Dodaj do ulubionych

Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA

    • Gość: Tomson BRAWO!!! Niema litości dla irackich wersji IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.10.04, 22:38
      volksdeutch'ów.
      • Gość: sand_nigger Re: BRAWO!!! Niema litości dla irackich wersji IP: *.dyn.optonline.net 03.10.04, 03:31
        ogolnie rzecz biorac nie pasi mi karanie skracaniem o glowe, tobie jednak
        urzynalbym sam. za nototryczna glupote.
        • Gość: meerkat Za jaka glupote? Tomson to wtyczka FSB! Sciac! n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:34
    • Gość: islamabad Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.04, 05:54
      Egzekucja wykonana makabrycznie. Chrześcijańskie średniowiecze, kiedy kat
      jednym uderzeniem siekiery pozbawiał człowieka życia to sielanka w porównaniu z
      tym, co teraz się dzieja na oczach całego świata. Zastraszanie czyli terror nic
      nie da. Codziennie giną ludzie w wypadkach samochodowych, kataklizmach i innych
      wydarzeniach losowych. Strach ma wielkie oczy, ale przyjdzie moment, że ludzie
      przestaną się bać. Wezmą całość w swoje ręce. I co wtedy?
      • Gość: Tysprowda Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: 193.188.161.* 03.10.04, 06:37
        Ci rzeznicy obcinajacy glowy nauczyli sie tego rzemiosla od amerykansynow w
        Wietnamie....

        Kerry o tym mowil na przesluchaniu w Kongresie.
        • Gość: meerkat Egzekucja Tysprawdy za wspolprace z Lubianka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:36
          Kerry pokazywal nawet jak szkolil ludzi Diema w tym zboznym dziele.;-)))
          • Gość: Tysprowda Re: Egzekucja Tysprawdy za wspolprace z Lubianka! IP: 193.188.161.* 03.10.04, 14:50
            Jak zwykle jako buszolom, zarzucasz innym to co sam robiles w Wietnamie,
            kanalio buszewicka.

            To nie Kerry, tylko ty kanalio scinales glowy Wietnamczykom. Kerry tylko o tym
            mowil, nie robil.

            Ty to robiles, ale nic nie mowiles, jak to w stylu psubrata, czyli kanalii.
      • Gość: maruda Średniowiecze? IP: *.gdynia.mm.pl 03.10.04, 13:20
        Gość portalu: islamabad napisał(a):

        > Egzekucja wykonana makabrycznie. Chrześcijańskie średniowiecze, kiedy kat
        > jednym uderzeniem siekiery pozbawiał człowieka życia to sielanka w porównaniu z
        >
        > tym, co teraz się dzieja na oczach całego świata.

        ****************************

        Pod koniec lat 90-tych podczas debaty na temat kary śmierci w amerykańskim
        stanie Floryda, jeden z członków legislatury stanowej zaproponował zmianę
        sposobu wykonywania wyroków śmierci z praktykowanego tak wówczas krzesła
        elektrycznego na ścięcie gilotyną. Projekt został odrzucony.

        Karę główną przez ścięcie (gilotyną) wykonywano w RFN do 1949 i we Francji do 1977.

        Dekapitacja, jako sposób egzekucji, funkcjonuje w Katarze, Iranie, Jemenie i
        Arabii Saudyjskiej.

        Inne, obecnie stosowane sposoby, to: rozstrzelanie, powieszenie, zastrzyk
        trucizny, komora gazowa, krzesło elektryczne.

        Egzekucja na krześle elektrycznym prawdopodobnie przysparza najwięcej cierpień
        skazańcowi.

        W 2003 r. w 28 krajach świata stracono co najmniej 1146 osób - w majestacie prawa.

        *****************************

        Nie chcę polemizować na temat zasadności kary smierci, a spsobu jej zadawania.

        I zapytam: czy gdyby Zarkawi wykonywał swoje egzekucje za pomocą krzesła
        elektrycznego bądź komory gazowej (formy stosowane w USA), to te filmowe relacje
        uznalibyśmy za mniej drastyczne? Za godne ideałów XXI wieku?





        • Gość: Critto NIE KARAĆ ŚMIERCIĄ ZA "ZDRADĘ" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:19
          przede wszystkim, to NIE WOLNO KARAĆ ŚMIERCIĄ ZA WYBRANIE PRZECIWNEJ STRONY,
          potocznie i niesłusznie nazywane 'zdradą'. Co innego współpraca ze zbrodniarzami
          takimi jak naziści czy sowieci, a co innego współpraca z USA - normalnym
          okupantem, który NIKOGO by nie ukrzywdził, gdyby Irakijczycy dobrowolnie mu się
          poddali. Nie uznaję pojęcia 'zdrady kraju' i sprzeciwiam się kategorycznie
          karaniu za nie śmiercią, tak samo jak sprzeciwiam się karaniu śmiercią za
          posiadanie blond włosów, preferencje muzyczne czy seksualne czy wyznawaną wiarę.
          Wybór strony na wojnie jest tak samo normalnym wyborem jak wybór muzyki, religii
          czy koloru włosów (mam na myśli farbowanie).

          A tak na marginesie, to popieram USA dlatego, że one bardziej szanują wolność
          niż jakiekolwiek państwa i siły parapaństwowe na Bliskim Wschodzie (tak,
          włącznie z Izraelem). W ogóle jestem anarchistą i nie chcę państwa w ogóle, ale
          póki musi być, to wolę USA od saddamizmu czy fanatyzmu islamskiego.

          Pozdrawiam,
          Critto
      • Gość: Critto Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:24
        islamabad, czekam na moment, aż społeczeństwo Iraku się zbuntuje przeciw
        terrorystom i masowo zacznie ich wydawać Amerykanom, albo samo się z nimi rozprawi.
        Czekam na Falę Wolności, która wyzwoli inne kraje regionu Bliskiego Wschodu spod
        tyrańskich rządów teokratycznych (jak w Iranie czy Arabii Saudyjskiej) i innych
        dyktatur. Czekam na falę wolności, liberalizmu, demokracji i laicyzacji tego
        regionu. Na Falę Dojrzałości Społecznej, która umożliwi tamtejszym ludziom
        samorealizację i rozwój osobisty i społeczny. Wszystko, co stoi temu na
        przeszkodzie, MUSI ZOSTAĆ ZNISZCZONE !!!

        W Imię Wolności Na Całym Świecie!!!
        W Imię Wyzwolenia Spod Tyranii Fanatyzmu Religijnego!!!
        Critto
    • Gość: Obserwator Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: 195.116.198.* 03.10.04, 07:19
      W Polsce też karano śmiercią zdrajców w czasie II wojny światowej. W Iraku
      tylko stosują inny sposób jej wykonania. Takie wyroki będą się mnożyć i to
      normalne następstwo okupacji każdego kraju.
      • Gość: meerkat To czemu nie scieto JARUZELA i KISZCZAKA??? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:38
        • Gość: Tysprowda Re: To czemu nie scieto JARUZELA i KISZCZAKA??? n IP: 193.188.161.* 03.10.04, 08:55
          Psubracie meerkacie, kiedyz bedziesz szczekal spod stolu, jak obiecales?

          Pytam sie i pytam sie, a ty nic tylko morda w kubel i skomlisz, warczysz i
          wyjesz. Ze szcze kania na razie nici ci wyszly.

          A na temat:

          Bo trzeba by tez sciac zyda wszystkich Polakow za zlikwidowanie Polski i
          stworzenie Amerykany*.

          Zolnierze Amerykany*- synowie (z podgolonymi lbami w helmach kroju
          hitlerowskiego wspolpracujacy z granatowa policja) tych ktorzy kiedys jezdzili
          do Irakoriko** jako specjalisci - sa wyslani za nasze pieniadze jako zywe
          tarcze amerykansynow w celu stabilizowania okupacji dla piratyzacji majatku
          narodowego dla buszewikow*** z USSRaela oraz do obrony dolara przed euro, czyli
          przed waluta Unii do ktorej Amerykana* nalezy.

          *Amerykana = America cane, psy Ameryki, w ramach psubraterstwa broni.
          Wicie rozumicie, jak Dominikana, = Domini cane, psy Pana.

          ** Irakoriko = Iraq rico, Irak bogaty.
          Wicie rozumicie, jak Kostaryka = Costa rica, wybrzeze bogate.

          *** buszewicy, czlonkowie Busha Nostra, wspolczesni los conquistadores.

          • Gość: Critto mówisz językiem stalinowskiej propagandy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:06
            no potęp jeszcze tych 'zaplutych karłów reakcji' i 'amerykańskich imperialistów
            i militarystów'. No miej trochę podniecenia w życiu, biedaku :)

            Lepszy buszewik niż islamista,
            To rzecz jest prosta i oczywista
            Aby spokojnie ludzie mogli żyć,
            Okupacja Iraku musi trwać i być.

            Bo jeśli okupacji nie będzie,
            To Al-Zarkawi władzę posiędzie
            A gdy Zarkawi będzie rząd sprawować,
            To normalni ludzie będą żałować
            Że się kiedykolwiek urodzili w Iraku
            Bo nikt nie chce fanatycznych bydlaków.


            * islamista - fanatyk islamski

            Pozdrawiam
            Życząc Koalicji Polsko-Amerykańsko-Brytyjskiej RYCHŁEGO ZWYCIĘSTWA !!!
            Vivat Wolność, Liberalizm, Laicyzm, Demokracja !!!
            Critto
    • Gość: A Poważny ruch oporu nie ścina głów, więc jesli IP: *.zicom.pl / *.zicom.pl 03.10.04, 10:09
      chcą, żeby traktować poważnie, to.
      • Gość: abc Re: Poważny ruch oporu nie ścina głów, więc jesli IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.10.04, 16:26
        Gość portalu: A napisał(a):

        > chcą, żeby traktować poważnie, to.

        Tego, co wydal Grota-Roweckeiego, powieszono.
        Kobiete za to samo uratowala ciaza od smierci.

        Nie wiadomo co mniej boli: humanitarne bombardowanie czy sciecie?
    • Gość: Critto A JA NIE UZNAJĘ POJĘCIA "ZDRADA KRAJU" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 13:38
      Każa władza=przemoc. Można potępiać tych Polaków, którzy współpracowali z
      nazistami czy sowietami, bo naziści i sowieci (ich wojska) to byli zbrodniarze.
      Nie ma już jednak żadnego powodu do potępienia tych, którzy współpracowali z
      zaborcami (którzy zbrodniarzami nie byli). Każdy ma moralne prawo do wyboru
      swojej strony, bo oznacza to po prostu wybór reżimu, który się popiera. Każdy ma
      również moralne prawo NIE POPRZEĆ ŻADNEJ STRONY, odmówić służby wojskowej
      wszystkim, i trzymać się od tego z daleka. A ponieważ Amerykanie nie porywają i
      nie mordują zakładników czy jeńców (wielkie mi "tortuuuuuury" w Abu Ghraib -
      zakładanie nieduszących worków na głowę czy smyczy; takie rzeczy niektóre osoby
      dobrowolnie sobie robią w klubach sado-maso, ale tam oczywiście jest to za zgodą
      wszystkich zainteresowanych), więc i druga strona nie ma tu ŻADNEGO
      usprawiedliwienia. I tak by zresztą nie miała, bo przeciwnicy Amerykanów mają
      prawo z nimi walczyć, ale wyłącznie przestrzegając Konwencji Genewskiej w
      sprawie jeńców i cywili.

      Pozdrawiam,
      Critto, libertarianin
      liberter.webpark.pl
      • Gość: Critto I gdybym byl Irakijczykiem ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 13:45
        ... to 1000 razy wolałbym przeszczepienie na iracki grunt amerykańskiej
        demokracji, laicyzmu, swobód obyczajowych, politycznych i gospodarczych,
        możliwość samorealizacji i realizacji swoich marzeń i planów, niż rządy
        religijne lub kontynuację reżimu Saddama Husseina. Dla mnie WOLNOŚĆ nie zna
        różnic szerokości czy długości geograficznej, a akurat w USA jest jej generalnie
        całkiem dużo. Na pewno współpracowałbym z "siłami okupacyjnymi" w zaprowadzeniu
        lepszego porządku, i w przekonywaniu rodaków do jego akceptacji. Liberalizm i
        libertarianizm oznacza umiłowanie wolności.

        Pozdrawiam,
        Critto, libertarianin
        liberter.webpark.pl
        • Gość: abc Re: I gdybym byl Irakijczykiem ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.10.04, 16:23
          Gość portalu: Critto napisał(a):

          > ... to 1000 razy wolałbym przeszczepienie na iracki grunt amerykańskiej
          > demokracji, laicyzmu, swobód obyczajowych, politycznych i gospodarczych,
          > możliwość samorealizacji i realizacji swoich marzeń i planów, niż rządy
          > religijne lub kontynuację reżimu Saddama Husseina. Dla mnie WOLNOŚĆ nie zna
          > różnic szerokości czy długości geograficznej, a akurat w USA jest jej generalni
          > e
          > całkiem dużo. Na pewno współpracowałbym z "siłami okupacyjnymi" w zaprowadzeniu
          > lepszego porządku, i w przekonywaniu rodaków do jego akceptacji. Liberalizm i
          > libertarianizm oznacza umiłowanie wolności.
          >
          > Pozdrawiam,
          > Critto, libertarianin
          > liberter.webpark.pl

          Teoretycznie wszystko sie zgadza.
          Jest tyle krajow co by nie stawialo oporu: cala Ameryka Pld, Srodkowa, itd
          Wiec pracy wg powyzszych wzorow nie zabraknie. Powodzenia.
    • Gość: Critto ZAPALMY ŚWIECZKĘ [*] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:11
      zapalmy świeczkę za tego Irakijczyka, i za trzech zamordowanych Kurdów, i za
      zamordowanych Amerykanów i Włocha, i za wszystkich, którzy stali się ofiarami
      ZBYDLĘCONEGO, ZWYRODNIAŁEGO KOMANDA AL-ZARKAWIEGO (al-zakur...wiego).

      "- Ludzie walczący o wolność i demokrację w Iraku, zamordowani przez bojówkę
      ekstremisty al-Zarkawiego, STAŃCIE DO APELU!
      - CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!!"

      [*]
      • Gość: Tysprowda Re: ZAPALMY ŚWIECZKĘ [*] IP: 193.188.161.* 03.10.04, 15:10
        Nie podniecaj sie za bardzo, Critto, bo Zarkawi jest wiecznie zywy, pod kazdym
        innym nazwiskiew.

        Zarkawi dzialal za Saddama w Kurdystanie, o co amerykansyny obwinialy Saddama,
        bo wicie rozumicie Kurdystan to Irak, a Kurdystan byl pod rzadami amrykansynow,
        ktorzy to Saddamowi nie pozwalali tam sie dostac, aby Zarkawiego ukatrupic,
        wiec Saddam mial powiazania z Zarkawim, bo nie mogl go ukatrupic, bo Zarkawi
        mial byc wiecznie zywy, mimo ze Saddam w pierdlu.

        Oczywiscie byla to wina Saddama, ze Zarkawi byl przez amerykansynow hodowany
        jako Baba Jaga i teraz wypsniety z worka aby takich naiwniakow jak Critto
        straszyc i aby mogli zapalac swieczki.

        Och ty obuszolomiony naiwniaku, idealisto z bozej laski.

        Nie kapujesz, ze Busha Nostra stworzyla widmo buszewizmu ktore krazy po swiecie
        i ludzi morduje, a?

        A co tam panie Critto naiwny sie dzieje z USA ma bin Ladenem, ktorego glowe
        szef Busha Nostra mial przyniesc na talerzu, a?

        Kto to mial ta glowe uciac temu ustrojstwu stworzonemu przez USSA, zwanemu USA
        ma bin Laden, nie Bush Gromowladny wlasnorecznie???????
        • Gość: antyterrorysta kula dla skur...syna IP: 5.5.* / 80.58.20.* 03.10.04, 18:00
          Wystarczy spojrzec na zdjecie. Kim jest tych 5 bojownikow islamu? Czy oni uwazaja sie za bohaterow? sedziow? Czy ktos inny tak uwaza? 3 wysokich 2 niskich. Za chwile zamorduja bezbronnego jenca. Przy tym beda wrzeszczec ze allah jest wielki. Dla kogo. Dla nich? Tych tchorzliwych zwyrodnialcow ukrywajacych swe twarze jak rabusie? Co innego jakby prowadzili jakas walke partyzancka, ale to? Banda islamskich terrorystycznych wieprzow. Kulka w leb dla kazdego. Zycze im tego szczerze.
          • Gość: Critto TAK, nie ma litości dla sk... synów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 19:22
            Gość portalu: antyterrorysta napisał(a):

            > Wystarczy spojrzec na zdjecie. Kim jest tych 5 bojownikow islamu? Czy oni uwaza
            > ja sie za bohaterow? sedziow? Czy ktos inny tak uwaza? 3 wysokich 2 niskich.

            Dobrze ich określił król Jordanii (a konkretnie samego Zarkawiego) - Jego
            Wysokość powiedział, że Zarkawi "był zwykłym ulicznym oprychem, który teraz
            zwietrzył okazję". To taki sam oprych jak ci, którzy zamordowali niewinną
            dziewczynę w pociągu (głośna sprawa nie tak dawno), czy ci co zakatowali
            studenta w Lublinie. A Wampir z Bytowa mógłby być jego kolegą ...

            > Za
            > chwile zamorduja bezbronnego jenca. Przy tym beda wrzeszczec ze allah jest wie
            > lki. Dla kogo. Dla nich? Tych tchorzliwych zwyrodnialcow ukrywajacych swe twarz
            > e jak rabusie?

            Jeśli Allah istnieje (bylo nie było, Allah to imię tego samego Boga którego
            czczą Chrześcijanie i Żydzi), to na pewno ukarze ich ogniem piekielnym.

            > Co innego jakby prowadzili jakas walke partyzancka, ale to?

            Choćby tak jak Sadr, którego oczywiście też nie popieram. Ale Sadr jest
            rebeliantem, a Zarkawi - zwykłym mordercą.

            > Band
            > a islamskich terrorystycznych wieprzow.

            Tak jest. I bez obrazy dla wieprzow:)

            > Kulka w leb dla kazdego. Zycze im tego
            > szczerze.

            Dokładnie, powinno się ich dorwać i pod mur. Skazali na śmierć tych co
            zaatakowali USS Cole, statek było nie było wojskowy, to tym bardziej teraz tych,
            co zabijają cywili. Pod mur i pif-paf. Z chęcią zobaczę filmik (ale Amerykanie
            nie nagrywają; a tych nagranych przez bandziorów od zarkawiego NIE oglądam).

            Pozdrawiam,
            Critto
            • Gość: antyterrorysta Dokladnie chociaz IP: 5.5.* / 80.58.20.* 03.10.04, 19:50
              Na pewno nie czcimy tego samego boga. Zydzi czcza Jahwe ktorego czcza chrzescijanie w trojcy z Duchem Swietym i Jezusem. Kim zatem jest allah? Jakims bozkiem ktorego objawil mahomet.pozdrawiam.
    • Gość: Aziz Ansar As-Sunna postępują zgodnie z Koranem IP: *.crowley.pl 04.10.04, 15:20
      to jest, moi mili, prawdziwy islam, którego nie pokaże Ci żadne politycznie
      poprawne medium ani władza. Im nie chodzi o wolność Iraku. Im chodzi o wolność
      całego świata od nie-muzułmanów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka