Dodaj do ulubionych

Fetti, a emotikony?

30.07.09, 13:45
Od czego zalezy czy na forum pokazuja sie te kolorowe buzki? Mozesz
to wlaczyc?
Obserwuj wątek
    • koniczynka777 Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 13:52
      No wlasnie nie dzialaja juz kiedys zauwazylam
      • kasia_bzdeta_wons Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 14:01
        szef forum moze to włączyć. dobrze, że mozna je wyłączyć by ich nie widzieć, nie zniósłbym jeszcze głupich buziek, i tak pstrokato tu za sprawą sygnaturek wink)))
        • pani.serwusowa Re: Fetti, a emotikony? 30.07.09, 14:38
          Sygnaturek pstrokatych tez nie lubie, ale buzki, czemu nie? suspicious
    • fettinia moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach sobie 30.07.09, 14:04
      wylaczysmileja mam wylaczone dlatego nie zauwazylambig_grin
      • pani.serwusowa Re: moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach so 30.07.09, 14:37
        big_grin

        Dla Ciebie Fetti. kwiat

        He, he. suspicious
        • kasia_bzdeta_wons Re: moge wlaczyc a kto nie chce w ustawieniach so 30.07.09, 22:38
          smile)) big_grin ( kiss smile
          a Wy się męczcie wink
          właczyłaś?
          • fettinia az sie wylogowalam coby sobie 31.07.09, 08:28
            te kwiatki i calusy zobaczycbig_grin
            • koniczynka777 Re: az sie wylogowalam coby sobie 31.07.09, 09:13
              : kwiat: kwiat
              juz dziala?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka