20.04.05, 16:02
Witam,
w przyszłym tygodniu jadę służbowo do Moskwy na 5 dni. Pierwszy raz w życiu
udaję się w tamtym kierunku i nie ukrywam, że troszkę mam stracha. Tym
bardziej że nastraszyło mnie już kilka osób, że mnie okradną i zabiją (w
najlepszym razie). Niebardzo w to wierzę, ale będę wdzięczna za rady. Nic nie
wiemsad jak taksówki, zwiedzanie, czy można płacić kartami, a może gdzie iść
na zakupy. Będę wdzięczna na pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kadafi Re: Moskwa IP: *.bin-laden.cc 21.04.05, 12:39
      znajomi kłamią.

      Moskwa jest fajniejszym miastem niz Warszawa; korzystaj z metra, prawie
      wszedzie dojezdza i jest tanie, sklepy na kazdym kroku, ceny podobne jak u nas,
      kup dobra mapę, rozmowki i w drogę. Milicji jest pełno w centrum, tzw "chamów"
      zdecydowanie mniej niz w polskich bramach.
      Z kazdym idzie sie dogadać i nie wierz w to ze Rosjanie nienawidzą Polaków, bo
      to bujda. Jest oczywiscie taki odsetek ale to podobnie jak w Polsce i na calym
      swiecie.
      Pozdrowienia!
      • ksenia13 Re: Moskwa 21.04.05, 13:14
        Potwierdzam. Bezpiecznie i fajnie. We wszystkich markowych sklepach bardzo
        drogo, w restauracjach tez, ale od czego uliczne jedzenie..pyszne wypieczki
        (buleczki drozdzowe na goraco z roznymi nadzieniami)nalesniki, PIEROGI z miesem
        i polane smietana. Och, ale mi sie zatesknilo! Metro super bezpieczne, a jakie
        piekne!
    • loiterer Re: Moskwa 21.04.05, 19:07
      Przedmowcy maja racje. Bezpiecznie i duuuuzo do zwiedzania.
      Kolezanka zaczela o jedzeniu (mniaaaam!), wiec polecam Ci bary szybkiej obslugi
      Mu-Mu. Jeden z nich znajduje sie na Arbacie, zaraz obok Okudzawy.
      Jedzenie rewelacja i dosc tanio.

      Milego pobytu
      (zielenieje z zazdrosci),
      L.

      -----------------------------
      Niemcy turystycznie
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=27172

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka