Dodaj do ulubionych

Bush ostrzega Kijów

IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 26.11.04, 21:30
jasne, niech sie jeszcze putinkowi i kuczmie wydaje ze maja jakis wplyw na to
co sie stanie, zeby kichy przed calym swiatem nie bylo...
wolnosc dla Ukrainy!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: tomek 1 Re: Bush ostrzega Kijów IP: 5.5D* / 213.40.67.* 26.11.04, 21:35
      Przypominają się opowieści żołnierzy pod sowiecką komendą w Czechosłowacji w
      roku 1968. Nie wolno im było wiedzieć gdzie i po co są. Wolno im było chlać jak
      bydło bez umiaru. Rozwiązanie pana prezydenta Putina, byłego sługusa KGB
      nawysokim szczeblu (ten sowiecki inteligent nawet ponoć rozważał zjednoczenie
      Niemiec, kosztem trwałej sowieckiej okupacji Polski) jest typowe dla
      komunistycznej dziczy; użyć ludzi jak bydła. Receptura: nieświadomość + wódka.
      Komunizm nadal jest wielkim ekonomicznym i kulturowym obciążeniem dla Europy.


      • Gość: ix Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:14
        Gość portalu: tomek 1 napisał(a):
        > Komunizm nadal jest wielkim ekonomicznym i kulturowym obciążeniem dla Europy.

        Tak, tomku. W dodatku tak mocno zajelismy sie budowaniem zrebów panstwowosci i
        niepodleglosci ze zapomnielismy o wartosciach. Zblizajace sie wybory
        prezydenckie powinny koncentrowac sie wlasnie na naszej roli w Europie, na
        demokracji i rozszerzaniu pola wolnosci. Ten kapital polskiego dazenia do
        wolnosci i sprawiedliwosci trzeba zagospodarowac madrze. Równiez trzeba glosno
        mówic ze w Rosji demokracji nie ma. Ale ze Rosja bedzie demokratyczna, ze Rosje
        stac i zdobedzie sie kiedys na demokracje. Kampania prezydencka powinna krecic
        sie wokól demokracji wokól jednoczyc w imie wolnosci. Ujawnil sie dzis w
        Polakach duch który przygasl w codziennej rzeczywistosci, TERAZ widac co jest
        dla Polaków wazne i wokól jakich wartosci trzeba koncentrowac i spajac
        spoleczenstwo. Alternatywa jest wspólnota narzekania, marudzenia, szukania
        winnych, wzajemnych oskarzen i pomówien.
        • Gość: kuk Re: Bush ostrzega Kijów IP: 207.7.203.* 27.11.04, 20:55
          ix, czy to ty pisales referaty gminnym sekretarzom pzpr?
    • Gość: Rafal Glogowski polska mediacja IP: *.essex.ac.uk 26.11.04, 21:37
      Dla Polski to kwestia racji stanu. Wazniejsza od naszych wewnetrzych sporów.
      To co robi obecnie Walesa z Kwasniewskim jest godne pochwaly. Ostatnio rzadko
      mialem okazje byc zadowolony z polskiej polityki. Teraz jestem. BBC, bo
      jestem na stypendium na wyspach, odnotowuje té polska mediacje niemal w
      kazdym dzienniku. Jak zwykle z trudnosciá przechodzá im przez gardla koncowki
      polskich nazwisk, ale ten dziwny szelest slychac juz co godzina. I bardzo
      dobrze! Bardzo bym sie cieszyl gdyby swiat zapamietal nas jako ludzi
      umiejácych pokojowo wyjsc z kazdej kryzysowej systuacji. Narod doswiadczony
      i narod madry. Dziékuje,
      • Gość: ja sam Re: polska mediacja IP: *.infomax.com.pl / *.infomax.com.pl 26.11.04, 22:09
        W pełni się z Tobą zgadzam. Wrzuć raz na jakiś czas trochę informacji z Wysp.
        Ja wczytuje się w rosyjskie portale internetowe tutaj też pełno o wizytach
        Wałęsy i Kwaśniewskiego. Raz w stylu "że się mieszają w nieswoje sprawy" ale
        czesciej, z nadzieją że jego osobista przyjaśn z Kuczmą i sympatia dla
        Juszczenki umożliwi rozwiązanie problemu.
        • Gość: ix Re: polska mediacja IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:31
          Kwasniewski NIE ROZUMIE tego KTO MA RACJE. Dla niego naród ukrainski jest
          podzielony, a to nie prawda! Tak jak nasz nród nie byl podzielony, byli tylko
          Ci którzy mieli interesy, status wladzy, resorty silowe, aparat propagandy oraz
          SPOLECZENSTWO, ktore mialo nie tylko dosc kolejek i przejsciowych braków na
          rynku, ale mialo dosc klamstw, podwójnej moralnosci, falszu i nieustannych
          dylematów moralnych, wyborów: poprzec kolege i wyleciec z pracy czy cicho
          siedziec i pracowac dalej, a wladza i jej organy opresji nieustannie przed
          takimi podlymi wyborami ludzi stawiala. KWASNIEWSKI TEGO NIE ROZUMIE. ON SIE
          BOI O ROZLEW KRWI. Tamci ludzie sie nie boja, Kuczma pewnie tez sie nie boi a
          Kwasniewski sie boi!!! Misja Kwasniewskiego nic poza publicity i odwdleczeniem
          sprawy niestety nie przyniesie. I trzeba powiedziec jasno: Buzek, Walesa czy
          ktokolwiek inny z obozu solidrnosciowego zachowalby sie zupelnie inaczej. Dobre
          kontakty z trucicielem nie powoduja ze przestaje truc! Misja Kwasniewskiego
          jest NIEDORZECZNA, bo jego POGLADY sa CHWIEJNE i NIEJEDNOZNACZNE. To jest
          dyplomacja rodem z LIGI NARODÓW, a nie NON POSSUMUS. Wielkie mi zwycieztwo,
          spotkanie w gronie 3:1 + 3 dyplomatów !!! Walesa powiedzial ze w tej sprawie z
          Kwasniewskim mówia jednym glosem. Tak niestety nie jest, bo to po prostu zalezy
          od formatu czlowieka.
          • r.glogowski nie zgadzam si z Panem. 27.11.04, 00:02
            ...przede wszystkim w podejsciu. Wolalbym jednak "delikatnie jak z jajkiem" niz
            non posumus, które brzmi dumnie, ale dla Ukraincow niewiele zmienia. Dumnymi
            gestami nie zmienimy geografii, ani wlasnej ani Ukrainy. Chociaz wielu pewnie
            nadal o tym marzy. Powiem otwarcie: mam 25 lat i... ( napisze to wielkimi
            literami, by bylo jeszcze bardziej jasne)... NIE CHCE JUZ POLSKIEGO LWOWA.
            Tamtym narodom naleza sie wlasne, niepodlegle panstwa... i szacunek.
            • Gość: ix Nie musi sie pan ze mna zgadzac, nie po to pisze IP: *.chello.pl 27.11.04, 01:05
