Dodaj do ulubionych

Troche humoru.

23.08.14, 16:39
Na poczatek wystep Poroszenko,najbardziej wiarygodnego polityka po Obamie.

"Zanotuj sobie,to wszystko stanie sie 26 maja":
Obserwuj wątek
    • 1-igor.uk Re: Troche humoru. 23.08.14, 16:45
      petitions.whitehouse.gov/petition/mr-obama-return-nobel-peace-prize/mTQzZHLJ
    • romrus "Ludyna szo nie bresze":-) b/t 23.08.14, 17:03
      1-igor.uk napisał(a):

      > Na poczatek wystep Poroszenko,najbardziej wiarygodnego polityka po Obamie.
      >
      > "Zanotuj sobie,to wszystko stanie sie 26 maja":
      >
      • 1-igor.uk Re: "Ludyna szo nie bresze":-) b/t 23.08.14, 17:17
        On i pro Krym klamal,o czym wojtus w swoim watku wspomina :)
        • 1-igor.uk Poroszenko dzis nazwal Merkel... 23.08.14, 17:23
          Przyjacielem i adwokatom Ukrainy.
          Na miejscu Merkel,ja obrazilby sie:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka