1-igor.uk 23.08.14, 16:39 Na poczatek wystep Poroszenko,najbardziej wiarygodnego polityka po Obamie. "Zanotuj sobie,to wszystko stanie sie 26 maja": ?????? ?? ?? ????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1-igor.uk Re: Troche humoru. 23.08.14, 16:45 petitions.whitehouse.gov/petition/mr-obama-return-nobel-peace-prize/mTQzZHLJ Odpowiedz Link Zgłoś
romrus "Ludyna szo nie bresze":-) b/t 23.08.14, 17:03 1-igor.uk napisał(a): > Na poczatek wystep Poroszenko,najbardziej wiarygodnego polityka po Obamie. > > "Zanotuj sobie,to wszystko stanie sie 26 maja": > Odpowiedz Link Zgłoś
1-igor.uk Re: "Ludyna szo nie bresze":-) b/t 23.08.14, 17:17 On i pro Krym klamal,o czym wojtus w swoim watku wspomina :) Odpowiedz Link Zgłoś
1-igor.uk Poroszenko dzis nazwal Merkel... 23.08.14, 17:23 Przyjacielem i adwokatom Ukrainy. Na miejscu Merkel,ja obrazilby sie:-) Odpowiedz Link Zgłoś