Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą

    • Gość: Elig. Niewiadomski Śmierć Kwaśniewskiego szansą dla Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 17:33
      Zapraszamy do Zachęty
    • Gość: jachim Szansą dla Polski odejście grubasa IP: *.4web.pl 11.11.04, 17:39
      Pakuj sie olo. "Wielki mąż stanu" jak zwykle pieprzy co mu ślina na język
      przyniesie. TERAZ TAM MOŻE BYĆ TYLKO GORZEJ.
      • Gość: Polka z Kanady Re: Szansą dla Polski odejście grubasa IP: *.bchsia.telus.net 11.11.04, 17:51
        Ależ tu chamstwa na tym Forum! I to jeszcze nie na temat.
        • Gość: dawid a ty za kogo uwazasz pierwszego? IP: 192.5.109.* 11.11.04, 18:10
    • Gość: da Kwasny tak nie powiedzial IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 11.11.04, 17:55
      To sie nazywa manipulacja... Przeciez Kwasny wcale tak nie powiedzial, jak
      sugeruje tytul: smierc - szansa?!?!
      • yassir_arafat.ss A jak powiedzial, po smierci chcialbym wiedziec 11.11.04, 18:46
        to sie za nim u Allaha wstawie. Moze chcial powiedziec ,ze za dlugo zylem, moze
        chcial powiedziec, ze bylo by lepiej gdybym nigdy sie nie urodzil......cos mial
        na mysli...bo tutaj od razu jakis wybalansowany z Australii wyskoczy i zacznie
        nas przekonywac ,ze Polacy za niski IQ maja, ze tego Alexandra dwa razy na
        prezydenta wybrali.
    • Gość: Rozenholtz Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.04, 17:56
      Won parchate goje od pana prezydenta Kwaśniewskiego, do pięt mu nie dorośliście
      ze swoimi "wszech nauk".A tak naprawdę śmierć Arafata spowoduje nasilenie
      zamachów ze strony palestyńczyków, i znów poleje się krew.
      • Gość: PP Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: 207.7.207.* 11.11.04, 18:39
        O, nasz mgr stolec widzi w tym zysk. To co, un sie zalapal w biznesie pohgrzebowym?
        Niezla fucha.Nigdy nie bankrutuje, bo im gorzej na swiecie,tym lepiej dla biznesu.
    • Gość: darek z Bydgoszczy kwach gada tak jak Sharon !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 18:08
      czyżby zbieżność religijna ich łączyła !!
      • Gość: dawid Re: kwach gada tak jak Sharon !! IP: 192.5.109.* 11.11.04, 18:12
        wypowiedz sharona byla bardziej stonowana. piewrwszy nie wie co mowi, po prostu
        plecie, ot co.
    • Gość: kokosz a wieczie jak nazywa sie naljepsza biżuteria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 18:10
      Jolanty Kwasniewskiej ? Kulczyki
    • Gość: antek Re: Kwaśniewski - śmierć Arafata szansą IP: 216.223.64.* 11.11.04, 21:25
      Prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział, że śmierć Jasera Arafata może być
      szansą na wznowienie zablokowanego do tej pory procesu pokojowego na Bliskim
      Wschodzie.

      Kwasniewski mysli i mowi jak koszerny,a jak ktos tak mysli i mowi tzn ze jest
      koszerny!
    • Gość: Eva ponure widowisko IP: *.arcor-ip.net 12.11.04, 01:12
      Ponure widowisko. Prezydent mowi, jak gdyby odczytywal wypowiedz izraelskiego
      ministra spraw zagr. i za nim Busha. Gdy sie to czyta trudno zrozumiec, ze
      chodzi o prezydenta Polski. Czym dokuczyl POLSCE Arafat, ze tyle radosci z jego
      smierci? Pan prezydent wie, kogo ma reprezentowac???

      GW pisze dzis "Putin miesza na Ukrainie". I nawet sie GW nie zajaknie, nie
      zastanowi, ze taki jezyk gazecie ktora pretenduje do bycia powazna kompletnie
      nie przystoi.

      Prezydent ktory ma cudze bloto propagandowe w gebie, gazeta, ktora siega bruku,
      walczac o poziom ideologicznego brukowca. Ponure widowsko w jesienny dzien.
      • Gość: PP Re: ponure widowisko IP: 207.7.205.* 12.11.04, 02:20
        Eva, a dlaczego Ty tego palanta nazywasz prezydentem?
        Zostaw to do czasu,kiedy-byc moze- w Polsce pojawi sie Prezydent.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka