oyala Re: Czy postawiłby ktoś trota ? 22.06.19, 22:15 czy ta prośba, jest zgodna z Regulaminem.?? Odpowiedz Link
sunshine123456 Re: Czy postawiłby ktoś trota ? 23.06.19, 09:36 O co chodzi z regulaminem Odpowiedz Link
misboaa Regulamin 23.06.19, 11:00 sunshine123456 napisał(a): > O co chodzi z regulaminem Szkolka tarota ma swoj Regulamin. Przeczytaj go. Odpowiedz Link