Dodaj do ulubionych

Optymista z Wenezueli

28.01.12, 14:31
"Zrobię wszystko, by sprawować urząd prezydenta przez kolejne kadencje: od 2013 do 2031 roku - oświadczył w piątek Chavez na spotkaniu z dziennikarzami. "
donosi Onet.
Rodzi sie pytanie, co zostanie z Wenezueli, kraju wysokiej inflacji, korupcji, braku inwestycji, nawet w sektorze naftowym, jesli Chavez pozyje tak dlugo?

wiadomosci.onet.pl/swiat/chavez-chce-rzadzic-jeszcze-prawie-20-lat,1,5010917,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • mara571 Re: Optymista z Wenezueli 28.01.12, 14:37
      dla niemieckojezycznych relacja z roku 2010:
      www.nzz.ch/nachrichten/wirtschaft/aktuell/desastroese_folgen_der_verstaatlichungspolitik_in_venezuela_1.6370774.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka