Dodaj do ulubionych

Ilu Rosjan tak myśli

26.02.23, 20:53
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,29503784,rosjanie-zasneli-przez-lata-putinowi-pasowala-ich-apatia.html#s=BoxOpImg7

Boję się, również jako Rosjanka, że kiedy Ukraina zwycięży, Zachód znów zamknie oczy na to, co się będzie działo za żelazną kurtyną, którą Władimir Putin zbudował wokół społeczeństwa rosyjskiego - mówiła w TOK FM Masza Makarowa, rosyjska dziennikarka współpracująca z Biełsatem.
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 21:20
      Rosjanie są omotani propagandą, tak jak ty, i odrzucają wszystko co nie pasuje do obrazu.
      Kiedy się z nimi rozmawia i przytoczy jakiś fakt z poprzedniego dnia natychmiast, tak jak ty, ripostują jakimś wygodnym faktem lub narracja z przeszlosci. Piskownica.
      Po 2000 roku Putin był dobroczyńcą. Oni porównują go do Jelcyna kiedy życie było cięzkie i Rosja w stanie rozpadu. Putin to car, który napełnil kieszenie p[ieniedzmi i odbudował wielkość Rosji. To jest imperialny narod, ktory buntuje sie raz na 100 lat. Zostało 68 lat do nastepnego buntu.
      • jorl11 Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 21:57
        felusiak1 napisał:

> Rosjanie są omotani propagandą, tak jak ty, i odrzucają wszystko co nie pasuje
        > do obrazu.

To tak jak Ty drogi f1.
        Ostatnio przeczytales u kogos ze Putin w przemowieniu nic nie powiedzial, a przemowienie nie przeczytales. Tylko przeczytales co jakis dziennikarza czy moze felietonista o tym przemowieniu powiedzial. A powiedzial propagande ktora lykneles.

> Kiedy się z nimi rozmawia i przytoczy jakiś fakt z poprzedniego dnia natychmias
        > t, tak jak ty, ripostują jakimś wygodnym faktem lub narracja z przeszlosci. Pis
        > kownica.

Nasze dyskusje na te tematy wygladaja odwrotnie. To Ty zachowujesz sie jak w piaskownicy.
        • felusiak1 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 10:24
          Szkoda mi ciebie jorel. Napisałbyś kepiej ciś o swoich dziewczynkach i ile cię to kosztuje.
          Przyznaj się, nie stać cię na porzadna niemke.
          • mateusz572 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 10:39
            Dlatego tak kibicuje kremlowskiej mafii bo liczy na większe profity z Moskwy. Przecież tam jego książęce włości gdzieś się zapodziały, a taki książę moskiewski większe szanse miałby u Niemek.
          • jorl11 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 12:18
            felusiak1 napisał:

> Szkoda mi ciebie jorel. Napisałbyś kepiej ciś o swoich dziewczynkach i ile cię
            > to kosztuje.
            > Przyznaj się, nie stać cię na porzadna niemke.

Jasne, po co mam pisac ze siedzisz w oparach propagandy, gadasz o dziennikarzach i felietonistach, a sam sluchasz ich i powtarzasz ich propagande zamiast siegnac do zrodla.
            Jak np. ze przemowienie Putina bylo nic nie mowiace a dowiedziales sie tego od dzienikarzy albo felietonistow zamiast sie u zrodla samemu przekonac co mowil.

usilowales nawet sugerowac mi ze ja tego nie przeczytalem bo tyle po rusku wiec napewno sie nie meczylem ale ze da sie przetlumaczyc na znany jezyk bez problemow nie pomyslales.
            Rozpaczliwy Twoj ruch byl.

No i co dalej uwazasz ze tego nie przeczytalem drogi f1?
            • bmc3i Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 17:37
              jorl11 napisał:

> usilowales nawet sugerowac mi ze ja tego nie przeczytalem bo tyle po rusku wiec
              > napewno sie nie meczylem ale ze da sie przetlumaczyc na znany jezyk bez proble
              > mow nie pomyslales.
              > Rozpaczliwy Twoj ruch byl.
              >
              > No i co dalej uwazasz ze tego nie przeczytalem drogi f1?

Przeczytałeś tekst dwugodzinnego przemówienia? Ile stron miał ten tekst?
            • felusiak1 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 20:00
              "drogi" jorelu, to ty gadasz o dziennikarzach i felietonistach a nie ja. To wygląda na początki demencji.
              Przypisujesz innym swoje fobie.
              Co do mowy Putina to jest mi zupełnie obojetne czy przeczytałeś i jeszcze bardziej obojetne w jakim jezyku czytaleś. To twój zmarnowany czas, który mogłbyś wykorzystać z pozytkiem idac na prorosyjską demonstracje w Berlinie. Czułbyś się tam komfortowo.
              • bmc3i Re: Ilu Rosjan tak myśli 28.02.23, 00:15
                felusiak1 napisał:

> "drogi" jorelu, to ty gadasz o dziennikarzach i felietonistach a nie ja. To wyg
                > ląda na początki demencji.
                > Przypisujesz innym swoje fobie.
                > Co do mowy Putina to jest mi zupełnie obojetne czy przeczytałeś i jeszcze bardz
                > iej obojetne w jakim jezyku czytaleś. To twój zmarnowany czas, który mogłbyś wy
                > korzystać z pozytkiem idac na prorosyjską demonstracje w Berlinie. Czułbyś się
                > tam komfortowo.
                >

Nawet Miedwiedieww zasnął podczas tego przemówienia

• felusiak1 Re: Ilu Rosjan tak myśli 28.02.23, 01:42
                  Świeże spojrzenie
    • szwampuch58 Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 21:35
      Za ta wspolprace z Qrwizja mozesz ja skreslic z wiarygodnych,lze jak bura suka
    • jorl11 Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 21:40
      bmc3i napisał:

> www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,29503784,rosjanie-zasneli-przez-lata-putinowi-pasowala-ich-apatia.html#s=BoxOpImg7

> Boję się, również jako Rosjanka, że kiedy Ukraina zwycięży, Zachód znów zamknie
      > oczy na to, co się będzie działo za żelazną kurtyną, którą Władimir Putin zbud
      > ował wokół społeczeństwa rosyjskiego - mówiła w TOK FM Masza Makarowa, rosyjska
      > dziennikarka współpracująca z Biełsatem.

To nie Rosjanka bo wspolpracuje z Belsatem i gada jak Belsat
    • krzy-czy Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 22:06
      belsat-oglądany przez 0,005 białorusów.
      a firma po to by dać zatrudnienie nieźle płatne,
      szefowej-niejakiej romaszewskiej- czy jakoś tak.
      • bmc3i Re: Ilu Rosjan tak myśli 26.02.23, 22:21
        krzy-czy napisał:

> belsat-oglądany przez 0,005 białorusów.
        > a firma po to by dać zatrudnienie nieźle płatne,
        > szefowej-niejakiej romaszewskiej- czy jakoś tak.

Ta wypowiedz jest jak rozumiem skierowana do polskich czytelnikow, nie do ogladaczy Bielsatu. W czasach komuny, Glosu Ameryki czy BBC tez sluchal tylko niewielki ulamek spoleczeństwa polskiego. A jednak dla tej czesci one mialy ogromne znaczenie, i przyspieszyly upadek ustroju ktorego z tarczą i pałą w rekach broniles na ulicqch.

• j-k napewno wiecej. 26.02.23, 22:26
        krzy-czy napisał:
        > belsat-oglądany przez 0,005 białorusów.

napewno wiecej.
        bo wszystkie Bialorusy bedacaw Polsze Bielsat ogladaja.

a jest ich napewno wiecej, - niz 0,005
        • prze.nick Re: napewno wiecej. 26.02.23, 22:54
          Biełsat jest w Polsce dostępny w telewizji naziemnej na 96 procentach powierzchni (multipleks 6).
          • szwampuch58 Re: napewno wiecej. 27.02.23, 09:09
            Wiesz ile ta prymitywna propaganda kosztuje podatnikow w kraju????
            Grzebanie w "cudzych ogrodkach" specjalnosc Qrwizji ,hehehehe
            • prze.nick Re: napewno wiecej. 27.02.23, 15:31
              Mniej niż podatników w DE i RU, których idiotyczna propaganda polegająca na grzebaniu w "cudzych ogródkach" roznoszona jest przez Deutsche Welle i RT.
        • krzy-czy Re: napewno wiecej. 27.02.23, 08:04
          no dobra.
          pożarttowaliśmy se.
    • zdziwiony6 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 01:36
      Rozumiem frustrację tych pań ale one chyba zapomniały o jednej sprawie - to Rosjanie świadomie stworzyli system polityczny, w którym żyją. To oni po raz kolejny wybrali Putina itp.

W przeciwieństwie do PRL Rosja nie jest i nigdy nie była pod okupacją jakiegoś mocarstwa, które im narzuciło styl życia. Nikt im nie zorganizował Rewolucji Bolszewickiej, nikt im na siłę nie wprowadził kumunizmu, nikt obcy nie wstawił na czoło państwa Stalina itp. Teraz jest podobnie. Są niezależnym państwem, które rządzi się tak jak chce.

"Co robił Zachód, kiedy Putin pokazywał, że może zrobić cokolwiek z tymi ludźmi - wygnać z kraju, zatruć, wsadzić do więzienia?" - a co robili Rosjanie?
      • boavista4 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 08:31
        kacapy to bezmyslne bylo, nigdy sie nie maja, z wyjatkiem jednego dnia w zimie kiedy skacza do przyrebli, zeby chycic pyskiem zechlego sledzia. A cuchnie to to , pisac nie umia , muzyki nie maja, sztuki tyz.a
      • bmc3i Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 09:16
        zdziwiony6 napisał:

> Rozumiem frustrację tych pań ale one chyba zapomniały o jednej sprawie - to Ros
        > janie świadomie stworzyli system polityczny, w którym żyją. To oni po raz kole
        > jny wybrali Putina itp.
        >
        > W przeciwieństwie do PRL Rosja nie jest i nigdy nie była pod okupacją jakiegoś
        > mocarstwa, które im narzuciło styl życia. Nikt im nie zorganizował Rewolucji B
        > olszewickiej, nikt im na siłę nie wprowadził kumunizmu, nikt obcy nie wstawił n
        > a czoło państwa Stalina itp. Teraz jest podobnie. Są niezależnym państwem, kt
        > óre rządzi się tak jak chce.
        >
        > "Co robił Zachód, kiedy Putin pokazywał, że może zrobić cokolwiek z tymi ludźmi
        > - wygnać z kraju, zatruć, wsadzić do więzienia?" - a co robili Rosjanie?

Nie jestem pewny z ta świadomością. Jeśli mnie pamięć nie myli, chyba w wyborach prezydenckich między pierwszą a drugą kadencją Putina, jego główny kontrkandydat, gdy udawał się pociągiem na swoje spotkanie wyborcze, został zatrzymany przez FSB na 48 godzin. Gdy w końcu dotarł na nie z opóźnieniem, dyrektor wynajętego lokalu, w którym miało odbyć się owo spotkanie, otrzymał prikaz z góry, zamknięcia lokalu, i nie wpuszczania nikogo. I tak wyglądają wybory w Rosji. A o historii Nawalnego nie trzeba chyba nikogo informowac.
      • mateusz572 Re: Ilu Rosjan tak myśli 27.02.23, 09:33
        Zapomniałeś o kilkusetletniej okupacji Mongołów. Później nastąpiła okupacja carów, takich wynalazków jak Iwan III Srogi, Iwan IV Grozny, którzy to godnie zastąpili Mongołów w poniewieraniu mieszkańców państwa Moskiewskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka