Dodaj do ulubionych

Robert Kennedy Jr

17.06.23, 22:08
Chuj wie, skąd się wziął, przecież CNN, NBC nic nie mówily o nim, a on nagle (?) wyskakuje jako kandydat na prezydenta.
Fragmenty jego rozmowy z Roganem ( następnym pomniejszym wariatem, którego słucha tylko chuj wie ile milionów) są na youtube. Np ten:
www.youtube.com/watch?v=ljSbJQk32TQ
Przypominam ze jest to syn Roberta Kennedy, i bratanek JFK, co w USA jeszcze dużo znaczy. A on opowiada takie brednie, że zastanawiam się, jak on się wypłaci z rozlicznych pozwów sądowych przeciwko niemu. Ale okazuje się, że pozwów nie ma, wow!
Całość na spotify.
Obserwuj wątek
  • shachar Re: Robert Kennedy Jr 17.06.23, 22:28
   Ciężko się go słucha, z powodu jakiejś choroby , za internetem wkleję
   "Kennedy Jr., who is seeking the Democratic nomination for president, has a “terrible speaking voice.” The fact is that Kennedy suffers from a rare voice disorder, spasmodic dysphonia, that affects his speaking ability."
   • a_iii_ty Re: Robert Kennedy Jr 17.06.23, 22:32
    moze i pierdoli glupoty o covid, ale to ze CIA jest tzw. shadow government i maczali rence w zabojstwie JFK to trudno w to nie wierzyc.
   • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 17.06.23, 22:41
    nie, ten ma glos znosny. nie znosze drama queen glosiku Petersona. petersonka big_grin
  • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 17.06.23, 22:39
   Z takim nazwiskiem nigdy sie z polityki nie znika.

   Jr brzmi jak skruszony byly mafioso na spowiedzi.

   Ta tutaj inicjatywa bardzo chwalebna, jego glos, moze mu akurat zagwarantowac niechcacy uwage spolecznosci jako szczery w swej ulomnosci, lepszy od gladkiego w odbiorze klamcy u jego konkurencji.   Chociaz prawda jest taka ze na Monsanto tylko i wylacznie dlatego wolno wypowiadac w USA slowa krytyki bo zostal sprzedany niemieckiemu kapitalowi, wczesniej byl cacy bo byl amerykanski. Zatem nie wiem na ile ta krucjata jest u Jr aktem odwagi politycznej a ile zwyczajna mozliwoscia z racji malych konsekwencji w wkurwieniu duzych biznesow.

  • taniarada Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 00:26
   Jebliwy ma tych dzieci trochę .Antyszczepionkowiec .A mógł karierę zrobić .
   • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 01:05
    Ty kochliwy, on jebliwy, nie ma co narzekac.
    • shachar Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 01:08
     I tak to , nieoczekiwanie, spuentowaliśmy cały wątek big_grin
     • a_iii_ty Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 02:06
      w zasadzie oczekiwanie, bo jak taniarada wejdzie, to konczy sie na milosci, jako jednej rzeczy, ktorej potrzebujemy 💋
      • taniarada Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 10:56
       Gdzie jest miłość, tam jest życie.

       Mahatma Gandhi .Co za usta 😊
  • shachar Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 13:16
   Rogan daje sto tysięcy jakiemuś naczelnemu lekarzowi, który obśmiał ten podkast, żeby odbył publiczną debatę z RKJ na temat szczepionek, a tamten się wymigal! Jakim prawem zatem ci oficjalni specjaliści każą ludziom wierzyć w ich szczepionki, jeśli nie są w stanie odbyć publicznej dyskusji na oczach całego świata i obronić swoje racje? Za to jakiego artykułu na temat tego podkastu nie otworzę, to dowiaduję się, że anty-vaxxer ( co jest epitetem samym w sobie , równym z płaskoziemcem, niebezpiecznym wariatem) spiknął się z kontrowersyjnym podcasterem i wygłasza swoje teoryjki i brednie.
   Ja się pytam jako zwykły obywatel tego świata, dlaczego nikt nie jest zainteresowany dojsciem do jądra sprawy, która tak dzieli ludzi? Przecież ten gostek , RKJ, mówi coś, co stawia cały medyczny rząd w USA w baardzo złym świetle. Gdzie są sprawy sądowe o oczernianie, dlaczego go nie przymknęli za szerzenie ideologii niebezpiecznych dla zdrowia narodu? Ja się szczerze pytam. Jak będziecie coś wiedzieli, to wklejcie link.
   W USA nie można gadać co się chce bez konsekwencji, jak w Polsce, nie po to zbudowano cały przemysł prawniczy.Więc jeśli tych pozwów nie będzie, to po prostu RKJ powiedział prawdę i nie rozumiem zatem, jak ten świat się kręci, że dopuszcza takie przewały.
   Po prostu jako obywatel, który chce wiedzieć,z czystego zainteresowania, będę obserwować media, co dalej z tego wyniknie. I bardzo proszę nie unosić brwi, że zajmuję się glupotami, że nie mam nic lepszego do roboty, to są rzeczy bardzo ważne, w moim pojęciu.
   • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 13:46
    Może dlatego, że pandemia już wygasła a przede wszystkim kto się zaszczepił, jest odporny a kto odchorował i przeżył też ma odporność więc jego paplanina nie jest już niebezpieczna.
    Trumpa też dopiero teraz ciągają po sądach, ale Trump sprawował wysoką funkcję a ten Kennedy jest w sumie nikim
    • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 13:50
     zapomniałam dodać, że tak mi się wydaje ale może jest inaczej
     aaa i jeszcze... wcale się nie dziwię, że jakiś naczelny lekarz nie zdecydował się przyjąć tych 100.000; jakby to wyglądało? zignorował głupka. a może czeka na propozycję 500.000 lub miliona, który przekaże na jakieś cele humanitarne? smile
    • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 13:57
     i tak na marginesie...
     en.wikipedia.org/wiki/Willem_Engel

     (a teraz stoi po stronie Rosji)
   • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 18.06.23, 14:03
    Aby RKJ nie dawac platformy, nie wciagac do oficjalnej debaty, pozostawic lub zepchnac jego powage, jego autorytet w galaktyke pogardzanych teorii spiskowych. znasz takie powiedzenia: psy szczekaja, karawana idzie dalej, papier wszystko zniesie? w ten sposob RKJ dodawany jest do listy postow osob, ktorych 'zdrowe spoleczenstwo' nie widzi. w ten sposob robi sie z niego trolla, na ktorego prawidlowa reakcja jest co najwyzej przewrocenie oczami.
   • dodupiec2 Re: Robert Kennedy Jr 23.06.23, 00:48
    Rogan daje sto tysięcy jakiemuś naczelnemu lekarzowi, który obśmiał ten podkast, żeby odbył publiczną debatę z RKJ na temat szczepionek, a tamten się wymigal! Jakim prawem zatem ci oficjalni specjaliści każą ludziom wierzyć w ich szczepionki, jeśli nie są w stanie odbyć publicznej dyskusji na oczach całego świata i obronić swoje racje? Za to jakiego artykułu na temat tego podkastu nie otworzę, to dowiaduję się, że anty-vaxxer ( co jest epitetem samym w sobie , równym z płaskoziemcem, niebezpiecznym wariatem) spiknął się z kontrowersyjnym podcasterem i wygłasza swoje teoryjki i brednie.
    Ja się pytam jako zwykły obywatel tego świata, dlaczego nikt nie jest zainteresowany dojsciem do jądra sprawy, która tak dzieli ludzi? Przecież ten gostek , RKJ, mówi coś, co stawia cały medyczny rząd w USA w baardzo złym świetle. Gdzie są sprawy sądowe o oczernianie, dlaczego go nie przymknęli za szerzenie ideologii niebezpiecznych dla zdrowia narodu? Ja się szczerze pytam. Jak będziecie coś wiedzieli, to wklejcie link.
    W USA nie można gadać co się chce bez konsekwencji, jak w Polsce, nie po to zbudowano cały przemysł prawniczy.Więc jeśli tych pozwów nie będzie, to po prostu RKJ powiedział prawdę i nie rozumiem zatem, jak ten świat się kręci, że dopuszcza takie przewały.
    Po prostu jako obywatel, który chce wiedzieć,z czystego zainteresowania, będę obserwować media, co dalej z tego wyniknie. I bardzo proszę nie unosić brwi, że zajmuję się glupotami, że nie mam nic lepszego do roboty, to są rzeczy bardzo ważne, w moim pojęciu.


    I właśnie masz odpowiedź, dlaczego Cię szanuję, choć czasami wydaje być Ci sie to natarczywe czy niefajne, ogólnie mówiąc.

    I co, odpowiedział Ci ktoś na jasno zadane pytanie?

    Elissa pierdoli, że kto się zaszczepil jest odporny (szkoda że tego nie mówila po pierwszej dawce, ale nie chce mi się rozwijać), i tak dalej, że niby dureń, ale odwołano pandemię, więc idiota nie jest już NIEBEZPIECZNY.

    KURWA !!!

    Elisso, ja wiem, że można manipulować, ale to co napisałaś, przeczy wszystikim zasadom logiki i reguł wnioskowania, znanych z matematyki. Przesadziłaś ...    A rzeka co ma do powiedzenia?

    Aby RKJ nie dawac platformy, nie wciagac do oficjalnej debaty, pozostawic lub zepchnac jego powage, jego autorytet w galaktyke pogardzanych teorii spiskowych. znasz takie powiedzenia: psy szczekaja, karawana idzie dalej, papier wszystko zniesie? w ten sposob RKJ dodawany jest do listy postow osob, ktorych 'zdrowe spoleczenstwo' nie widzi. w ten sposob robi sie z niego trolla, na ktorego prawidlowa reakcja jest co najwyzej przewrocenie oczami.    Shakira, Ty to widzisz?

    Ktoś lepiej wie, co myślisz, a przynajmniej to co powinnaś myśleć. A to wszyskko ludzie nie mieszkający w USA.

    Ale doskonale Wiedzą, co Ci w duszy gra.


    "do zainteresowanych, tak to ja, głupi chuj hsirk, tak się nawymądrzałem, tak, pewnie macie rację. Więc w odpowiedziach pomińcie mnie, tylko jasno opdpowiedzcie Shakirze. "

    • shachar Re: Robert Kennedy Jr 23.06.23, 01:27
     Ale wszyscy się przecież wypowiedzieli, albo odpowiadając wprost, albo nie odpowiadając w ogóle. Z tym że wpis Sowy można dwojako rozumieć.
     To jest niezmiernie dla mnie interesujące zjawisko; rodzenie się kandydata,.Kennedy jest Demokratą, ale obecni Demokraci go nienawidzą, bo jest konkurencją dla Bidena, a Biden ma chujowe notowania, a ponadto JKR proponuje rozbrojenie Big Pharmy, głownego żdódła utrzymania Demokratow. A Republikanie , bo jest Demokratą. Ale mając wybór między Trumpem, a Kennedym wielu wybrałoby tego drugiego.
     Doprawdy nie wiem, jakim fiutem ten cały przemysł trucia ludzi jednocześnie utrzymywania ich przy życiu stał się biznesem Demokratów. No ale , jak mówił RKJ, stało się to za Obamy (!) i jego Obamacare.Demokraci zyskali wtedy pieniądze na zwoje działania za obiecanki nienegocjowania cen za swoje specyfiki przez Obamacare.
     Mój ukochany Obama to przysłowiowy aniołek z czarną dupką. A nawet literalnie.
    • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 23.06.23, 02:30
     rzeczywiscie, dosc glupi
   • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 23.06.23, 23:59
    Wklejalem kiedys przesluchania roznych indywiduow prowadzone przez Randy Paula (ktory jest w wielu komisjach senackich, zatem nie jakis typek bez dojscia do rzadowej kamery), w tym i innych tematach odnosnie rzniecia amerykanskiego podatnika na rozne sposoby (chocby produkcje broni, ktora wiadomo gdzie idzie, i udzialach akcyjnych w firmach militarnych u Demokratow i Republikanow glosujacych za wsparciem militarnym, itd.), to nie bylo wielkiego odzewu.

    Nowsza wersja jego wystapienia w temacie watku ponizej, facet jest bardziej przejrzysty w mysleniu od RKJ i latwiej sie go troche slucha z racji plynnosci mowienia, do tego bardzo dobrze przygotowany (w innych jego wystapieniach na kazde oskarzenie wyciagal dowod):    A tu prosty przyklad wykazujacy ze rzady i ludzie na szczycie instytucji nie sa rozliczani za swoja niekompetencje, za to ida zolnierze siedziec, wbrew chlopskiej logice:

    Tekst linku
  • krytyk2 Re: Robert Kennedy Jr 23.06.23, 14:10
   Ja od od kogoś , kto kandyduje na coś w rodzaju prezydenta Stanów Zjednoczonych, oczekuję charyzmy, głębi i przejrzystości myslenia.Gdy słysze ,że ktos na dzien dobry i do widzenia gmatwa moją uwagę w jakieś szczegóły o lokalnym znaczeniu , to mam dość słuchania takiego kogoś.
   W innej rozmowie ,o Ukrainie użył kilku nieprawdziwych tez -że mianowicie USA wywołaly te wojnę, że zginęło w niej już 350 tys Ukraińców. Skąd on wziął takie dane ? Widać gołym okiem , jak ostrożnie postępuje Ukraińskie przywództwo, jak liczy się z życiem swoich żołnierzy i nawet w zestawieniu z być może naciąganą propagandowo przez nie liczbą zabitych Rosjan - ok 220 tys , liczba po stronie Ukrainy winna być znacznie mniejsza.
   Obama , który kreował się na pacyfistę i zaproponował jednostronny reset z ruskimi, zaprowadził Rosję do tego miejsca, w którym teraz się znajduje.
  • shachar Re: Robert Kennedy Jr 14.07.23, 18:54
   Najciekawszy z dotychczas wysłuchanych wywiadów z Kennedy'm, a to za sprawą Breta Weinsteina, którego elegancką elokwencję podziwiam troszkę. To wywiad z 2021, opublikowany parę tygodni temu.. No i cały czas zastanawiam się, gdzie te pozwy.
   www.youtube.com/watch?vshockcxl_Do1nx8&t=128s&ab_channel=BretWeinstein
   • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 14.07.23, 19:47
    Zastanawialem sie jak to jest, ze podobnie wyglada i mowi do Erica Weinsteina, ktory jest jeszcze bardziej elokwentny, no i wyszlo ze to bracia sa.
   • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 14.07.23, 20:10
    Ciekawe czy moznaby odwrocic te sytuacje, a mianowicie czy Kennedy Jr nie mógłby dajmy na to pozwac takiego Pfeizera zarzucajac im w sadzie klamstwo/manipulacje/wprowadzanie w blad itp.
    • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 02:45
     Wydaje mi sie, ze wedlug prawa, nie mozna qszczynac pozwu sadowefo na temat jakichs wyimaginowanych szkod. Szkoda musi byc zwiazana scisle z pozywajacym, tzn jaki konktetnie pozywajacy mial uszczerbek na czci, zdrowiu, itp. Sorry za ew literowki, pisze z telefonu w kolebiacym sie aucie.
     • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 12:41
      To by zapewne musialo byc z ramienia rzadowego, taki pozew, w oparciu o zarzut sprzedaży rzadowi, za pieniadze podatnika, produktu niezgodnego z opisem. Choc troche to malo prawdopodobne, nie wszystkie farmaceutyczne biznesy, ale Pfeizer chyba uzyskal w USA pozwolenie od FDA, zatem jakies testy na grupie ludzi musieli przeprowadzić by spotkać te kryteria, jak dla kazdego medycznego specyfiku. A te kryteria czy byly okrojone czy nie, z racji pandemicznej sytuacji to juz nie mnie oceniać. Kennedy nie rzuca tych oskarzen konkretnie, tylko dość ogólnie (nie wskazuje danej firmy oklamujacej wedlug niego ludzi) wiec sie nikt nie wychyla. Moze gdyby krzyknal po imieniu to wytoczylby mu Pfeizer proces, ktory pewnie Kennedy by przegrał biorac pod uwage prawne regulacje (na bank taki Pfeizer ma podkladke pod wszystko).
      • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 14:56
       Znajdzie się Erin Brockovich i na takiego Pfizera smile
       Nie do wiary, jak na początku 2020 zyliśmy wszyscy w oparach paniki wszechobecnej, koszmarnych relacji ze szpitali, hałd trupów w kontenerach z lodem...i kiedy teraz okazuje się, w jaki sposób machina służb rządowych działała i w jak nieadekwatny sposób próbowała poradzić sobie z cała sytuacją, to jest to trochę przygnębiające. Całe sztaby ludzi na stanowiskach wykreowanych po to, żeby zminimalizować szkody, a w rezultacie poczyniono więcej szkód, niż gdyby niczego nie zrobiono. Kompletnie od czapy zamknięcie małych biznesów , zrujnowanie ich i drukowanie pieniędzy . Szwecja pokazywana jako kraj nienormalny, bo nie pozamykano spoleczeństwa w mieszkaniach. Zdumiewające, że są jeszcze ludzie, którzy upierają się, przy swojej pierwotnej wersji widzenia tego całego zjawiska i jeszcze raz sobie zrobią booster, jesli nadarzy się okazja.
       Ciekawe zagadnienie moralne poruszone są pod koniec podkastu; jakim prawem nakazano szczepienie dzieci, które najlżej przechodziły covid, w świetle niewiadomych skutkow ubocznych, aby teoretycznie ratować starych ludzi.
       • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 16:16
        a tak na marginesie: wy jestescie pewni tego o czym pierdolicie ? dla mnie to jest mielenie jezorami by dac upust swojemu ego.
        • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 17:36
         Nie rozumiem pytania, Imus. Czy jesesmy pewni o czym pierdolimy? Pierdolimy o zarazie, na razie. Jestem zafascynowana , patrzac wstecz, tym, jak sie to wszystko rozwijalo, jakie dzialania zostaly podjete, co mozna bylo zrobic inaczej, swoja postawa.. To jest super ciekaqe.
         • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 18:23
          "pierdolimy" oto slowo klucz.
          • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 18:24
           czy teraz juz jasniej, o co mi chodzi ?
       • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 16:44
        shachar napisała:
        >
        > Ciekawe zagadnienie moralne poruszone są pod koniec podkastu; jakim prawem naka
        > zano szczepienie dzieci, które najlżej przechodziły covid, w świetle niewiadomy
        > ch skutkow ubocznych, aby teoretycznie ratować starych ludzi.
        >
        Szczepienia dzieci (chyba z wyjątkiem Bawarii) nie były obowiązkowe. Dzieci przechodziły covid bardzo lekko lub bezobjawowo, ale (ruchliwe, pełne energii) zarażały np ukochane babcie i dziadków. (również nauczycieli; wielu zmarło). I to właśnie babcie, dziadkowie, rodzice błagali o przyspieszenie szczepień dzieci, żeby mogli wreszcie (po długich miesiącach) spotykać się z wnukami.
        Tu koło mnie jest duży kompleks domów spokojnej starości. Przez wiele miesięcy można było być świadkiem poruszających scen. Dzieci małe, większe, małolaty pod budynkiem a w oknach lub na balkonach płaczące babcie, dziadkowie.
        • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 17:50
         To dzialanie akurat wynikalo chyba z braku rozumienia samych szczepien. Po szczepieniu, dziecko nadal moze byc nosicielem wirusa, cel byl aby choroba przebiegala jeszcze lzej i szybciej, niemniej, szczepionka nie chronila organizmu przed wtargnieciem tam wirusa. Tutaj w UK duzo starszych ludzi zmarło bo sie nie moglo powstrzymać od wizyt z mlodsza rodziną, bo wielu z nich zylo osobno, no ale nikt ludziom nie przetlumaczy.
        • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:08
         to dosc bezsensowne i nawet egoistyczne ze strony dziadkow. dzieciom mozna bylo po prostu test zrobic przed wizyta zamiast narazac je na ryzyko szczepienia o nieprzebadanych dlugofalowo skutkach. Szczepienia, ktore i tak przeciez nie eliminowalo mozliwosci rozsiewania wirusa przez te dzieci.
         • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:15
          to dosc bezsensowne i nawet egoistyczne ze strony dziadkow.

          Właśnie to dla mnie jest ciekawe, jakie są WYTYCZNE jakichś naprawdę poważnych służb, jeśli nas jebnie coś, co przerasta najlepszych naukowców. No bo to, że dziadki płaczą, chyba nie. I właśnie o tym mówili Weinstein z Kennedym, Ze jeśli jebnie kataklizm i młody narybek ma się dobrze, to z punktu widzenia cywilizacji, nie osłabia się narybku po to, żeby ratować wyliniałe starością gupiki. Sorry, za obrazowe porównania, ale do tego to się sprowadza w zarządzaniu populacją.
          • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:28
           pytanie, czy Ty chcesz zyc w populacji, ktora zarzadza sie w taki sposob? jak to wplywa na morale populacji?
           • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:50
            pytanie, czy Ty chcesz zyc w populacji, ktora zarzadza sie w taki sposob? jak to wplywa na morale populacji?

            Morale populacji w sytuacji naprawdę krytycznej zostanie sprowadzone do zera. Ja już w tym żyję, tylko populacja jeszcze nie została doświadczona w odpowiedni sposób, żeby objawić to w pełnej krasie.
            • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:43
             moze za bardzo panikujesz? sytuacja moze byc obiektywnie krytyczna, ale wazna jest rowniez ocena mozliwosci pomocy.
             powiem szczerze, ide spac. tzn szczerze to chce mi sie spac i jako ze jest nieco chlodniej, to bym poszla spac. ale czy zasne???
          • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:31
           jakie sa wytyczne:w przypadku naglej katastrofy i ograniczonych mozliwosci pomocy ratuje sie gupiki w wieku rozrodczym.
       • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 17:59
        shachar napisała:

        > Ciekawe zagadnienie moralne poruszone są pod koniec podkastu; jakim prawem nakazano szczepienie dzieci, które najlżej przechodziły covid, w świetle niewiadomych skutkow ubocznych, aby teoretycznie ratować starych ludzi.

        Wszystkie szczepionki, nie tylko ta na COVID, moze byc rozpatrywana podobnie, jako dylemat moralny. Gdybysmy nic nie robili z naszym zdrowiem (koniec ze szpitalami, szczepieniami, itp.) natura sama wyselekcjonuje najsilniejsze, najodporniejsze osobniki, te słabsze i gorzej przystosowane wygina.

        Samo zamykanie ludzi w domach to był tutaj w UK kontrowersyjny temat, taki Borys bardzo długo to opoznial, az się poddał. Rodziny zmarlych chcialy mu wytoczyc proces ze za późno wprowadzil lockdown, ci co im zdrowie podupadło od siedzenia w domu tez chcieli go pozwać. Znajdz zatem granice, nawet specjalisci roznili się wizjami i opiniami, a juz zwłaszcza ekonomiści chcieli pozostawienia firm w dzialaniu. Tylko AI zatem smile
        • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 21:59
         jak Ty to sobie wyobrazasz, to AI jako boga, jako ostateczna wyrocznie? chocby na przykladzie covida, jak AI mialoby zadecydowac o optymalnym sposobie radzenia sobie z takim problemem, w skali jednostkowej az do globalnej? na plaszczyznie medycznej, ekonomicznej, politycznej? naprawde mnie to ciekawi. i jeszcze, zebys uscislil, czy chodzi Ci o te wersje AI, ktore sa nam dpstepne obecnie, czy o te obecne ale uwolnione od poprawnosci politycznej, czy moze o jakies futurystyczne, inaczej dzialajace?
         • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:05
          Ciekawe, jak będzie wyglądał świat, kiedy już AI wytrzebi wszystkich ludzi. Bo co do tego większość nie ma wątpliwości, że AI w tym kierunku pójdzie. A może nie? ale powiedzmy, że tak.
          • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:14
           jak bedzie wygladal to zalezy od estetyki takiej naprawde wolnej i naprawde inteligentnej AI. Mozliwe, ze zyjemy w takim swiecie, a AI to skrot od 'adonai' big_grin
           • shachar Re: Robert Kennedy Jr 16.07.23, 00:49
            adonai

            Ciekawe, kto wie? a jeszcze, może to nie bóg stworzył ludzi, ale ludzie boga?
          • kalllka Re: Robert Kennedy Jr 16.07.23, 12:42
           No, jesli, to wytrzebimy sie sami.
           Ai to jak zwykle w naszej pretensji do kosmosu pretensjonalne samookłamywanie. Ja np
           nie życzę sobie żeby jakaś reklamówka (informatyczny bug) wmawiała mi ze coś może; oprócz śledzenia mojej aktywności nic więcej nie może.
           Jestem nudna i przewidywalna, poza tym nie wchodzę w rozgrywki z ludźmi wiec na pewno nie / wchodzę/ z instalacja elektryczna.


          • jan_stereo Re: Robert Kennedy Jr 16.07.23, 12:51
           shachar napisała:

           > Ciekawe, jak będzie wyglądał świat, kiedy już AI wytrzebi wszystkich ludzi. Bo
           > co do tego większość nie ma wątpliwości, że AI w tym kierunku pójdzie. A może n
           > ie? ale powiedzmy, że tak.

           Ludzie sa w przewidywaniach przeszlosci bardzo, ale to bardzo ulomni. Polecam to bejrzec sobie:


       • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 16.07.23, 14:09
        shachar napisała:

        > Szwecja pokazywana jako kraj nienormalny, bo nie pozamykan
        > o spoleczeństwa w mieszkaniach.
        >
        W 2020 umieralność wśród szwedzkich seniorów była niebotyczna w porównaniu z latami poprzednimi.
        Szwedzki system emerytalny jest bardzo szczodry a seniorzy cieszą się dobrym zdrowiem i długowiecznością.
        Obliczono ile zyskał szwedzki zus (i ile nadal zyskuje) z uwagi na to ilu beneficjentów się wykruszyło.

   • taniarada Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 18:16
    Pozwów nie będzie .Trzy razy się tylko zaszczepiłem i trzy razy niepotrzebnie .Potrzeby był mi tylko certyfikat ,którego nikt nie sprawdzał na granicy ,a tyle razy się bujałem . Tu jest wywiad juniora ,ale o czymś innym .Może zastąpi dziadka Bidena . youtu.be/NPtBkw5uD-0
    • elissa2 Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 19:01
     Ja się szczepiłam 4 razy i bardzo potrzebnie ponieważ miałam kontakty z wieloma ludźmi (z antyszczepionkowcami) i tylko raz bardzo leciutko "chorowałam".
     Mój dobry kolega, młody, zdrowy, prowadzący zdrowy, aktywny tryb życia, zmarł w lecie 2020 bo nie zdążył się zaszczepić (jeszcze nie szczepili jego rocznika, gdy się zaraził). Bardzo fajny, bardzo pozytywny człowiek. sad Osierocił dwoje dzieci. sad
     • taniarada Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 19:34
      W firmie robiono testy nic nie wykazało .Wczesniej się bujałem po dawnym NRD i to z kumplem ,taki system dwójkowy .I tam na kwaterze byliśmy przez dwa dni zaziębieni i krew z nosa ciekła .Dziwne to było .Bo nie zrobiliśmy wtedy testów i pierwszy raz takie osłabienie miałem przez trzy dni .Niezbadane są wyroki Boże .Bardzo mi przykro Eliza z powodu śmierci kolegi .
     • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 21:11
      Ekstrapolacja swojego osobistego doświadczenia na całość zagadnienia jest naturalna, ale nie do końca naukowo celna, że tak powiem. Ja znam dwóch równolatków, jeden aktywny, codziennie rusza się, waga normalna, i omal przekręcił się na samym początku, leżał pod wentylatorem, ksiądz go namaścił już, a jego kolega, BMI 50 z historią palenia całe dorosłe życie, nic nie poczuł, że miał covid.
      Nie wiem, po co ciągle zastanawiam się nad tym, co się wydarzyło przez te 3 lata. Jest dla mnie niezwykle ciekawe jak zachowuje się społeczeństwo w kryzysie, jak największe umysły dążą do przyznania im 100% racji, jedni w jedną, drudzy w drugą stronę. Manipulacje słowne, aby zdyskredytować oponenta. Szum medialny, jego natężenie, wyrażenia jakich się używa, lub zaniechuje podejmowania tematów....i ja w tym wszystkim. Tak sobie tylko godom, nawet mnie nie interesuje, że nikogo więcej to nie interesuje. W końcu jakimś sposobem wszyscy zaczęliśmy na psychologii smile, więc to wciąż jakoś tam we mnie jest. BTW fajny cytat , Imek.
      Polecam ci Imszczysławie ostatni podkast #2008 Rogana z jakimś gostkiem, który nazywa się Stephen Meyer , philosopher of science, cokolwiek to oznacza. Dopiero zaczęłam, a zaczyna się trelami morelami o bogu i ewolucji.
      • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 21:24
       Here we go again....google przynosi rezultaty na temat tego Stephena, odkrywa się od razu wikipedia
       He is an advocate of the pseudoscience of intelligent design.. Czytasz to i od razu myślisz o jakimś jebniętym gościu, bo wikipedia ma monopol na wiedzenie, co jest proper science. Na razie ze 20 min posłuchałam, z licznym zawracaniem o te 15 sek, bo za kierownicą czasami trzeba skupić się na czymś innym. Ale to jest fantastycznie słuchać kogoś, kogo studiowanie jakiegoś tematu dowiodło do takich czy innych konkluzji. Nie rozumiem, czego w tym nie lubić, i nie rozumiem oporu ludzi przed podkastami.
       • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 21:53
        to moze wyszukaj sobie jakis podcast na temat nauki i pseudonauki?
        • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:10
         to moze wyszukaj sobie jakis podcast na temat nauki i pseudonauki?

         Na temat origin of life ciężko jest coś udowodnić naukowo. Ale jak masz 100% pewne źródła to podrzuć.
         • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:16
          ale czy to znaczy, ze wobec tego mamy wierzyc w bajki?
      • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:13
       tak sie zastanawiam, co moze mi dac sluchanie czyichs beukotow.wszystko jest wzgledne w tym universe, dzisiejsze prawdy jutro okazuja sie szmelcem. umieramy, czy nie umieramy, jestesmy hetero czy tylko jakas molekula tak mowi, byl big bang czy bozia nas stworzyla ? i tysiace podobnych dylematow. kiedys proklemowalem jedynie sluszne teorie. dzisiaj mnie smiesza. wiem, ze nic nie wiem. im dalej w las, tym wiecej drzew. " mysle, wiec jestem" to najwieksza bzdura,
       gdyz myslac nie jestem soba tylko zbieranina innych.
       generalnie doszedlem do punktu w moim zyciu, ze pierdolenia na jakikolwiek temat to strata czasu. Those who speak, don't know, those who don't speak, know.
       Amen.
       • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:20
        z tego, ze nie mowisz, nie wynika, ze wiesz wiecej od tych, ktorzy mowia.
        • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:36
         wiedza, ze sie nic nie wie, to najwyzszy rodzaj wiedzy.
         • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:07
          wiedza, ze sie nic nie wie, to najwyzszy rodzaj wiedzy.

          'Wiem, że nic nie wiem', jest 100x lepsze, niż gówno wiem, a zatem będę bronił owego gówna do śmierci.
         • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:48
          tak, tak, startuj do nobla.
       • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:21
        generalnie doszedlem do punktu w moim zyciu,
        Niczego nie ujmując temu punktowi, i wydaje się to być wielce interesujący punkt, jeszcze do niego nie doszłam.Jeśli dojdę to będzie OK, jeśli nie dojdę, też będzie OK.
        Na razie mój punkt jest taki, że w pracy, w domu, to są jedynie wymiany poleceń, co trzeba. Prawdziwa wymiana myśli jest w necie.
        • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:29
         bo sie boisz powiedziec, co myslisz, poza netem.
         • shachar Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 22:45
          bo sie boisz powiedziec, co myslisz, poza netem.

          Naturalnie. Bo mówienie tego, co się myśli, w realnym życiu, ma generalnie ujemne skutki dla jednostki.
          Ciekawi mnie, dlaczego ludzie nie mówią tego, co myślą w necie, gdzie nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, dochodów itp.
          • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:26
           hsirk mowi, ja w pewnym stopniu tez, elissa sie czai.
          • rzeka.suf Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:39
           moze nie potrzebuja takiej odskoczni od realu?
           moze weszlo im w nawyk? nie maja na tym polu doswiadczenia, treningu, zle im sie to kojarzy?
           moze odgryzli sobie jezyki?
           a moze dbaja o samopoczucie innych?

           nie wiem, powodow moze byc wiele.
           • koziouek-matouek Re: Robert Kennedy Jr 15.07.23, 23:47
            moze jednak boja sie czegos ?
  • shachar Re: Robert Kennedy Jr 16.07.23, 01:22
   I did my best w tym wątku, dziękuję za przeczytanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka