Dodaj do ulubionych

zdrajca-McCain

02.04.04, 21:28
niemoze osiolek przebolec porazki jakiej doznal z Bushem -
dzis stara sie ten idiota zemscic na Bushu.Bush
odstawil tego pajaca na bok-a ta szuja szuka okazji do
rewanzu, niech bydlak zmieni partie-demokraci go chetnie
przyjma.
www.newsmax.com/archives/ic/2004/4/2/115508.shtml
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka