Powiem Ci tak jak mi kiedyś
                        pewien wspaniały mądry człowiek abp, powiedział " najważniejsza jest zawsze
                        intencja czysta, a zło nigdy nie zostanie dopuszczone". Skoro trafiasz na takich
                        ludzi? to może idziesz nie tą drogą.

>Tak-może mieć wtargnięcie energii nieharmonijnej po pracy każdy bioterapeuta
                        > , który się nie umie zabezpieczyć przed takim wtargnięciem.

Bioterapeuta jeśli się zabezpieczy to energia nie pójdzie przez osłonę, tu nie
                        jest się przekaźnikiem, pracuje się energią własną.:)
                        Dlatego, każdy sprawdza się sam we własnym zakresie, po każdej pracy.
                        Tu największa rolę odgrywa wiara i umiejętność odcinania emocji.
                        Nękaniem szatana? energia nieharmonijna to nic innego jak choroba:)
                        np. mięśniak.

Powiedz swojemu egzorcyście, żeś bioterapeutka to Ci powie, że t
                        > rwasz w grzechu i jeżeli się nienawrócisz tzn. nie porzucisz profesji to ma pra
                        > wo odmówić tego, żeby Cię oczyścić, bo wystawiasz się sama na działanie ducha n
                        > ieczystego. I rzeczywiście one oczyszczają z magii, wtargnięć nieharmonijnej en
                        > ergii etc. ale wszystko to nazywane jest jednako-działaniem złego ducha-nawiedz
                        > eniem, albo opętaniem. Nie słuchałaś chyba uważnie jak z tobą rozmawiali, ale l
                        > udzie pod wpływem złego czasami potem nic nie pamiętają, więc się nie dziwię.

Mój egzorcysta wie czym się zajmuję, mało tego uczestniczę w modlitwach
                        osłonowych podczas egzorcyzmów. Ponad to nie wiem skąd czerpiesz te bzdury? Aby
                        zakończyć temat i będzie to możliwe wkleję tu list od abp w którym pisze " skoro
                        Bóg dał Ci haryzmat to ...
                        Wkleję może otworzysz oczy! List zawiera pieczęcie biskupie i podpis.

• koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 23:07
                          Na co mam otworzyć oczy? Oficjalne stanowisko kościoła jest inne i wiem jak to zwyczajowo wygląda w praktyce. Idż na jakąkolwiek ewangelizację typu kurs Filip, czy Nikodem-każą Ci zaprzestać tam działalności, spalić amulety ochronne, wyrzec się wiary w karmę bo odrzuca ona wiarę w wybaczenie win i miłosierdzie Boże etc. Pojedż też do Częstochowy i zobacz plakat o bioenergoterapii i amuletach. Może Ciebie jakoś wyjątkowo potraktowali, ale jakoś mi się nie chce wierzyć za bardzo patrząc na publikacje na temat tzw. new-age'u w tym bioterapii np. wydawnictwa WAM. Jeżeli nawet-masz taki list-to jest to wyjątek, a nie reguła. Ps. u nas była wspólnota charyzmatyczna w kościele i działy się "cuda"..... Biskup ją błogosławił, a potem się zaczęły akcje pt. zataczający się pianą ludzie na których wg. "góru" zstąpił Duch Święty-wtedy Biskup się o ile pamiętam od nich odżegnał i wyprowadził wspólnotę w całości z kościoła. Po owocach ich poznacie-po dłuższym czasie-kościół jest ostrożny w kwestiach cudów i charyzmatów i długo je bada. Ciebie jak długo badali? I jeszcze coś: o ile ja wiem bioenergoterapeuta pracuje energią praniczną-nie swoją własną-tak w razie każdym uczy Rysiek Ullman-szef polkiego cechu bioenergoterapeutów i radiestetów.
                          • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 23:57
                            Wiesz masz rację co do stanowiska kościoła, ale to wszystko ma swoje
                            uzasadnienie.Szkoda, że kościół nie mówi wszystkiego, to jest powodem złego
                            porozumienia i obwiniania się na wzajem, kościół i uzdrowiciele.Ludzie pracują
                            różną energią, maja różne intencje. Kościół nie ma czasu, aby przeprowadzać
                            selekcję uzdrowicieli. Wolą ich zanegować. Kościół jest ostrożny, są też różni
                            księża ci mądrzy i rozsądni jak i tacy, którzy zachowują się jak opętani. Jakie
                            też ma stanowisko przyjąć kościół kiedy 90% ludzi poddających się egzorcyzmom,
                            korzystało z bioterapeutów, magii, rytuałów i innych obrządków. To jest główny
                            problem, samych opętań nie ma wiele. Wystarczy wbić w google biała, czarna
                            magia. Dlaczego biała też, Bo każde działanie nawet białej magii musi być zgodne
                            z planem Bożym.
                            To samo dotyczy uzdrowień, należy uszanować wolę Bożą.
                        • koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 16.09.09, 23:14
                          A tak btw. to mówisz,że Cię egzorcysta oczyścił z "wtargnięcia energii niecharmonijnej, czyli choroby-np. mięsaka"-egzorcyści z chorób nie czyszczą. Weż Ty się już nie gub w tłumaczeniach;) I mi nie mów o Pismie Świętym-bo je znam, a znam też i stanowisko kościoła i jego tegoż Pisma interpretację. A tak w ogóle, jakim prawem twierdzisz,że Twoi egzorcyści mają rację, a Ci nie? Grewkowicz jest głównym egzorcystą Archidiecezji zdaje się Warszawsko-Praskiej i autorytetem zdaje mi się w związku z tym.
                          • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 00:06
                            koralina.1 napisała:

> A tak btw. to mówisz,że Cię egzorcysta oczyścił z "wtargnięcia energii niecharm
                            > onijnej, czyli choroby-np. mięsaka"-egzorcyści z chorób nie czyszczą.

hehehe to był przykład, jak Ty czytasz.:)
                            Czarna magia np kukła i dążenie do świadomego pozbawienia zdrowia, poprzez pewne
                            działania, to według Ciebie nie jest uzdrowienie ciała z działań magicznych i
                            odcięcie od oprawcy?
                            A nie przyszło ci do głowy, że mogłam opisać kogoś biorąc to na siebie?
                            • koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 07:37
                              > A tak btw. to mówisz,że Cię egzorcysta oczyścił z "wtargnięcia energii niecharm
                              > onijnej, czyli choroby-np. mięsaka"-egzorcyści z chorób nie czyszczą.

hehehe to był przykład, jak Ty czytasz.:)
                              Czarna magia np kukła i dążenie do świadomego pozbawienia zdrowia, poprzez pewne
                              działania, to według Ciebie nie jest uzdrowienie ciała z działań magicznych i
                              odcięcie od oprawcy?
                              A nie przyszło ci do głowy, że mogłam opisać kogoś biorąc to na siebie?

Czytam tak-jak jest napisane, więc jeśli żle coś rozumiem-to dlatego,że się nie umiesz jasno wysłowić. Tak się składa,że raczej dobrze rozumuję i czytam, bo polonistą jestem z jakimś stażem edytorskim-po dwustopniowych studiach i w dodatku i po dwóch latach filozofii (czytaj-logiki głównie). Popraw może błędy, żeby np. to zdanie miało ciut sensu:
                              "Czarna magia np kukła i dążenie do świadomego pozbawienia zdrowia, poprzez pewne działania, to według Ciebie nie jest uzdrowienie ciała z działań magicznych i
                              odcięcie od oprawcy?" Powinno być po pierwsze:świadome dążenie do pozbawienia pozbawienia zdrowia i czarna magia przy użyciu kukły-bo kukła i czarna magia nie są synonimami, ale to pikuś malutki, bo z twojego zdanka wynika,że za pomocą tej kukły i świadomej chęci pozbawienia zdrowia dokonać można odcięcia od oprawcy i uzdrowienia z działąń magicznych. Nota bene nie pisałaś o kukle, a o mięsaku, więc odpisuję na to-co piszesz, nie oczekuj,że będę Duchem Świętym i będę wszystko wiedzieć wbrew temu co wypisujesz, a piszesz bez sensu, chaotycznie, nielogicznie i się gubisz. Wróć do podstawówki, bo do liceum Cię nie cofnę-warunkiem jego ukończenia (patrz-nowa matura) jest umiejętność pisania i czytania ze zrozumieniem+jasnego formuowania myśli. Jak czegoś nie dopowiadasz, nie licz, że zgadnę, a jak co chwila mówisz co innego, nie licz, że będziesz wiarygodna. Jak dla mnie-chcesz po prostu jakieś prywatne porachunki z Panem Słąwkiem tu załatwić i robisz wszystko-nawet bzdury pleciesz, żeby dowieść słusznośći swoich poglądów-wykreować się na omnibusa i świętą. Wróć do szkoły i do kościółka po pokory trochę-pozdrawiam Cię serdecznie;)-powodzenia.
                              • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 11:49
                                koralina.1 napisała:

> odcięcie od oprawcy?" Powinno być po pierwsze:świadome dążenie do pozbawienia
                                pozbawienia zdrowia i ...

Taaa przygadał kocioł garnkowi. Już pisałam uzupełnij wiedzę, a zrozumiesz
                                wszystko i nie będziesz musiała szukać forteli, aby ukryć brak wiedzy i to,że
                                wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia, próbując pouczać tych
                                mających ją. Co widać, słychać i czuć.:)Pokora tobie bardziej się przyda,
                                aczkolwiek masz wolną wolę więc życzę udanych wyborów.
                                Miłego dnia.

• koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 16:59
                                  Wiedzę mam-spokojnie, popartą tytułami-więc zweryfikowaną;) Tobie jej brak-co udowodniłaś tu nie raz. Nie chce mi się nawet dyskusji z Tobą toczyć. Idż do pacjentów jak ci się pchają oknami i drzwiami i jesteś taka dobra. Nie trać czasu na siedzenie pół dnia przed kompem;)
              • infooooo Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 11.11.09, 19:17
                A może ktoś mi powie dlaczego ten Pan i inni biorą opłatę z góry?? od kiedy to
                płaci się najpierw a potem otrzymuje towar-usługę?? Jak by był skuteczny to by
                było odwrotnie bo byłby pewny,że zrobi dobrze to co ma zrobić , a tak to tylko
                to jest żerowanie na schorowanych ludziach szukających ratunku.
    • biofilipinka Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 18:06

Czytam wasze posty i jestem niezmiernie zdziwiona i oburzona.
      Osoby, które twierdzą, że potrafią uzdrawiać, prowadzą "pyskówkę" na
      tak niskim poziomie. Wasze wypowiedzi przepojone jadem
      dyskwalifikują was obie w tym jakże wymagającym ogromnej wiedzy jak
      również pokory, spokoju i stateczności zawodzie.
      Przyzwoitość i otwarcie na ludzkie problemy, sądzę, są wam zupełnie
      obce. Liczy się u was - "moje na wierzchu".
      Przeczytajcie post założycielki wątku potrzebującej pomocy i
      wsparcia.
      Jeżeli czyta to co piszecie, to "na bank" zwątpi we wszelką możliwą
      pomoc ze strony naprawdę profesjonalnie podchodzących do rozwiązania
      przedstawionego problemu osób.
      • koralina.1 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 19:47
        Nie twierdzę,że potrafię uzdrawiać-twierdzę,że potrzebowałam pomocy i ją od kogoś dostałam, kto teraz jest obrażany-więc interweniuję:) Ten Pan nie wdaje się tu w pyskówki, ale ja nie chcę,żeby przez tą bardzo zaciętą kobietę ktoś nie dostał pomocy-bo ona mówi o sobie w charakterze eksperta. Nie brak mi pokory. Wręcz przeciwnie-pokazuję,że jak ona mogę wpisać sobie "terapeuta" a w wypadku oczyszczeń to niewiele znaczy-jeśli masz odpowiednio mocną energię-oczyszczasz, jeśli słabą-jesteś "atakowany" przez to z czego oczyszczasz. Jeżeli ta pani przy pracy miała jak mówi wtargnięcie-stwierdzam po prostu fakt, że oczyszczać nie powinna, bo może narobić krzywdy sobie i innym.
        • mirek-73 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 20:42
          koralina.1 napisała:

"Wysłali mnie na kurs Filip-zszokuję panią-jestem po reiki i też
          "terapeuta"-i na tym kursie mi kazali to reiki jako "siłę nieczystą"
          przegonić-spalić dyplomy i się go wyrzec-bo mam wierzyć, że Jezus jest jedynym
          Panem i tylko on może uzdrawiać."

To,że KK traktuje Reyki jako siłę nieczystą,nie przeszkadza mu ją stosować przy
          bierzmowaniu i święceniach kapłańskich,co w rzeczywistości pociąga za sobą
          szkodliwe skutki,zwłaszcza dla księży.Dodatkowo wiernym karze się wierzyć w
          Jezusa Eucharystycznego,ukrytego w Przenajświętszym Sakramencie i karmi się ich
          jego ciałem i krwią,co jest sprzeczne z Biblią.To nie Jezus jako ciało i krew
          jest Panem,ale jest nim Chrystus,który jest Duchem i nie nic wspólnego z ciałem
          fizycznym i krwią Jezusa,której spożywania zabrania zarówno ST jak i NT.
          • merlinka99 Re: REIKI w kościele?... 06.11.09, 16:23
            > To,że KK traktuje Reyki jako siłę nieczystą, nie przeszkadza mu ją
            stosować przy bierzmowaniu i święceniach kapłańskich, co w
            rzeczywistości pociąga za sobą szkodliwe skutki,zwłaszcza dla księży.

Oooo, to ciekawe... Ale dlaczego inicjacja REIKI ma powodowac jakies
            szkodliwe skutki? I dlaczego dla księzy? Skad o tym wiesz?
      • sui2 Re: szukam profesjonalnej pomocy!!! 17.09.09, 21:51
        biofilipinka napisała:

>
        > Czytam wasze posty i jestem niezmiernie zdziwiona i oburzona.
        > Osoby, które twierdzą, że potrafią uzdrawiać, prowadzą "pyskówkę" na
        > tak niskim poziomie. Wasze wypowiedzi przepojone jadem
        > dyskwalifikują was obie w tym jakże wymagającym ogromnej wiedzy jak
        > również pokory, spokoju i stateczności zawodzie.

Moja droga widać nie czytałaś wszystkich postów, cierpliwie tłumaczę
        czym jest opetanie, a czym wtargniecie, co to prana, nieharmonijna energia.
        Wypowiedziałam swoje zdanie co do pytania o osobę do czego miałam prawo jak
        każdy, mi nie pomół, jej tak więc ok. Atakuje mnie tłumaczyłam, w końcu zaczęła
        poniżać nie znalazła argumentu do wiedzy to wzięła się za wysławianie i
        ortografię, wyliczając tytuły, szkoda gadać. Moje nie musi być na wierzchu, nic
        mi po tym. Ta pani jeśli nią jest, nie potrafi uszanować odmiennego zdania.
        Ponad to siła energii nie chroni przed wtargnięciem, ale to nieważne.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka