Dodaj do ulubionych

Rozmowa o pracę

16.11.21, 15:57
Poproszę o karty, jak pójdzie mi rozmowa o pracę, którą mam już w... czwartek. Nie jest to jakaś wielka sprawa, ale jestem ciekawa. Zweryfikuję na pewno.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Rozmowa o pracę 16.11.21, 16:10
      Jak pójdzie Uhahanej rozmowa o prace w czwartek?
      Kapłanka , dwójka monet, siódemka mieczy.
      Mysle , ze pójdzie Ci całkiem dobrze, będziesz dość spokojna i zrobisz dobre wrażenie . Ale raczej nie dostaniesz pracy . Sorki.
      • uhuhana Re: Rozmowa o pracę 16.11.21, 17:06
        Andgie, a tak gwoli pogaworzenia jeszcze, zadalabys konkretne pytanie czy dostane ta prace i wyciagnela 3 karty? W sumie wrazenie a dostanie to co innego, choc moze sie wiazac.
        • andgie Re: Rozmowa o pracę 16.11.21, 19:50
          Czy Uhahana dostanie prace, o ktora ma rozmowe wstepna w czwartek?
          Dwojka monet, trojka kijow, czworka pucharow.
          NIe. Spodobasz im sie, polubia Cie, zapisza Twoje dane, ale pracy nie bedzie. Byc moze wycofaja sie z calego procesu rekrutacji, moze bedzie silniejszy kandydat, wezma kogos, kto juz dla nich pracuje.
              • uhuhana Re: Rozmowa o pracę 17.11.21, 08:01
                No może, szczególnie, że 2 razy była 3 buław.
                Co dla Ciebie oznacza 2 monet? Ja za ta karta nie przepadam, takie ups and downs. Przy pytaniu o wrazenie ja ją odbieram, jako tak sobie, ale każdy ma swoją wizję i talię. Nie podoba mi się 7 monet - mam zaprezentować coś swojego i teraz obawiam się, żeby sobie tego nie przywłaszczyli.
                • andgie Re: Rozmowa o pracę 17.11.21, 08:10
                  Mysle , ze wezmą kogoś , kto już u nich pracuje. 2 monet to dla mnie dobra karta, ale taka np. Dostaniesz więcej nadgodzin w pracy i zarobisz więcej , raczej niż trochę szczęścia potrzebnego w karierze.
                  Przywłaszczanie pomysłów może mieć miejsce: siódemka mieczy. Może lepiej nie pokazuj całego potencjału , tylko skrawek?
                  • magdalena.1230 Re: Rozmowa o pracę 17.11.21, 16:29
                    Kapłanka , dwójka monet, siódemka mieczy.

Spodobasz sie im, ale ten pracodawca ma wybor między kimś jeszcze.

Czy Cię wybiorą
                    Dwojka monet, trojka kijow, czworka pucharow
                    Wiesz i dalej ta 2 monet może zapytaj czy na jakąś umowę zlecenie by Cię nie przyjeli ? Dodatkowo w razie czego .
                    To tak jakbyś już to miała w ręcę ale niestety 4 kielichy rozmyje się to i możesz przez tą rekrutację być smutna.

A może inna opcja się trafi w tej 2 monet ??? smile której nawet się nie spodziewasz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka