jazzspasm
04.08.15, 11:12
Zbliza sie 70 rocznica popelnienia jednej z najbardziej barbarzynskich zbrodni w historii swiata.Praktycznie bezprzykladnej totalitarnej zbrodni ludobojstwa ludnosci cywilnej.Zbrodni do dnia dzisiejszego nie ukaranej a wlasciwie przez swiatowych hipokrytow uwazanej za sluszna.Zrzucenie bomb atomowych na bezbronne miasta Hiroszime i Nagasaki nigdy nawet nie stalo sie przedmiotem jakiegokolwiek sledztwa wyjasniajacego.Nie mowiac juz o osadzeniu przez Miedzynarodowy Trybunal.Oczywiscie zbrodnie wojenne podobnego czy nawet wiekszego formatu byly popelniane juz wczesniej.Ludobojstwo Zydow popelnione przes europejczykow pod przewodnictwe hitlerowcow bylo jednak procesem wieloletnim popelnionym wspolnie przez kilkaset tysiecy Niemcow,Francuzow,Holendrow,Polakow,Ukraincow,Austryiakow,Litwinow i Lotyszy i mialo swoje kilkusetletnie korzenie w zbrodniczej religii wielbjacej diabla.Ludobojstwo dla Stanow Zjednoczonych tez nie bylo zbrodnia nowa. Zastosowano go na masowa skale w walkach z Indianami broniacymi swoich ziem przed przybywajacymi z calego swiata wyglodzonymi barbarzyncami.Byl to proces wieloletni w ktorym bralo udzial znowu conajmniej kilkaset tysiecy ludzi.Gdzie jest wielu winnych tam nikt nie jest winny mowi stara przypowiesc.Zbrodnia nalotow dywanowych na Niemieckie i Japonskie miasta byla popelniona przez wielonarodowe sily w odpowiedzi na podobne akty zbrodnicze popelnione w Warszawie,Rotterdamie czy Londynie.Zbrodnia rodzi zbrodnie.Ale czy mozemy miec czyste sumienie dlatego ze znienawidzony wrog wczesnie popelnil podobna zbrodnie.Oko za oko jest ideologia prymitywnych zbrodniarzy. Zbrodnia Hiroszimska byla popelniona jednak przez mala grupe ludzi ktorzy nigdy nie zostali osadzeni.Nawet moralnie.Totalitarne imperium amerykanskie tymi bombami zastraszylo swiat ktory ulegle pozwolil rozprzestrzeniac sie totalitarnemu(globalnemu) New World Order.Ci ktorzy nie chcieli zaakceptowac tegoz porzadku stali sie zaciekle i bezpardonowo zwalcznymi wrogami.Ludzie ktorzy akceptuja w ciszy morderstwo setek czy milionow ludzi ,niewazne ,Zydow,Polakow,Niemcow Japonczykow,Rosjan czy Indonezyjczykow , nie sa wyznawcami religii Dobra a sa slugami bestii.
Azaliz powiadam wam idzcie i wspomagajcie popisujaca sie bestje !