Dodaj do ulubionych

Gubernator Teksasu dla odmiany

12.08.21, 14:57
Gubernator Texasu Greg Abbott, który zakazał lokalnym władzom w tym stanie wprowadzania obowiązku noszenia masek, w związku z lawinowym wzrostem infekcji COVID zwrócił się do szpitali o wstrzymanie wszystkich nie krytycznych zabiegów medycznych, w celu uwolnienia łózek dla pacjentów covidowych.


www.msn.com/en-us/news/us/texas-gop-governor-is-now-asking-for-out-of-state-help-for-covid-surge-after-banning-mask-mandates/ar-AANdqp3?ocid=msedgntp


Stanowemu departamentowi zdrowia poleciał natomiast poszukiwanie zewnętrznej pomocy, w celu ściągnięcia dodatkowego personelu medycznego spoza Teksasu.

Tymczasem liczba infekcji wzrosła o 100% w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Obserwuj wątek
   • bmc3i Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 18:14
    szwampuch58 napisał:

    > Tja,pewna repulikanska babcia z Teksasu na smierc wnuczka z rewolweru ojca powi
    > edziala:Bog tak chcial
    >

    Za to kilka hrabstw z Teksasu pozwalo Abotta do sądu w celu uniewaznienia jego zakazu nakazu masek.
     • bmc3i Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 19:38
      yurek_1111 napisał:

      > bmc:uniewaznienia jego zakazu nakazu masek.
      >
      > Zakaz nakazu, dobre...:)
      >


      Jeszcze lepsze ze Teksas jest na dole listy sta,ów pod względem zaszczepienia, jego gubernatora zakazuje wladzom hrabstw i miast wprowadzania nakazu masek, ale w zwiazku z gwaltownym wzrostem infekvjii hospitslizacji prosi s!pirale o wstrzymanie zabiegow nie ratujacych zycia i inne stany o pomoc.
      • yurek_1111 Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 21:19
       Teraz czekamy na zakaz nieoficjalnego nakazu szczepien bo :

       Najnowsze dane pokazują, że wszystkie miejsca na świecie gdzie przeprowadzono największą liczbę wyszczepień ludności preparatami o nazwie „szczepionka przeciwko Covid-19”, zmagają się teraz z… falą „koronawirusa”. Takie kraje jak Wielka Brytania, Izrael, Chile, które szczyciły się tym, że zdezorientowane ich społeczeństwa poddały się wyszczepieniu w największym procencie, mają teraz nawiększy przyrost przypadków „koronawirusa”.

       W Stanach Zjednoczonych CDC wydało ostrzeżenie, że w niektórych krajach nastąpił nagły wzrost nowych „przypadków koronawirusa”. Na liście są właśnie kraje o największej wyszczepialności. Uniwersystet John Hopkins stworzył moduł zawierający dane z 27 krajów, w których co najmniej 50% populacji jest wyszczepiona. Z modelu wynika, iż 20 krajów na tej liście to właśnie obszary gdzie „nowa mutacja koronawirusa” jest szczególnie groźna.

       CDC wylicza najbardziej kraje, do których podróże są zakwalifikowane jako „bardzo duże ryzyko” zarażenia się „koronawirusem Covid-19”: Malta (77,51% wyszczepienia), Zjednoczone Emiraty Arabskie (72,37%), Seszele (70,22%), Urugway (65,64%, Bahrain (64,72%), Mongolia (61,85%), Hiszpania (59,55%), Portugalia (58,69%), Wielka Brytania (58,16%), Irlandia (57,33%), Malediwy (52,44%)…

       W Izraelu 95% hospitalizowanych pacjentów w stanie krytycznym, to osoby w pełni zaszczepione. W społeczeństwie, gdzie jest 78% zaszczepionych (na dzień 4 lipca), wystąpił nagły wzrost „zachorowań na koronawirusa”. Dr Kobi Haviv występujący w News Israel 13 mówi, że „większość pacjentów to osoby zaszczepione, nawet ci w najgorszym stanie”, i dodaje kilka innych szczegółów.

       Innymi słowy: nawet przysłowiowa mądrość żydowska zawiodła, gdyż i oni masowo poddali się propagandzie zapewniającej im zdrowie po kilku dawkach szczepionek. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia mówi, że skuteczność produktu firmy Pfizer „spadła do bezwartościowego 39%”. Hmm. Gdyby rzeczywiście skuteczność wynosiła teraz 39%, to i tak przewyższałaby skuteczność szczepionek przeciwko sezonowej grypie, co byłoby cudem medycyny. Prawdodpodobnie skuteczność spadła z najwyższej granicy 1% do 0.39%, chociaż producent podał dziewięćdziesiąt-dziewięć-przecinek… Podał cokolwiek, bo i tak nie bierze on żadnej odpowiedzialności, więc zachował się jak cwany sprzedawca patelni i garnków opowiadający kolorowe bajki.

        
       Imperia w stanie upadku, zaślepione swą pychą, wręcz z rozmysłem dopuszczają się samobójstw. Nie są w stanie stanąć twarzą w twarz z utratą znaczenia. Uciekają w świat fantazji, gdzie twarde i nieprzyjemne fakty nie zakłócają spokoju. Zastepują dyplomacje, relacje międzynarodowe, politykę jedostronnymi, napuszonymi groźbami i tępymi narzędziami wojny.
      • bmc3i Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 21:54
       yurek_1111 napisał:

       > Doktor sam sie zaszczepil I zaszczepil swoje corki a potem , z perspektywy czas
       > u , patrzac na efekty I skutki , wygarnal oszolomionym szczepionkami....
       >
       > youtu.be/G7tjqgV7e44


       Na poczatku XX wieku tez byl takie jeden domtor w USA. Leczyl pacjentow listownie i kwestionowal szczepionke na cos tam. Amerykanskie stowarzyszenie lekarzy chcialo pozbawic go prawa wykonywania zawodu, ale zostalo to zablokowane przez sąd. Aby dowiesc ze cala ta choroba to fake, polazl do s!pitala z chorymi na nia i zaczal ich calowac oraz przytulac. Zmarl na to chorobsko kilka tygodni pozniej. Do tego czasu zdolal jednak zarazic nim kilkaset osób, wiele z nich tez zmarlo..
       • yurek_1111 Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 22:19
        Z którego palucha bajke wyssales?
        Jak mieli szczepionke to nikt nie powinien umierac, z tym co mamy do czynienia teraz, to jak powyzej zapodalem, chorują tak samo ci którym wstrzyknieto preparat, jak I ci którzy preparatu nie biora, ci co zgodzili sie na preparat, sa dodatkowo narazeni na skutki uboczne z których tysiace koncza się smiercia, dlugofalowych skutków nikt nie zna....
        • bmc3i Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 12.08.21, 23:22
         yurek_1111 napisał:

         > Z którego palucha bajke wyssales?
         > Jak mieli szczepionke to nikt nie powinien umierac, z tym co mamy do czynienia
         > teraz, to jak powyzej zapodalem, chorują tak samo ci którym wstrzyknieto prep
         > arat, jak I ci którzy preparatu nie biora, ci co zgodzili sie na preparat, sa
         > dodatkowo narazeni na skutki uboczne z których tysiace koncza się smiercia, dl
         > ugofalowych skutków nikt nie zna....
         >


         Nie pal tyle trawy. Zarówno amerykańskie dane wskazuja ze w szpitalach lądują niemal wylacznie niezaszczepieni. Zaszczepieni na COVID chorują, ale nie mają ciezkich stanów. 90-kilka procent lądujących w szpitalach z ciezkimi objawami COVID to antyszczepionkowcy, lub nie kwalifikujace sie do szczepienia dzieci.
  • senioryta13 Re: Gubernator Teksasu dla odmiany 13.08.21, 15:22
   bmc3i napisał:
   > Tymczasem liczba infekcji wzrosła o 100% w ciągu ostatnich 2 tygodni.

   Texas Tribune musiał wydać w tym tygodniu mea culpa po tym, jak fałszywie stwierdził, że 5800 dzieci było hospitalizowanych z powodu koronawirusa w ciągu zaledwie siedmiu dni.
   Pierwotnie artykuł twierdził, że 5800 dzieci było hospitalizowanych w ciągu tygodnia, podczas gdy liczba faktycznie wynosiła 783 w ciągu miesiąca, między 1 lipca a 9 sierpnia.
   Identycznie bylo z Floryda. Nagonka na republikanskie stany trwa, ale o milionie nielegalnych ktorzy przekroczyli poludniowa granice, w demokratycznych mediach nadal cisza.
  • senioryta13 Re: NYC 13.08.21, 15:38
   Skrajnie lewicowy „New York Times” podał w czwartek, że tylko 28 procent czarnoskórych nowojorczyków w wieku od 18 do 44 lat jest zaszczepionych, „w porównaniu z 48 procentami latynoskich mieszkańców i 52 procentami białych mieszkańców tej grupy wiekowej”.

   rada dla bmc, zacznij lepiej interesowac sie co D-Mafia wyczynia i nie siej tu lewicowej propagandy.

  • bmc3i Dawno temu w Kaliforni 15.08.21, 00:20
   www.washingtonpost.com/education/2021/08/13/california-mask-fight-school/
   Ojciec przylazł do szkoły, zobaczyl swoją córkę i jej nauczyciela w maskach, to pobił nauczyciela z powodu obowiazku masek w szkole.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka