pani.serwusowa 30.07.09, 13:45 Od czego zalezy czy na forum pokazuja sie te kolorowe buzki? Mozesz to wlaczyc? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koniczynka777 Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 13:52 No wlasnie nie dzialaja juz kiedys zauwazylam Odpowiedz Link
kasia_bzdeta_wons Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 14:01 szef forum moze to włączyć. dobrze, że mozna je wyłączyć by ich nie widzieć, nie zniósłbym jeszcze głupich buziek, i tak pstrokato tu za sprawą sygnaturek ))) Odpowiedz Link
pani.serwusowa Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 14:38 Sygnaturek pstrokatych tez nie lubie, ale buzki, czemu nie? Odpowiedz Link
fettinia moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach sobie 30.07.09, 14:04 wylaczyja mam wylaczone dlatego nie zauwazylam Odpowiedz Link
pani.serwusowa Re: moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach so 30.07.09, 14:37 Dla Ciebie Fetti. He, he. Odpowiedz Link
kasia_bzdeta_wons Re: moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach so 30.07.09, 22:38 )) ( a Wy się męczcie właczyłaś? Odpowiedz Link