Gość: Tomson BRAWO!!! Niema litości dla irackich wersji IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.10.04, 22:38 volksdeutch'ów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sand_nigger Re: BRAWO!!! Niema litości dla irackich wersji IP: *.dyn.optonline.net 03.10.04, 03:31 ogolnie rzecz biorac nie pasi mi karanie skracaniem o glowe, tobie jednak urzynalbym sam. za nototryczna glupote. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Za jaka glupote? Tomson to wtyczka FSB! Sciac! n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: islamabad Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.04, 05:54 Egzekucja wykonana makabrycznie. Chrześcijańskie średniowiecze, kiedy kat jednym uderzeniem siekiery pozbawiał człowieka życia to sielanka w porównaniu z tym, co teraz się dzieja na oczach całego świata. Zastraszanie czyli terror nic nie da. Codziennie giną ludzie w wypadkach samochodowych, kataklizmach i innych wydarzeniach losowych. Strach ma wielkie oczy, ale przyjdzie moment, że ludzie przestaną się bać. Wezmą całość w swoje ręce. I co wtedy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: 193.188.161.* 03.10.04, 06:37 Ci rzeznicy obcinajacy glowy nauczyli sie tego rzemiosla od amerykansynow w Wietnamie.... Kerry o tym mowil na przesluchaniu w Kongresie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Egzekucja Tysprawdy za wspolprace z Lubianka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:36 Kerry pokazywal nawet jak szkolil ludzi Diema w tym zboznym dziele.;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Egzekucja Tysprawdy za wspolprace z Lubianka! IP: 193.188.161.* 03.10.04, 14:50 Jak zwykle jako buszolom, zarzucasz innym to co sam robiles w Wietnamie, kanalio buszewicka. To nie Kerry, tylko ty kanalio scinales glowy Wietnamczykom. Kerry tylko o tym mowil, nie robil. Ty to robiles, ale nic nie mowiles, jak to w stylu psubrata, czyli kanalii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Średniowiecze? IP: *.gdynia.mm.pl 03.10.04, 13:20 Gość portalu: islamabad napisał(a): > Egzekucja wykonana makabrycznie. Chrześcijańskie średniowiecze, kiedy kat > jednym uderzeniem siekiery pozbawiał człowieka życia to sielanka w porównaniu z > > tym, co teraz się dzieja na oczach całego świata. **************************** Pod koniec lat 90-tych podczas debaty na temat kary śmierci w amerykańskim stanie Floryda, jeden z członków legislatury stanowej zaproponował zmianę sposobu wykonywania wyroków śmierci z praktykowanego tak wówczas krzesła elektrycznego na ścięcie gilotyną. Projekt został odrzucony. Karę główną przez ścięcie (gilotyną) wykonywano w RFN do 1949 i we Francji do 1977. Dekapitacja, jako sposób egzekucji, funkcjonuje w Katarze, Iranie, Jemenie i Arabii Saudyjskiej. Inne, obecnie stosowane sposoby, to: rozstrzelanie, powieszenie, zastrzyk trucizny, komora gazowa, krzesło elektryczne. Egzekucja na krześle elektrycznym prawdopodobnie przysparza najwięcej cierpień skazańcowi. W 2003 r. w 28 krajach świata stracono co najmniej 1146 osób - w majestacie prawa. ***************************** Nie chcę polemizować na temat zasadności kary smierci, a spsobu jej zadawania. I zapytam: czy gdyby Zarkawi wykonywał swoje egzekucje za pomocą krzesła elektrycznego bądź komory gazowej (formy stosowane w USA), to te filmowe relacje uznalibyśmy za mniej drastyczne? Za godne ideałów XXI wieku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto NIE KARAĆ ŚMIERCIĄ ZA "ZDRADĘ" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:19 przede wszystkim, to NIE WOLNO KARAĆ ŚMIERCIĄ ZA WYBRANIE PRZECIWNEJ STRONY, potocznie i niesłusznie nazywane 'zdradą'. Co innego współpraca ze zbrodniarzami takimi jak naziści czy sowieci, a co innego współpraca z USA - normalnym okupantem, który NIKOGO by nie ukrzywdził, gdyby Irakijczycy dobrowolnie mu się poddali. Nie uznaję pojęcia 'zdrady kraju' i sprzeciwiam się kategorycznie karaniu za nie śmiercią, tak samo jak sprzeciwiam się karaniu śmiercią za posiadanie blond włosów, preferencje muzyczne czy seksualne czy wyznawaną wiarę. Wybór strony na wojnie jest tak samo normalnym wyborem jak wybór muzyki, religii czy koloru włosów (mam na myśli farbowanie). A tak na marginesie, to popieram USA dlatego, że one bardziej szanują wolność niż jakiekolwiek państwa i siły parapaństwowe na Bliskim Wschodzie (tak, włącznie z Izraelem). W ogóle jestem anarchistą i nie chcę państwa w ogóle, ale póki musi być, to wolę USA od saddamizmu czy fanatyzmu islamskiego. Pozdrawiam, Critto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:24 islamabad, czekam na moment, aż społeczeństwo Iraku się zbuntuje przeciw terrorystom i masowo zacznie ich wydawać Amerykanom, albo samo się z nimi rozprawi. Czekam na Falę Wolności, która wyzwoli inne kraje regionu Bliskiego Wschodu spod tyrańskich rządów teokratycznych (jak w Iranie czy Arabii Saudyjskiej) i innych dyktatur. Czekam na falę wolności, liberalizmu, demokracji i laicyzacji tego regionu. Na Falę Dojrzałości Społecznej, która umożliwi tamtejszym ludziom samorealizację i rozwój osobisty i społeczny. Wszystko, co stoi temu na przeszkodzie, MUSI ZOSTAĆ ZNISZCZONE !!! W Imię Wolności Na Całym Świecie!!! W Imię Wyzwolenia Spod Tyranii Fanatyzmu Religijnego!!! Critto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Egzekucja Irakijczyka za współpracę z USA IP: 195.116.198.* 03.10.04, 07:19 W Polsce też karano śmiercią zdrajców w czasie II wojny światowej. W Iraku tylko stosują inny sposób jej wykonania. Takie wyroki będą się mnożyć i to normalne następstwo okupacji każdego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat To czemu nie scieto JARUZELA i KISZCZAKA??? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 08:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: To czemu nie scieto JARUZELA i KISZCZAKA??? n IP: 193.188.161.* 03.10.04, 08:55 Psubracie meerkacie, kiedyz bedziesz szczekal spod stolu, jak obiecales? Pytam sie i pytam sie, a ty nic tylko morda w kubel i skomlisz, warczysz i wyjesz. Ze szcze kania na razie nici ci wyszly. A na temat: Bo trzeba by tez sciac zyda wszystkich Polakow za zlikwidowanie Polski i stworzenie Amerykany*. Zolnierze Amerykany*- synowie (z podgolonymi lbami w helmach kroju hitlerowskiego wspolpracujacy z granatowa policja) tych ktorzy kiedys jezdzili do Irakoriko** jako specjalisci - sa wyslani za nasze pieniadze jako zywe tarcze amerykansynow w celu stabilizowania okupacji dla piratyzacji majatku narodowego dla buszewikow*** z USSRaela oraz do obrony dolara przed euro, czyli przed waluta Unii do ktorej Amerykana* nalezy. *Amerykana = America cane, psy Ameryki, w ramach psubraterstwa broni. Wicie rozumicie, jak Dominikana, = Domini cane, psy Pana. ** Irakoriko = Iraq rico, Irak bogaty. Wicie rozumicie, jak Kostaryka = Costa rica, wybrzeze bogate. *** buszewicy, czlonkowie Busha Nostra, wspolczesni los conquistadores. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto mówisz językiem stalinowskiej propagandy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:06 no potęp jeszcze tych 'zaplutych karłów reakcji' i 'amerykańskich imperialistów i militarystów'. No miej trochę podniecenia w życiu, biedaku :) Lepszy buszewik niż islamista, To rzecz jest prosta i oczywista Aby spokojnie ludzie mogli żyć, Okupacja Iraku musi trwać i być. Bo jeśli okupacji nie będzie, To Al-Zarkawi władzę posiędzie A gdy Zarkawi będzie rząd sprawować, To normalni ludzie będą żałować Że się kiedykolwiek urodzili w Iraku Bo nikt nie chce fanatycznych bydlaków. * islamista - fanatyk islamski Pozdrawiam Życząc Koalicji Polsko-Amerykańsko-Brytyjskiej RYCHŁEGO ZWYCIĘSTWA !!! Vivat Wolność, Liberalizm, Laicyzm, Demokracja !!! Critto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Poważny ruch oporu nie ścina głów, więc jesli IP: *.zicom.pl / *.zicom.pl 03.10.04, 10:09 chcą, żeby traktować poważnie, to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Poważny ruch oporu nie ścina głów, więc jesli IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.10.04, 16:26 Gość portalu: A napisał(a): > chcą, żeby traktować poważnie, to. Tego, co wydal Grota-Roweckeiego, powieszono. Kobiete za to samo uratowala ciaza od smierci. Nie wiadomo co mniej boli: humanitarne bombardowanie czy sciecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto A JA NIE UZNAJĘ POJĘCIA "ZDRADA KRAJU" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 13:38 Każa władza=przemoc. Można potępiać tych Polaków, którzy współpracowali z nazistami czy sowietami, bo naziści i sowieci (ich wojska) to byli zbrodniarze. Nie ma już jednak żadnego powodu do potępienia tych, którzy współpracowali z zaborcami (którzy zbrodniarzami nie byli). Każdy ma moralne prawo do wyboru swojej strony, bo oznacza to po prostu wybór reżimu, który się popiera. Każdy ma również moralne prawo NIE POPRZEĆ ŻADNEJ STRONY, odmówić służby wojskowej wszystkim, i trzymać się od tego z daleka. A ponieważ Amerykanie nie porywają i nie mordują zakładników czy jeńców (wielkie mi "tortuuuuuury" w Abu Ghraib - zakładanie nieduszących worków na głowę czy smyczy; takie rzeczy niektóre osoby dobrowolnie sobie robią w klubach sado-maso, ale tam oczywiście jest to za zgodą wszystkich zainteresowanych), więc i druga strona nie ma tu ŻADNEGO usprawiedliwienia. I tak by zresztą nie miała, bo przeciwnicy Amerykanów mają prawo z nimi walczyć, ale wyłącznie przestrzegając Konwencji Genewskiej w sprawie jeńców i cywili. Pozdrawiam, Critto, libertarianin liberter.webpark.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto I gdybym byl Irakijczykiem ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 13:45 ... to 1000 razy wolałbym przeszczepienie na iracki grunt amerykańskiej demokracji, laicyzmu, swobód obyczajowych, politycznych i gospodarczych, możliwość samorealizacji i realizacji swoich marzeń i planów, niż rządy religijne lub kontynuację reżimu Saddama Husseina. Dla mnie WOLNOŚĆ nie zna różnic szerokości czy długości geograficznej, a akurat w USA jest jej generalnie całkiem dużo. Na pewno współpracowałbym z "siłami okupacyjnymi" w zaprowadzeniu lepszego porządku, i w przekonywaniu rodaków do jego akceptacji. Liberalizm i libertarianizm oznacza umiłowanie wolności. Pozdrawiam, Critto, libertarianin liberter.webpark.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: I gdybym byl Irakijczykiem ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.10.04, 16:23 Gość portalu: Critto napisał(a): > ... to 1000 razy wolałbym przeszczepienie na iracki grunt amerykańskiej > demokracji, laicyzmu, swobód obyczajowych, politycznych i gospodarczych, > możliwość samorealizacji i realizacji swoich marzeń i planów, niż rządy > religijne lub kontynuację reżimu Saddama Husseina. Dla mnie WOLNOŚĆ nie zna > różnic szerokości czy długości geograficznej, a akurat w USA jest jej generalni > e > całkiem dużo. Na pewno współpracowałbym z "siłami okupacyjnymi" w zaprowadzeniu > lepszego porządku, i w przekonywaniu rodaków do jego akceptacji. Liberalizm i > libertarianizm oznacza umiłowanie wolności. > > Pozdrawiam, > Critto, libertarianin > liberter.webpark.pl Teoretycznie wszystko sie zgadza. Jest tyle krajow co by nie stawialo oporu: cala Ameryka Pld, Srodkowa, itd Wiec pracy wg powyzszych wzorow nie zabraknie. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto ZAPALMY ŚWIECZKĘ [*] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 14:11 zapalmy świeczkę za tego Irakijczyka, i za trzech zamordowanych Kurdów, i za zamordowanych Amerykanów i Włocha, i za wszystkich, którzy stali się ofiarami ZBYDLĘCONEGO, ZWYRODNIAŁEGO KOMANDA AL-ZARKAWIEGO (al-zakur...wiego). "- Ludzie walczący o wolność i demokrację w Iraku, zamordowani przez bojówkę ekstremisty al-Zarkawiego, STAŃCIE DO APELU! - CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!!" [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: ZAPALMY ŚWIECZKĘ [*] IP: 193.188.161.* 03.10.04, 15:10 Nie podniecaj sie za bardzo, Critto, bo Zarkawi jest wiecznie zywy, pod kazdym innym nazwiskiew. Zarkawi dzialal za Saddama w Kurdystanie, o co amerykansyny obwinialy Saddama, bo wicie rozumicie Kurdystan to Irak, a Kurdystan byl pod rzadami amrykansynow, ktorzy to Saddamowi nie pozwalali tam sie dostac, aby Zarkawiego ukatrupic, wiec Saddam mial powiazania z Zarkawim, bo nie mogl go ukatrupic, bo Zarkawi mial byc wiecznie zywy, mimo ze Saddam w pierdlu. Oczywiscie byla to wina Saddama, ze Zarkawi byl przez amerykansynow hodowany jako Baba Jaga i teraz wypsniety z worka aby takich naiwniakow jak Critto straszyc i aby mogli zapalac swieczki. Och ty obuszolomiony naiwniaku, idealisto z bozej laski. Nie kapujesz, ze Busha Nostra stworzyla widmo buszewizmu ktore krazy po swiecie i ludzi morduje, a? A co tam panie Critto naiwny sie dzieje z USA ma bin Ladenem, ktorego glowe szef Busha Nostra mial przyniesc na talerzu, a? Kto to mial ta glowe uciac temu ustrojstwu stworzonemu przez USSA, zwanemu USA ma bin Laden, nie Bush Gromowladny wlasnorecznie??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyterrorysta kula dla skur...syna IP: 5.5.* / 80.58.20.* 03.10.04, 18:00 Wystarczy spojrzec na zdjecie. Kim jest tych 5 bojownikow islamu? Czy oni uwazaja sie za bohaterow? sedziow? Czy ktos inny tak uwaza? 3 wysokich 2 niskich. Za chwile zamorduja bezbronnego jenca. Przy tym beda wrzeszczec ze allah jest wielki. Dla kogo. Dla nich? Tych tchorzliwych zwyrodnialcow ukrywajacych swe twarze jak rabusie? Co innego jakby prowadzili jakas walke partyzancka, ale to? Banda islamskich terrorystycznych wieprzow. Kulka w leb dla kazdego. Zycze im tego szczerze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Critto TAK, nie ma litości dla sk... synów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.04, 19:22 Gość portalu: antyterrorysta napisał(a): > Wystarczy spojrzec na zdjecie. Kim jest tych 5 bojownikow islamu? Czy oni uwaza > ja sie za bohaterow? sedziow? Czy ktos inny tak uwaza? 3 wysokich 2 niskich. Dobrze ich określił król Jordanii (a konkretnie samego Zarkawiego) - Jego Wysokość powiedział, że Zarkawi "był zwykłym ulicznym oprychem, który teraz zwietrzył okazję". To taki sam oprych jak ci, którzy zamordowali niewinną dziewczynę w pociągu (głośna sprawa nie tak dawno), czy ci co zakatowali studenta w Lublinie. A Wampir z Bytowa mógłby być jego kolegą ... > Za > chwile zamorduja bezbronnego jenca. Przy tym beda wrzeszczec ze allah jest wie > lki. Dla kogo. Dla nich? Tych tchorzliwych zwyrodnialcow ukrywajacych swe twarz > e jak rabusie? Jeśli Allah istnieje (bylo nie było, Allah to imię tego samego Boga którego czczą Chrześcijanie i Żydzi), to na pewno ukarze ich ogniem piekielnym. > Co innego jakby prowadzili jakas walke partyzancka, ale to? Choćby tak jak Sadr, którego oczywiście też nie popieram. Ale Sadr jest rebeliantem, a Zarkawi - zwykłym mordercą. > Band > a islamskich terrorystycznych wieprzow. Tak jest. I bez obrazy dla wieprzow:) > Kulka w leb dla kazdego. Zycze im tego > szczerze. Dokładnie, powinno się ich dorwać i pod mur. Skazali na śmierć tych co zaatakowali USS Cole, statek było nie było wojskowy, to tym bardziej teraz tych, co zabijają cywili. Pod mur i pif-paf. Z chęcią zobaczę filmik (ale Amerykanie nie nagrywają; a tych nagranych przez bandziorów od zarkawiego NIE oglądam). Pozdrawiam, Critto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyterrorysta Dokladnie chociaz IP: 5.5.* / 80.58.20.* 03.10.04, 19:50 Na pewno nie czcimy tego samego boga. Zydzi czcza Jahwe ktorego czcza chrzescijanie w trojcy z Duchem Swietym i Jezusem. Kim zatem jest allah? Jakims bozkiem ktorego objawil mahomet.pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aziz Ansar As-Sunna postępują zgodnie z Koranem IP: *.crowley.pl 04.10.04, 15:20 to jest, moi mili, prawdziwy islam, którego nie pokaże Ci żadne politycznie poprawne medium ani władza. Im nie chodzi o wolność Iraku. Im chodzi o wolność całego świata od nie-muzułmanów! Odpowiedz Link Zgłoś