Dodaj do ulubionych

Szok dla Trumpa

26.05.22, 01:17
W republikańskich prawyborach w Georgii, popierany przez Trumpa David Perdue, w ktorego kampanie Trump wyłożył ponad $2mln i osobiscie lobbował za nim, przegrał o 50% glosów, z gubernatotem Brianem Kampem, na ktorego przez ponad godzne po wyborach 2020 Trump naciskał ptzez telefon, aby "znalazł mu" w Georgii drobne kilka tysiecy dodatkowych głosów.

Oprocz Georgii, wspierani przez Trumpa kandydaci przegrali republikanskie prawybory także w Idaho, Nebrasce i Północnej Karolinie.

www.washingtonpost.com/politics/2022/05/25/trump-midterms-setbacks-2024/
Szokiem dla Trumpa jest to, że Kemp wygrał prawybory występując otwarcie przeciw stylowi polityki uprawianej przez Trumpa. I tak proeadzac swoją kampanię, zmiażdżyl Perdue. Bo trudno nie uznać za zmiażdżenie, wyborczą wygraną o 50% glosów.
Obserwuj wątek
      • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 06:00
        Nie wspierajacych Trumpa, tylko wspieranych przez Trumpa. Ano z kilku powodów. Bo Perdue to największy z trumpistów w Georgii, który miał na przyszłość wykluczyć taką niesprawiedliwość jak odmowa sporządzenia i dodania do puli brakujących Trumpowi głosów do zwycięstwa w tym stanie, po drugie że Perdue przegrał właśnie Kempem, którego Trump chce wieszać za odmowę sfałszowania wyborów prezydenckich w Georgii, po trzecie bo żaden innych kontrkandydat trumpisty nie wgrał/przegrał o 50% głosów, po czwarte w końcu dlatego, że jak wynika z artykułu, przegraną Perdue z Kempem w Georgii przejął się sam Trump, i zaczął się zastanawiać, czy aby na pewno uzyska nominację republikanów na 2024. Gdybyś przeczytał zalinkowany artykuł, to zrozumiałbyś dlaczego.
          • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 08:23
            Ja odpowiedziałem a Ty nie byłeś już wstanie nic odpowiedzieć. Idź kup sobie haubicę samobieżną i postaw ją sobie na podwórku przed domem, a na nastoletniemu dzieciakowi sprezentuj AR-15 czy innego pół-automatycznego guna na prezent bożonarodzeniowy pod choinkę. Kultywuj wolność.
              • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 20:24
                Gówniarz ktory zastrzelił kilkanaście osób tydzień temu w Buffalo, swojego pierwszego guna dostał w wieku 16 lat od rodziców w prezencie bożonarodzeniowym pod choinkę. Gdy skonczył 18, dwa kolejne kupił już legalnie sam. Wszystkie wykorzystał w centrum handlowym
                • felusiak1 Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 21:36
                  Miliony ludzi posiadają "guny" i nie strzelają w szkłoach, w teatrach, w sklepach.
                  A gdzie kupił "guna" ten co strzelal w subwayu?

Ja posiadam 3. Czwarty w zamiarach. Ten na dole po prawej.
                  • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 21:42
                    Miliony ludzi jeżdżą tez bez wypadków drogowych, a jednak gówniarze do 21 roku życia, płacą znacznie wyższe stawki ubezpieczeniowe za OC kierowcy.

Biden zapytał dzisiaj na TT, w jakim celu 18-tolatek kupuje w sklepie broń półautomatyczną, jeśli nie po to aby zabić. Ja zapytam Ciebie, w jakim celu Ty kupiłeś, to wszystko, jeśli nie po to aby mieć przedłużenie członka?
                  • mateusz572 Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 21:48
                    felusiak1 napisał:

> Miliony ludzi posiadają "guny" i nie strzelają w szkłoach, w teatrach, w sklepa
                    > ch.
                    > A gdzie kupił "guna" ten co strzelal w subwayu?
                    >
                    > Ja posiadam 3. Czwarty w zamiarach. Ten na dole po prawej.
                    >
                    >
                    Widzę, że kolega jest uzbrojony po zęby. Tak się boicie w tej Ameryce ?
                    A może jesteś kolekcjonerem ? Ja np. zbierałem monety.
                    • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 22:35
                      mateusz572 napisał:

> felusiak1 napisał:
                      >
                      > > Miliony ludzi posiadają "guny" i nie strzelają w szkłoach, w teatrach, w
                      > sklepa
                      > > ch.
                      > > A gdzie kupił "guna" ten co strzelal w subwayu?
                      > >
                      > > Ja posiadam 3. Czwarty w zamiarach. Ten na dole po prawej.
                      > >
                      > >
                      > Widzę, że kolega jest uzbrojony po zęby. Tak się boicie w tej Ameryce ?
                      > A może jesteś kolekcjonerem ? Ja np. zbierałem monety.

A czego tu się bać. Ameryka to - jak twierdzi Ted Cruz - najbezpieczniejszy kraj na świecie.
    • szwampuch58 Re: Szok dla Trumpa 26.05.22, 11:42
      Kiedy wrescie dobiera sie mu do dooopy?
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28500887,atak-na-kapitol-tlum-chcial-powiesic-wiceprezydenta-usa-donald.html#do_w=60&do_v=309&do_st=RS&do_sid=717&do_a=717&s=BoxNewsImg3
      • bmc3i Re: Szok dla Trumpa 27.05.22, 02:05
        who_go_wie napisał:

> A teraz napisz ilu popieranych przez Trumpa do tej pory w 2022 wygrało, co?

Ty napisz, dlaczego ja mam napisać? Ten natomiast nie był zwykłym popieranym przez Trumpa, a przegrał z też nie zwykłym nie popierającym Trumpa Republikaninem.
    • tanebo001 Re: Szok dla Trumpa 10.06.22, 15:22
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28565820,pierwsze-publiczne-przesluchanie-ws-zamieszek-na-kapitol-proba.html zaczyna mu się palić pod kuprem. Czy za to jest kara śmierci?
    • bmc3i Większość za oskarżeniem Trumpa 16.06.22, 22:56
      www.msn.com/en-us/news/politics/trump-should-be-charged-over-jan-6-majority-of-americans-think-poll/ar-AAYxiOR?ocid=msedgntp&cvid=5c393ced5f9947f4afc390e68f2b033e
      Większość Amerykanów popiera postawienie Trumpa w stan oskarżenia za 6 stycznia. Za opowiada się większość wyborców demokratów, oraz większość zwykła wyborców niezależnych, a także mniejszość wyborców republikanów.
    • szwampuch58 Re: Szok dla Trumpa 29.06.22, 10:24
      "prawie jej nie znam"....zajebiste alibi debila
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28633560,zeznania-cassidy-hutchinson-ws-szturmu-na-kapitol-wstrzasnely.html#s=BoxMMtImg3

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka