Gość: piotr
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
04.09.04, 19:36
I bardzo dobrze . Od czasu tego zakazu islamscy terroryści zaprzestali
obcinania głów. Zwyczajnie nie ma kto tego pokazać. Może by tak aldżazira
zapłaciła rodzinom pomordowanych odszkodowania ????