oliwia685
11.06.06, 16:39
Od niedawna moja 13-letnia córka traci z nami kontakt wzrokowy. Zapatruje się
w jedno miejce i przez 5 minut nie ma z nią żadnego kontaktu. Poza tym często
kręci się w kółko, jest zamknięta w sobie, ma zaburzenia koncentracji (
wcześniej ich nie miała), jest nadwrażliwa na dotyk, nie spotyka się z
koleżankami i ma lęk wysokości. W związku z tym mam do was pytanie: czy to
możliwe żeby 13-latka miała autyzm???? Jeżeli tak to napiszcie jakie terapie
wykorzystuje się w leczeniu autyzmu. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.