Oto winowajca wszystkiego!!!
Samo slowo brzmi strasznie. Trud walki przemilcze.
Poniewaz niedola laczy najbardziej w tym watku jednoczac sily postaramy sie zlikwidowac wroga raz na zawsze!!!
Kazda ktora ma ochote moze wrzucic swoje karty wpisujac w naglowku imie zeby sie mieszalo. Te pieknosci ktorych to juz niedotyczy pomagaja innym rowniez dzielac sie receptami i zakleciami dzieki ktorym osiagnely stan pozadania
mozna wklejac swoje zdjecia he he