Dodaj do ulubionych

Pytanie o pracę

26.11.18, 17:11
Droga Oyalo, zwracam się z ponowną prośbą do kart, ale w innym zakresie.
Trochę ostatnio mam dziwne wrażenie w pracy, jednym słowem nie czuję się komfortowo i bezpiecznie jeżeli chodzi o dalsze zatrudnienie.
Dodatkowo niestety dziś z mojej winy mamy problemy na jednym projekcie.
Mam pytanie – czy grozi mi zwolnienie z obecnej pracy w przeciągu do pół roku?
Jeżeli nie, to co powinnam zmienić żeby zacząć się rozwijać w obecnej pracy (bo mam wrażenie, że utknęłam w miejscu). Paula
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do essieen - Pytanie o pracę 27.11.18, 16:21
      Droga Paulo,
      1/czy zwolnią: 5 buław + 10 mieczy + Rycerz kielichów - prawdopodobnie nie, ale zapowiada się trudna walka o "przetrwanie", konkurencja, rozterki, trudne chwile, zwątpienie, również zagrożenie zwolnieniem. Ostatnia karta to wybaczenie, nadzieja porozumienia. Być może zamiast zwolnienia otrzymasz inne obowiązki/zadania, stanowisko, okres próbny.

2/jak się rozwijać: 9 kielichów + 5 kielichów + Sprawiedliwość - po pierwszej karcie widać, że faktycznie "osiadłaś na laurach" i na tym bazujesz, 5 kielichów sugerują, że chyba nie za bardzo doceniasz (lub nie spostrzegasz) tego co masz w sobie (lub wokoło) dobrego/ wartościowego, tylko skupiasz się na mało znaczących drobiazgach i w tym miejscu tkwisz oraz w poczuciu własnej winy. Myślę, iż ostatnia karta daje tobie wskazówkę, aby szukać rady/rozmowy/douczenia się u osób z większym doświadczeniem, otwartych na pomoc, tych co są wyżej od innych w hierarchach zawodowych (np. przełożonych) i robić to szczerze, otwarcie, a nie pokątnie dowiadywać się u niewłaściwego źródła. Uczyć się na własnych błędach, nawet można by sugerować douczyć się (kursy, szkolenia, zdobywanie wiedzy).
      -
      oyala@gazeta.pl
      • essieenn Re: do essieen - Pytanie o pracę 28.11.18, 17:55
        Hej, wracam z informacją, dość szybko, niestety dla mnie niedobrze, bo właśnie dziś dostałam papierek o rozwiązaniu współpracy, także pracę mam do końca stycznia sad
        Więc zaczynam szukanie czegoś, popytam znajomych z branży.
        Pewnie to jeszcze za wcześnie żeby pytać o dalsze losy, ale jak już zacznę poważniejsze rozmowy, raczej zwrócę się znów z prośbą.
        Jeżeli coś się zmieni w obecnej pracy, w co szczerze wątpię, to też dam znać.
        Może i na dobre to wyjdzie, zobaczymy, generalnie ciężki rok jeżeli chodzi o życie mam, grunt to się nie poddawać wink
          • oyala Re: do essieen - Pytanie o pracę 29.11.18, 16:19
            Paula,
            ciągle mam wrażenie, iż ten Rycerz kielichów nie na darmo się pojawił. Dlatego pomyślałam, czy ty próbowałaś porozumieć się z szefostwem (porozmawiać, poprosić), aby dali tobie szansę i anulowali to wypowiedzenie.? smile Chociaż na okres próbny, tak jak to pisałam wcześniej.
            • essieenn Re: do essieen - Pytanie o pracę 29.11.18, 18:17
              Hej, tak pytałam, próbowałam rozmawiać.
              Ale od moich bezspośrednich przełożonych dostałam już podpisany papier przez współwłaściciela, z informacją, że decyzja zapadła na górze.
              Więc nie bardzo miałam wyjście jak tylko to przyjąć.
              Być może okaże się coś w ciagu tych dwóch miesięcy które jeszcze jestem. Na pewno dam znać.
              Przy okazji dziwny zbieg okoliczności, bo u koleżanki w firmie akurat dwa dni temu ktoś złożył wypowiedzenie i jest praca od lutego, jutro idę tam na rozmowę smile
              Sama jestem ciekawa jak to się potoczy wszystko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka