Dodaj do ulubionych

Czy postawiłby ktoś trota ?

22.06.19, 21:02
jak w tytule...
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Czy postawiłby ktoś trota ? 22.06.19, 22:15
      czy ta prośba, jest zgodna z Regulaminem.??
      • misboaa Re: Czy postawiłby ktoś trota ? 23.06.19, 01:06
        Widzę że niestety nie jest.
        • sunshine123456 Re: Czy postawiłby ktoś trota ? 23.06.19, 09:36
          O co chodzi z regulaminem
          • misboaa Regulamin 23.06.19, 11:00
            sunshine123456 napisał(a):

            > O co chodzi z regulaminem

            Szkolka tarota ma swoj Regulamin. Przeczytaj go.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka