Dodaj do ulubionych

Happy 4th of July

04.07.21, 16:15
Życzenia te składam wszystkim bywającym tu Amerykanom i sympatykom USA.
Obserwuj wątek
    • senioryta13 Re: Happy 4th of July 04.07.21, 16:26
      malkontent6 napisał:

> Życzenia te składam wszystkim bywającym tu Amerykanom i sympatykom USA.

Biden wyliczyl, ze bedzie nas kosztowac o 16 c. mniej, no, ten grill.
      Ceny w sklepach bija juz na alarm, czyzby kolejne klamstwo i to w takim dniu ?

Wieczorkiem pokaz sztucznych ognii.

--
      where the words do not match the action, that is a lie
    • senioryta13 Re: Happy 4th of July 04.07.21, 16:51
      malkontent6 napisał:
      > Życzenia te składam wszystkim bywającym tu Amerykanom i sympatykom USA.

robi sie jednak troche niebezpiecznie.
      New York Times upolitycznił amerykańską flagę na Twitterze w przeddzień Dnia Niepodległości,
      mówiąc, że „latająca flaga amerykańska” pokazuje dziś „przynależność polityczną danej osoby”.

--
      where the words do not match the action, that is a lie
    • engine8 Re: Happy 4th of July 04.07.21, 18:29
      No przeciez Princess Kamala oglosila ze w tym roku to ma byc Covid Independence Holiday .
      Wszelkie patriotyczne i moralne wartsci maj jakw chinach byc wyrzucone i zapomniane.
    • felusiak1 Re: Happy 4th of July 05.07.21, 04:36
      Not happy at all. Fcuking woksters destroyed good mood usually associated with Independence Day.
      Mlodzian pytany na ulicy
      - Czy jesteś dumny z bycia amerykaninem.
      Mlodzian: Tak trochę nie za bardzo
      - Dlaczego?
      Mlodzian: Bo wiesz jest tyle opresji no i tego no niesprawiedliwosci systemowej, rasizmu, no.

Jak mozna być takim durniem w wieku akademickim
        • engine8 Re: All the best 05.07.21, 18:23
          I Francja to doceni jak widac.. Mam nadzieje ze ten gest nie ma podtekstu zlosliwosci
          www.cnn.com/style/article/statue-liberty-france-us-travel-lon-orig-mrg/index.html
            • bmc3i Re: All the best 07.07.21, 05:28
              polski_francuz napisał:

> engine8 napisał(a):
              >
              > "I Francja to doceni jak widac.. Mam nadzieje ze ten gest nie ma podtekstu
              > zlosliwosci"

>
              > Za moje podatki, kurka wodna:)
              >
              > PF
              >

Nie zbiednejrsz. Gdyby nie Amerykanie, dzis u:ywalbyś ncku polski_nazista.
              • polski_francuz Re: All the best 10.07.21, 22:45
                bmc3i napisał:

" Nie zbiedniejesz. Gdyby nie Amerykanie, dzis uzywalbyś nicku polski_nazista."

Wilno mych Rodzicow wyzwolili Rosjanie. Tata chcial z innymi Polakami z AK sam wyzwolic, ale Rosjanie przejeli kontrole i ich wyslali do rabania lasow. Amerykancy mieli to w dupie i ja tez nie mam do nich zadnej relacji. Innej niz do graczy politycznych z bardzo daleka. Albo do niezlych graczy w tenisa. Albo do szczesliwych posiadaczy polskich inzynierow po mojej Politechnice.

Podczas okupacji niemieckiej moja Rodzina nie miala ze szkopstwem nic wspolnego. W naszych rodzinnych podwilenskich Ponarach szkopy wymordowaly w lasow tysiace Zydow.

Pisze Ci to wszystko drogi kolego, zebys wiedzial ze uzyskanie amerykanskiego paszportu, nie daje gwarancji na pisanie rozsadne. Moze pijesz? Moze naduzywasz narkotykow jak Amerykancy z Detroit?

W kazdy razie Twoje opinie na temat moj i mojej Rodziny sa glupie.

Panjal Dzony?

PF
                • felusiak1 Re: All the best 10.07.21, 23:54
                  polski francuz napisal: Wilno mych Rodzicow wyzwolili Rosjanie.

Uzycie terminu "wyzwolili" jest nie na miejscu i przeczy historycznym faktom. Sowieci (nie rosjanie) zdobyli Wilno.
                  • polski_francuz Re: All the best 11.07.21, 09:19
                    felusiak1 napisał:

" Uzycie terminu "wyzwolili" jest nie na miejscu i przeczy historycznym faktom. Sowieci (nie rosjanie) zdobyli Wilno."

Wyzwolili od szkopskich mordercow masowych. Sami tez mordowali Polakow, ale na, o wiele, mniejsza skale. Poza tym, dzieki nim, urodzilem sie w najpiekniejszym miescie swiata - Wroclawiu. Jakis pozytywny sentyment do niech mam.

PF
                      • polski_francuz Rekawiczka 11.07.21, 22:29
                        caesar_pl napisał:

" Któryś raz potwierdzasz żeś idiota."

Ocena zalezy od oceniajacego. I od wartosci, ktore on uznaje za sluszne. Pojdzmy dalej, albowiem to i owo wiemy o sobie. Pieszesz, ze byles w polskiej armii i sluzyles/dowodziles czolgiem (o ile pamietam). A teraz jestes w Niemczech i czujesz sie Niemcem.

Czy to mozliwe? Jak?

Mnie sie to wydaje niemozliwe. Bycie w wojsku jakis czas wymaga i ksztaltuje charakter. Niemcy nie sa dzis wrogami Polski, ale polscy zolnierze walcza i stoja za Polska. Ktos kto zmienia mentalnosc jak rekawiczki albo klamie o tym co robi. Albo jest zdrajca.

I sam nie wiem co lepsze.

PF
    • senioryta13 Re: Happy 4th of July 06.07.21, 15:46
      Od piątku do poniedziałku w nocy, w Chicago, czarna Pani burmistrz Lori Lightfoot (D-Mafia) - prawie 100 osób zostało postrzelonych, 17 śmiertelnie.
      Sama Pani burmistrz w wywiadzie w zeszlym tygodniu powiedziala, ze jest coraz lepiej, tzn. bezpieczniej, a ci ktorzy ja krytykuja robia to tylko dlatego, ze jest czarna.
      W jaki sposob mozna sie z nimi porozumiec ?
    • 1.melord Re: Happy 4th of July 07.07.21, 01:48
      Tego dnia w USA odbywaja sie tradycyjne konkursy w jedzeniu hamburgerow i hot dogow.
      Wszelkie chudziny i grubasy wciskaja w siebie dziesiatki sztuk tego badziewia by blysnac w TV jako bohater dnia
      (czasami na lozku szpitalnym)

Joey Chestnut broke his own unfathomable world record by eating 76 hot dogs in 10 minutes
      • amunicyjny1 Re: Happy 4th of July 11.07.21, 16:33
        W środę sekretarz stanu USA Anthony Blinken ogłosił, że w paszportach zostanie wprowadzona trzecia płeć, aby „zapewnić równe traktowanie amerykańskich obywateli

Hym
        Jak taką 'amerykańską 3 opcję', spotkam w męskim kiblu, to mogę dać jej kopa w w dupę?
        • amunicyjny1 Re: Happy 4th of July 11.07.21, 16:41
          Consul : What is your name?
          Arab: Abdul Aziz
          Consul: Sex?
          Arab : Six to ten times a week
          Consul: I mean, male or female?
          Arab : Both male and female and sometimes even camels.
          Consul: Holy cow!
          Arab : , cows and dogs too
          Consul: Man,........ isn't it hostile
          Arab : Horse style, dog style, any style
          Consul: Oh.......... dear!
          Arab : Deer? No deer, they run too fast

A kiedyś śmieli się z tego..
          Dobrze że mam stary...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka