Dodaj do ulubionych

Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Iraku

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.09.04, 19:36
I bardzo dobrze . Od czasu tego zakazu islamscy terroryści zaprzestali
obcinania głów. Zwyczajnie nie ma kto tego pokazać. Może by tak aldżazira
zapłaciła rodzinom pomordowanych odszkodowania ????
Obserwuj wątek
    • Gość: meerkat CHYBA WACPAN ZARTUJESZ!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.04, 20:43
      Al Jazeera powinna zaplacic odszkodowania terrorystom za zdjecie z anteny
      regularnego programu w ktorym grali glowne role! ;-)))
      • Gość: ZZ Re: CHYBA WACPAN ZARTUJESZ!!!! IP: *.top.net.pl 04.09.04, 22:39
        Meerkacie, dlaczego przestałeś używać określenia Al-Zdzira? A ten program
        nazwałbym serialem. Może zresztą był kręcony na północ od Kaukazu?
      • Gość: ważniak Pamiętasz mnie zasrańcu? IP: *.pila.dialup.inetia.pl 04.09.04, 23:16
    • Gość: gosc Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.molgen.mpg.de 04.09.04, 23:02
      Znamy, znamy! Za pol roku na swiecie zawrze o przekretach irackiego rzadu.
      • Gość: antek Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.sympatico.ca 04.09.04, 23:14
        i to demokracja? a gdzie swoboda wypowiedzi? przyszlismy do iraku pod wodza
        georga by uczyc ciemnych arabow demokracji a wychodzi jakos pokracznie
        • Gość: ciekawy Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.dialsprint.net 04.09.04, 23:32
          Antek, prawdziwa demokracja, nie boi sie zadnych opinii, bo ludzie sa
          zadowoleni, najedzeni i maja wladze! no i nie ma potrzeby sie bac wroga, w
          momencie kiedy sie obawiasz cudzych opinii, udowadniasz, ze prawda nie jest po
          twojej stronie!

          W tym wypadku mozna to sobie wyobrazic prawie doslownie: Wielki kulturysta z
          malym mozdzkiem, :-) ktory zakazuje opowiadania opinii doprowadzajacych go do
          furii, bo ich nie rozumie...

          • Gość: maruda Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.gdynia.mm.pl 05.09.04, 16:31
            Gość portalu: ciekawy napisał(a):

            > W tym wypadku mozna to sobie wyobrazic prawie doslownie: Wielki kulturysta z
            > malym mozdzkiem, :-) ktory zakazuje opowiadania opinii doprowadzajacych go do
            > furii, bo ich nie rozumie...

            **************************

            Nie pytam nawet, czy masz kogoś konkretnego na myśli...



    • Gość: a psik Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.qc.sympatico.ca 04.09.04, 23:39
      teraz to tylko bedziesz wiedzial jak to dobrze w Iraku sie dzieje matole...byc
      moze masz taka mentalnosc ze tobie to wystarczy
      • Gość: piotr Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.04, 10:29
        a nie mógłbyś sobie pokichać w swojej kanadzie sfrustrowany emigrancie. Matole
        w dodatku
    • Gość: . Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.arcor-ip.net 05.09.04, 00:07
      Gość portalu: piotr napisał(a):

      > I bardzo dobrze . Od czasu tego zakazu islamscy terroryści zaprzestali
      > obcinania głów.

      Maja kilku nowych kadydatow, tyle roznicy, ze sie nie dowiesz, jak obetna.
      Jezeli cie to zadowala....
      • Gość: P. I przestaną... IP: *.tahoe.pl 05.09.04, 01:03
        > > I bardzo dobrze . Od czasu tego zakazu islamscy terroryści zaprzestali
        > > obcinania głów.
        >
        > Maja kilku nowych kadydatow, tyle roznicy, ze sie nie dowiesz, jak obetna.
        > Jezeli cie to zadowala....

        I przestaną obcinać. Nie robią tego przecież dla idei, ale po to, żeby było o
        nich głośno.

        Ale niestety i tak będzie głośno, bo mogą wysłać swoje kasety poza Irak.

        P.
      • Gość: piotr Re: Bezterminowy zakaz działania al Dżaziry w Ira IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.09.04, 10:28
        i nie obetną. Bowiem to obcinanie ma sens tylko i wyłącznie jesli ktoś o tym
        się dowie.A dowie się jeśli to ktoś pokaże. I wtedy ze zwykłego pospolitego
        morderstwa staje się "działaniem w słusznej sprawie".Jaki sens ma mordowanie
        nepalskich wieśniaków? Żaden jesli ne zagrają roli rekwizytu w "słusznej
        sprawie". Nie ma sceny,nie ma widzów to i rekwizyty zbyteczne.
        Najbardziej smieszy mnie to ze ci mordercy jak wojna się skończy trafią do
        więzienia,może stracą życie.A osądzą ich ci o "wolność" których walczyli. Jest
        duzy precedens. Kadafi posłał do więzienia swoich zakapiorów.
        • Gość: nie dla wojny Re: a jednakmorduja nepalskich wiesniakow polsko-j IP: 195.136.193.* 05.09.04, 11:18
          polskojezyczny prowokatorze
    • Gość: misiek.pl 30 dni od 05.08. kończy się 04.09.2004. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 00:15
      • Gość: Krok Control Room... IP: *.sympatico.ca 05.09.04, 01:33
        ...pare dni temu widzialem film pt Control Room.....polecam goraco....pokazano
        tam jak dziala stacja TV Al Jazeera...od kuchni...niezly meksyk....takiego
        zgromadzenia cynikow nie widac czesto....forsa..forsa....i jeszcze najlepiej z
        nia wyjechac potem do USA....i tam sie urzadzic...kupa cwaniakow..coz..na
        bezrybiu i rak..ryba..sic!
        • Gość: a psik Re: Control Room... IP: *.qc.sympatico.ca 05.09.04, 01:58
          odwal sie od meksyku....na pewno go znasz tylko za strony stadnych wakacji...
          • Gość: Krok Re: Control Room... IP: *.sympatico.ca 05.09.04, 05:09
            nie komentuje.....debilkow
        • Gość: cube Re: Control Room... IP: *.dip.t-dialin.net 05.09.04, 08:31
          Gość portalu: Krok napisał(a):

          > ...pare dni temu widzialem film pt Control Room.....polecam goraco....pokazano
          > tam jak dziala stacja TV Al Jazeera...od kuchni...niezly meksyk....takiego
          > zgromadzenia cynikow nie widac czesto....forsa..forsa....i jeszcze najlepiej z
          > nia wyjechac potem do USA....i tam sie urzadzic...kupa cwaniakow...

          To rzeczywiscie cos calkiem innego od komercyjnych telewizji europejskich i
          amerykanskich! Forsa, forsa. Cynizm, cynizm... no i kilogramy kokainy.
    • Gość: Tomson Niema to jak demokracja w stylu Amerykańskim. IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 05.09.04, 14:10
      Gdy ludność kocha amerykansynów to pełna anarchia, ale kiedy ludność ich
      nienawidzi, to cenzura i ograniczanie praw obywatelskich.
      Tak wygląda demokracja niesiona przez pindoskie czołgi, świat już niema
      wątpliwości czym cuchnie amerykańska "demokratyzacja" świata.
      • Gość: Cc Re: Niema to jak demokracja w stylu Amerykańskim. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 15:37
        Tak sobie myślę, że takie osoby jak Tomson należałoby izolować w kaftanikach. Dla ich własnego
        dobra. Brak mi słów, by wyrazić ten ładunek kretynizmu zawarty w każdym poście pana Tomsona. Tu
        nawet nie chodzi o stosunek emocjonalny, czy to prymitywne nastawienie polityczne. Tu chodzi o
        czystej wody kretynizm. Panie Tomson - panu już nic nie pomoże, ale miej listość nad innymi:
        zamilknij na wieki, bo szkodzisz wszystkim - i tym, których popierasz i całej reszcie. Po przeczytaniu
        każdego pańskiego postu czuję się jak opryskany śliną furiata. Do KFa bezmózgi kretynie. A kysz!
        • wqrwiony2 A argumenty? 05.09.04, 18:20
          • Gość: Tomson I tu mam wielki dylemat, czy takich prostaków jak IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 05.09.04, 18:29
            ten cc wyśmiewać pokazując jakimi są pozbawionymi kultury i intelektu zerami,
            czy może poprostu ich lekceważyć.
            • wqrwiony2 Niektórych olewam, ale czasami człowieka ponosi 05.09.04, 18:42
        • Gość: ZZ próba diagnozy IP: *.top.net.pl 05.09.04, 21:01
          To skutek nieszczęsnego zakochania się w prezenterce programu "Najsłabsze
          ogniwo" w TVN. Tomson oszalał na punkcie dojrzałej urody pani prezenterki i
          podjął dwie próby samobójcze. Niestety, został odratowany.
      • wqrwiony2 Oczywiście, Tomson - przecież wszyscy wiemy, że 05.09.04, 18:20
        tylko Rosji - a już najlpiej ZSRR - udało się zrealizować w pełni ideę wolności
        informacyjnej...
        • Gość: Tomson Co do ZSRR nikt nie miał złudzeń, a w przypadku IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 05.09.04, 18:33
          USA wciąż nie brakuje naiwniaków, a czasem wręcz skończonych sfanatyzowanych
          kretynów, którzy dalej wierzą i wciskają innym kit że USA nie walczy o tatolną
          polityczno-gospodarczą dominację nad światem, lecz szerzy demokrację.
          Zresztą ten wątek to nie miejsce na nawiązywanie do nieistniejącego już ZSRR,
          lecz na pokazenie prawdziwej zepsutej mordy kliki z Białego Domu.
    • Gość: maruda Wielki sukces cenzury IP: *.gdynia.mm.pl 05.09.04, 14:48


      12 Nepalczyków, Enzo Baldoni, Dżamal Tawfik Salman (ścięty).

      To lista ofiar z ostatniego miesiąca (nie wiem czy kompletna).
      Grutuluję Alawiemu uporania się z "problemem" Al-Dżaziry.

    • wqrwiony2 To ja proszę o zamknięcie Fox-News - to gorsza 05.09.04, 18:18
      gadzinówka...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka