Gość: Elig. Niewiadomski Śmierć Kwaśniewskiego szansą dla Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 17:33 Zapraszamy do Zachęty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jachim Szansą dla Polski odejście grubasa IP: *.4web.pl 11.11.04, 17:39 Pakuj sie olo. "Wielki mąż stanu" jak zwykle pieprzy co mu ślina na język przyniesie. TERAZ TAM MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka z Kanady Re: Szansą dla Polski odejście grubasa IP: *.bchsia.telus.net 11.11.04, 17:51 Ależ tu chamstwa na tym Forum! I to jeszcze nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: da Kwasny tak nie powiedzial IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 11.11.04, 17:55 To sie nazywa manipulacja... Przeciez Kwasny wcale tak nie powiedzial, jak sugeruje tytul: smierc - szansa?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
yassir_arafat.ss A jak powiedzial, po smierci chcialbym wiedziec 11.11.04, 18:46 to sie za nim u Allaha wstawie. Moze chcial powiedziec ,ze za dlugo zylem, moze chcial powiedziec, ze bylo by lepiej gdybym nigdy sie nie urodzil......cos mial na mysli...bo tutaj od razu jakis wybalansowany z Australii wyskoczy i zacznie nas przekonywac ,ze Polacy za niski IQ maja, ze tego Alexandra dwa razy na prezydenta wybrali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozenholtz Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.04, 17:56 Won parchate goje od pana prezydenta Kwaśniewskiego, do pięt mu nie dorośliście ze swoimi "wszech nauk".A tak naprawdę śmierć Arafata spowoduje nasilenie zamachów ze strony palestyńczyków, i znów poleje się krew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: 207.7.207.* 11.11.04, 18:39 O, nasz mgr stolec widzi w tym zysk. To co, un sie zalapal w biznesie pohgrzebowym? Niezla fucha.Nigdy nie bankrutuje, bo im gorzej na swiecie,tym lepiej dla biznesu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek z Bydgoszczy kwach gada tak jak Sharon !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 18:08 czyżby zbieżność religijna ich łączyła !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawid Re: kwach gada tak jak Sharon !! IP: 192.5.109.* 11.11.04, 18:12 wypowiedz sharona byla bardziej stonowana. piewrwszy nie wie co mowi, po prostu plecie, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kokosz a wieczie jak nazywa sie naljepsza biżuteria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 18:10 Jolanty Kwasniewskiej ? Kulczyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: 216.223.64.* 11.11.04, 21:25 Prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział, że śmierć Jasera Arafata może być szansą na wznowienie zablokowanego do tej pory procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie. Kwasniewski mysli i mowi jak koszerny,a jak ktos tak mysli i mowi tzn ze jest koszerny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eva ponure widowisko IP: *.arcor-ip.net 12.11.04, 01:12 Ponure widowisko. Prezydent mowi, jak gdyby odczytywal wypowiedz izraelskiego ministra spraw zagr. i za nim Busha. Gdy sie to czyta trudno zrozumiec, ze chodzi o prezydenta Polski. Czym dokuczyl POLSCE Arafat, ze tyle radosci z jego smierci? Pan prezydent wie, kogo ma reprezentowac??? GW pisze dzis "Putin miesza na Ukrainie". I nawet sie GW nie zajaknie, nie zastanowi, ze taki jezyk gazecie ktora pretenduje do bycia powazna kompletnie nie przystoi. Prezydent ktory ma cudze bloto propagandowe w gebie, gazeta, ktora siega bruku, walczac o poziom ideologicznego brukowca. Ponure widowsko w jesienny dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: ponure widowisko IP: 207.7.205.* 12.11.04, 02:20 Eva, a dlaczego Ty tego palanta nazywasz prezydentem? Zostaw to do czasu,kiedy-byc moze- w Polsce pojawi sie Prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś