pijatyka
24.02.14, 15:58
Co tu dużo gadać - wieje grozą...
Kosmiczna chmura zniszczy życie na Ziemi w 2014 roku
Doktor Albert Szerwiński, astrofizyk, który pracuje w Cambridge i jest związany z NASA, uważa, że w czerwcu 2014 roku Układ Słoneczny zniszczy chmura kwasowa.
Naukowiec jest przekonany, że w tej chwili kieruje się ona w stronę Ziemi, a latem dojdzie do zderzenia, w wyniku czego wszystkie żywe stworzenia zginą.
Szerwinski podkreślił, że odkrycie chmury potwierdza „kilka kontrowersyjnych idei fizyki teoretycznej”.
Wprawdzie imperialiści obłudnie dementują...
NASA oświadczyło, że żadnych informacji o chmurze kwasowej nie posiada. Jednak pojawiła ile opinia, że specjaliści specjalnie ukrywają złe wiadomości, żeby nie wywoływać paniki.
...ale my nie damy się przecież nabrać na jankeskie plewy.
polish.ruvr.ru/2013_11_03/Kosmiczna-chmura-zniszczy-zycie-na-Ziemi-w-2014-roku/