puls
23.02.02, 14:20
A smrod ten czujemy az tutaj na forum.
"Normalna" nadaje z Libanu tylko wtedy gdy mezulek arabski pozwala i tylko
to co mu sie podoba.
Czyli , arabska ,terrorystyczna propagande bez zenady .
Teksty jej sa tez mocno antypolskie ,antyamerykanskie ,antyzachodnie i
antyizraelskie.
Wiemy ,ze gdyby napisala inaczej ,arab wali w leb i juz.
Tak wiec mamy tu arabski ,islamski terror .
"Normalna" zawsze trzyma z Vistem ,Virim ,Hansem nazista z Orlando ,Osama
Bin Ladenem itd.
Zawsze ktos inny jest winny w.g. niej , tylko nie arabusy i islamisci .
Najgorsze arabskie mordy i tortury ,to wedlug "normalnej "- inaczej
odpowiedz arabstwa na "ucisk".
"Ucisk " ? Chyba buty ich cisna ,to niech zmienia smierdziele, po co
mordowac i wysadzac niewinnych ludzi .
Chcesz arabie do raju ,wsadz sobie laseczke dynamitu w d..ke i fju do
Allaha i hurys (jesli sa ).
I to tez rekomenduje "Normalnej"-inaczej. Zrobilas blad zyciowy ,wyjechalas z
pipiduwy z tym swoim arabem w "swiat" , ZALUJESZ , to nie mscij sie
na nas z tego powodu ,ze masz przesra.ne w zyciu .
puls-prawdziwy