Dodaj do ulubionych

Trump wyżywa się nad słabszymi.

05.03.16, 14:09
Czyli Muzułmanami, Latynosami, kobietami itd. Tylko nie nad silnym Putinem. Czyli III Wojny Światowej nie będzie jeżeli zostanie prezydentem USA. Szkoda tylko słabszych. Ale spytacie co zwolennika kapitalizmu to obchodzi. Dlatego to mnie interesuję bo czym byłby Kapitalizm bez Dekalogu. Rzeźnią.
Obserwuj wątek
    • kylax1 Putin i Bergoglio = dwaj zamordystyczni totalitary 05.03.16, 14:19
      ści.
      • superspec Putin to demokrata 05.03.16, 16:38
        w końcu większość Rosjan nie lubi LGBT i on z wolą większości się zgadza i wprowadza w życie reguły jakie chce większość.
        • kylax1 Większość Niemców popierała gazowanie Polaków 05.03.16, 20:15
          Rozumiem, że to dobrze, że Hitler zgadzał się z wolą większości i wprowadzał w życie reguły, jakich chciała większość?
          • superspec Sam widzisz, że Demokracja to syf.n/t 05.03.16, 20:19

            • kylax1 Czyli zgadzasz się, że Putin to też syf? 25.03.16, 02:16
              Miło, że się zgadzamy. :)
      • pijatyka Re: i Bergoglio 25.03.16, 01:30

        Do lekarza - im predzej, tym lepiej.
    • karbat Re: Trump wyżywa się nad słabszymi. 05.03.16, 14:28
      co ten Trump takiego zrobil tym slabszym w tej ameryce .
      dawaj konkrety , Fakty . w czym problem ......

      Trump wyżywa się nad słabszymi... masz na mysli to, co on opowiada ,
      ano, on opowiada to , co chce uslyszec jego konserwatywny wyborca .
      i jak widac , ma w tym niezle wyniki ;) .

      podobnie jak kaczorenko w Polsce. naopowiadal, naobiecywal i ... frustracja , sraczka . cos poza tym?
      tak. najwazniejsza sprawa . zmiana na stanowiskach , na tysiacach stanowisk , jest okazja , by inni mogli sie dorobic . wyborca ... , ano sral pi(e)s na infantylnych .



      • kylax1 Tu masz rację. 05.03.16, 14:30
        Wyborcom mówi się to, co chcą usłyszeć. Mało który polityk jest w miarę szczery w swoich poglądach. W USA może np. Bernie Sanders, czy John McCain.
      • superspec Mnie Kaczor obiecał że nie będzie in vitro 05.03.16, 16:13
        finansowanego z budżetu państwa. I nie będzie. Czyli obietnica spełniona a resztę wyborczych propozycji mam w nosie.:)
        • kylax1 A mnie obiecał, że superspece będą przebywać w 05.03.16, 16:38
          psychiatryku i jeszcze się z tego nie wywiązał.
          • superspec To nie głosuj na Niego.:)n/t 05.03.16, 17:19

    • kylax1 Na wesoło :) 05.03.16, 14:32
      img.suggest.com/slides/1/5/5/3/2/0/1553204670/a394891ba47e0b864713843ac066d8b03d29bcb9.jpeg
    • j-k Rzeźnią ? 05.03.16, 16:24
      A to ciekawe...
      Komunizm obywal sie bez Dekalogu i jeszcze twierdzil, ze jest najlepszym systemem na Swiecie.

      Kapitalizm - z Dekalogiem - czy bez - uwaza sie tylko za najmniejsze Zlo.
      • superspec Komunizm to Demokracja tylko w czerwonym ubranku. 05.03.16, 16:30
        W końcu zabija się dzieci nienarodzone ze względów społecznych i w krajach rządzonych przez komunistów oraz tych demokratycznych.
        • kylax1 Kolejny katolicki pacjent psychiatryka? 05.03.16, 16:37

    • blueelvic2 Totalny odlot ... 05.03.16, 18:33
      nielota.

      Sprobuj napisac o doopie Kardashian. Gwarantuje, ze temat zaskoczy.
      • superspec Słyszałem, że Trump ma dużego.:)n/t 05.03.16, 18:49

        • blueelvic2 A czy widziales? ... 05.03.16, 18:52
          • superspec Widziałem wielkie łapska Trumpa a podobno 05.03.16, 18:58
            jak ma się wielkie ręce to i ptaszek duży.:)
            • blueelvic2 Czyli jest co na Polakow polozyc ... 05.03.16, 19:23
    • karbat Re: Trump wyżywa się nad słabszymi. 05.03.16, 20:22
      Trump wyżywa się nad słabszymi ....

      Trump, czy Clintoris, czy jak ona sie tam nazywa . To jest to bez najmniejszego znaczenia .
      Jedno jest pewne ( podkreslic wezykiem ) słabsi beda jeszcze slabsi, a mocni beda jeszcze mocniejsi.
      i tego .... zadne zaklecia nie zmienia.
      Co ciekawe, kazdy sobie z tego zdaje sprawe i .. non stop gembuje . siem onanizuje .

      sadzi, ze mu sie polepszy . bo Trump , bo Clinton . czy tez ktos inny, bedzie miec wplyw,
      ucywilizuje ,- Wall Street . hehehehehe.

      to , ze obywatel usa , Europy , musi stanac w walce o dobrobyt, surowce z Azjatami , nie ulega zadnej watpliwosci . a Wall Street juz o to zadba, by... Amerykanin byl konkurencyjny. tzn tani .


      • elka-sulzer Re: Trump wyżywa się nad słabszymi. 06.03.16, 17:40
        Dokladnie!, karbat

    • el.commendante Dlatego wygrać powinien Bernie Sanders, 06.03.16, 17:51
      który ani nie będzie się znęcał nad słabszymi, ani nie będzie dążył do IIIWŚ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka