Witam,
w przyszłym tygodniu jadę służbowo do Moskwy na 5 dni. Pierwszy raz w życiu
udaję się w tamtym kierunku i nie ukrywam, że troszkę mam stracha. Tym
bardziej że nastraszyło mnie już kilka osób, że mnie okradną i zabiją (w
najlepszym razie). Niebardzo w to wierzę, ale będę wdzięczna za rady. Nic nie
wiem

jak taksówki, zwiedzanie, czy można płacić kartami, a może gdzie iść
na zakupy. Będę wdzięczna na pomoc.