Witam bardzo serdecznie i świątecznie!
Myślałam,że tegoroczne święta będą dla mnie radosne i spokojne,ale niestety
tak nie jest...
Od kilku miesięcy jestem w związku z kimś kto pracuje i mieszka w innym
kraju,mamy możliwość widywania się tydzień w miesiącu(zważając na odległość
taki obrót sprawy brzmi optymistycznie).Na początku facet był dość mocno
zaangażowany uczuciowo,chciał żebym jak najszybciej przyjechała do niego na
dłużej itp. Teraz mam wrażenie,że jego zapał nieco ostygł,zachowuje się czasem
chłodno,odpychająco...
Może istotną kwestią będzie to,że poznaliśmy się w necie. Jakoś nie mam do
niego zaufania,mam przeczucie że spotyka się również z innymi
kobietami(chociaż oczywiście twierdzi że tak nie jest).
Ciągnie go do internetu,widzę że loguje się na różnych portalach,tłumaczy się
że lubi rozmawiać z innymi ludźmi i poszerzać kontakty....
Z całego serca proszę Was o pomoc:czy ten facet mnie zdradza? Lub jeśli tak
będzie lepiej:czy jest mi wierny?
Naprawdę obawiam się,że robi mnie w tzw.balona,a jestem już po traumatycznych
przeżyciach i wolałabym sobie tego oszczędzić

Bardzo proszę o wróżbę w wolnej chwili,oczywiście mogę najpierw wysłać zapłatę
na maila.
Pozdrawiam serdecznie

))