              Malo tego ja nawet wiem ze wiekszosc sie nie zgadza. Tylko to nie wiekszosc
              obalila komunizm, prosze Pana.
              2. Prosze Pana ja nic nie mówilem o polskim Lwowie, mówie o zasadach o tym ze
              przyzwoity czlowiek mówi trucicielowi ze sie z nim nie spotka. To nie jest
              kwestia wieku bo ja mam 28 tylko fundamentalnej przyzwoitosci i uczciwosci. A
              jak sie spotyka to mówi mu prosto w twarz: Otrules? Jak mogles!!!
              3. Nie wiem ile Pan pamieta z komunizmu, jaka malosc z ludzi wychodzila, w
              jakim strachu zyli i jak sie mu poddawali. Prosze zapytac rodziców, ja pamietam
              czolg i pojazdy opancerzone na warszawskich ulicach spuszczone glowy i
              przerazenie w oczach. Bo ludzie nienawidza postepowac wbrew swoim zasadom, a to
              wladza ich do tego zmuszala.
        • r.glogowski proponuje wymiane e-maili 26.11.04, 23:52
          Witaj, jak w tytule, moj: r.glogowski@gazeta.pl
      • Gość: fritz Re: polska mediacja IP: *.adsl.solnet.ch 26.11.04, 22:23
        Mila informacja :)
    • Gość: Jagnieszka Busz, ty młotku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 21:40
      Jazda do Iraku, won z Ukrainy!!!
      • Gość: antek Re: Busz, ty młotku! IP: 216.223.64.* 26.11.04, 21:53
        Facet jest wyjatkowo beszczelny, przekreca wybory w swoim (k)raju i ma jeszcze
        czelnosc pouczac innych.Choc moze to nie beszczelnosc tylko tepota. Potrzebowal
        piec dni by zapoznac sie z tematem, nauczyc wymawiac slowo Ukraina, i ogolnie
        sie odezwac.
        Podsluchane przed wejsciem na antene.Bush:Kurde, to gdzie jest ta Ukraina? To
        kraj , czy wyspa? W Europie? To Europa to nie kraj?Europa to wyspa! Nie? To co
        do cholery, jak nie kraj i nie wyspa? Dajcie sie napic bo mi zaschlo w
        gardle.No i fryzure mi poprawcie i wiecej pudru na nos, nie moze byc taki
        czerwony.
        • Gość: Polak Patriota [...] IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: chala Polskosc definiowana jako antysemityzm? IP: 68.214.177.* 26.11.04, 23:04
            bezsilny, glupi pajac jestes.
          • Gość: antyk Re: buszek to żydowska MENDAWESZKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 00:06
            Ani z ciebie Polak, ani Patriota, zalosny, zapluty blaznie!
        • Gość: Kaczory11 Re: Busz, ty młotku! IP: *.zeelandnet.nl 26.11.04, 22:16
          A ktore to lewaczku wybory Bush przekrecil ? Jak ordynarnie klamiesz, to rob
          to chociaz w miare inteligentnie. Wygral Bush w roku 2000 - na Florydzie z
          przewaga 587 glosow (policzonych przez swych oponentow), a w tym roku z
          przewaga 3,5 miliona glosow w calym kraju i zwyciezajac NA GLOWE na Florydzie i
          z przewago 200 tysiecy glosoe Ohio. Wam lewacy pozostal tylko bluzg, bo fakty
          swiadcza przeciwko wam klamczuszki..... Rozumiem, ze ci zal, ze Wujaszek Putin
          spapral robote. Przezera cie i tobie podobnych tesknota do ruskiego knuta.
          Masochisci, czy co.....
          • Gość: kuk Re: Busz, ty młotku! IP: 207.7.203.* 27.11.04, 21:06
            Kaczkie, czy ty sie dobrze czujesz?. Daj glos, jakis "kwak", bo martwie sie o
            ciebie.
        • Gość: he he he Re: Busz, ty młotku! IP: 5.5R* / *.lax.untd.com 26.11.04, 22:59
          Panie, jezeli juz, to bezczelny, bezczelnosc (pochodzi od bez czola), a nie
          beszczelny. Kto tu jest mlotek?
        • Gość: ix WOLNOSC DLA UKRAINY IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:38
          Strasznie smieszne, gdyby nie to ze widzialem debaty Busha z Kerrym myslalbym
          ze mówisz o Bushu. Ale widzialem wiec Ci przypomne,moze nie zgrzales: Bush to
          ten nizszy, upudrowany to ten wysoki i glupkowato usmiechniety.
    • Gość: Old Lady Bush ostrzega Kijów IP: *.res.east.verizon.net 26.11.04, 21:40
      Z artykulu widac ze Bush jeszcze nie zabardzo orientuje sie w sprawie, nie ma
      pojecia kogo ostrzega i przed czym. Jego jak zawsze wolne procesy myslowe
      zostaly widocznie jeszcze bardziej spowolnione naduzywaniem jedzenia i picia w
      czasie Thanksgiving.
    • Gość: Ralf31 Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.dip.t-dialin.net 26.11.04, 21:48
      Bush to bushomowca bezjajeczny. Slawa Wolnej Ukrainie! Precz z Kuczma i
      Donieckimi bandytami!! Wygnac zdrajcow na Wyspe Robinsona!!
      • Gość: meerkat BEZPIEKA CHRONI WLASNA SKORE!!! :-)))))))))))))))) IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:54

        "A NA DRZEWACH ZAMIAST LISCI
        WISIEC BEDA KOMUNISCI!"

        W Zachodniej Ukrainie bezpieczniacy znaja ten wierszyk. Na szkoleniach musiano
        im tez pokazywac zdjecia z Budapesztu w czasie Powstania Wegierskiego, kiedy
        rozpoznanych oficerow bezpieki i dygnitarzy partyjnych AUTENTYCZNIE wieszano
        na latarniach az do chwili wjechania tam sowieckich czlogow wezwanych przez
        owczesesgo ambasadora ZSRS na Wegrzech, pozniejszego szefa KGB i sekretarza
        generalnego KPZR- Jurija Andropowa.

        I dlatego nikogo nie powinno dziwic, ze wierchuszka ukrainskiej bezpieki na
        zachod od Kijowa oficjalnie opowiedziala sie po stronie "narodu"-czytaj:
        opozycji.
        Tego typu kreatury ZAWSZE plyna Z WIATREM; nigdy POD WIATR!

        Zas wiatr i to silny, wieje obecnie ewidentnie zza Buga.

        Dalby Bug....:-)))






        • Gość: meerkat "Nieswiadomosc+wodka"? POMYLKA SZPIEGA! :-)))))) IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:58
          Jest to po prostu ZAPIJANIE SIE DO NIESWIADOMOSCI!

          Jak mowimy w Ameryce: drinking yourself into OBLIVION!

          NO, ale dziwic sie trudno: Na trzezwo w Rosji zyc sie nie da!
          NIGDY zreszta nie dalo! :-(((((((
          • Gość: Polak Patriota ani żyć bez lizania d.py żydom w usa się nie da .. IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:11
            kurvvo merkatowa bez wazeliny dajesz
            • Gość: chala Re: ani żyć bez lizania d.py żydom w usa się nie IP: 68.214.177.* 26.11.04, 23:05
              a ty i tak placisz i podlegasz nam.
        • Gość: meerkat Z LEKARKA-ZDROWO; Z ZAKONNICA-BEZ GRZECHU! IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:59
          Z BEZPIEKA - BEZPIECZNIEJ! ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • Gość: Polak Patriota ... A Z MARKOTEM PRZEZ KOMIN ... IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:13
    • kyle_broflovski Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega 26.11.04, 22:13
      www.rense.com/1.imagesG/pwll.JPG
      • Gość: Mac Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 22:23
        No widze ze sie nasi forumowi bolszewicy zlecieli jak muchy do gowna ..... wy
        macie manie przesladowcza na punkcie Busha ..co by niezrobil to wam zle ....
        mam do was tylko dwa slowa ..JESTESCIE POPIE..NI
        • Gość: ToJa Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 26.11.04, 22:26
          Mac masz swieta racje.
          Az sie w pale nimesci ile komuchow wupowiada sie tu i nic tylko gnuj im z pyska
          leci.
          • Gość: ix Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:47
            Kyle to ma byc dowcipne??? Poczytaj sobie Guardiana. I kije baseballowe tez do
            Donbasu przylecialy z Ameryki?? Dobrze ze jesien, stonki nie mogli zrzucic...
            • kyle_broflovski Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega 27.11.04, 00:13
              Gość portalu: ix napisał(a):

              > Kyle to ma byc dowcipne??? Poczytaj sobie Guardiana. I kije baseballowe tez do
              > Donbasu przylecialy z Ameryki?? Dobrze ze jesien, stonki nie mogli zrzucic...

              te kije basebolowe to Ruski specnatz przywiozl do Kijowa ten sam co to go pani
              Julia Timoszenko widziala. ruskich soldatow widziano tez w Odessie i Charkowie.
              stonki nie ma, ale za to jest ten znikajacy atrament w piorach do glosowania.

              _________________________________________________________________
              "Pojmowanie przez masy jest bardzo ograniczone, inteligencja mass jest mala, ale
              zdolnosc zapominania jest kolosalna. W konsekwencji tych faktow efektywna
              propaganda musi byc ograniczona do niewielu punktow ktore musza byc nieustannie
              powtarzane w sloganach az kazdy je zrozumie..."
    • ignorant11 I slusznie Panie Jurku! 26.11.04, 23:24
      Sława!

      Czerwonym stupajom nie nalezy wierzyc, bo zawsze próbuja cos skrecic.

      Pozatem to kryminalista, wiec musi czuc knut, bo jak knuta nie ma, to zaczyna
      krasc i oszukiwac...


      Pozdrawiam i zapraszam na:
      Forum Słowiańskie
      • Gość: P-77 Re: I slusznie Panie Jurku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 00:13
        O ile się orientuję Bush to ten, który w czasie debat miał większe problemy z
        doborem słów.
        • Gość: kuk Re: I slusznie Panie Jurku! IP: 207.7.201.* 27.11.04, 01:21
          czy to bydle stracilo resztki wstydu, honoru?
          Skradl 2x wybory, wymordowal polowe Iraku, zaakceptowal role burka na smyczy
          aribaby i ciagle chce cos dyktowac innym?
    • Gość: Tomson HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 27.11.04, 01:32
      Do budy amerykansyny nikt was tu niechce i wszyscy mają w dupie wasze zdanie co
      do Ukrainy! To Rosyjska strefa wpływów i tak już zostanie :o)
      • Gość: chala Re: HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: 68.214.177.* 27.11.04, 05:48
        Generalowie bezpieki juz Kuczme zdradzili. Za pare dolarow, tepaku.Taka nbronia
        ZSRR rozbroilismy. Tak rozbrajamy Ukraine. Czy to nie oblednie szybkie
        zlatwienie smiecia? Wczoraj mial wszystko, dzis jest osaczony i zmuszony do
        negocjacji. Znaczy bedzie oddawal, jak jaruzelski w 89. Jak zaczniesz
        negocjowac, droga jest tylko jedna- musisz oddac czesc chocby. Rosja za slaba
        wobec zjednoczonego frontu zachodu. Belkocze Putin, nikt go nie slucha a armii
        nie moze wyslac bo jeszce nie wytrzezwiala po zamiania z krasnoj na pijana.
        • Gość: Gosc BUSH-A WIESZ CO TO UKRAINA I GDZIE LEZY??? IP: 69.158.50.* 27.11.04, 07:35
          • Gość: Gosc GEORGE-NAPIJ SIE LEPIEJ,CIENKI BOLEK JESTES IP: 69.158.50.* 27.11.04, 07:38
        • Gość: ZZ Re: HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: *.top.net.pl 27.11.04, 18:29
          Fakt. Była taka reklama papierosów "Test the West". Na ilustracji sowiecki
          gienierał z cielęcym uśmieszkiem na ryju wdychał z lubością dymek z pośledniej w
          końcu marki papierocha.

          Poza tym Ukraina jest w polskiej strefie wpływów, chociaż Turcy twierdzą że w
          tureckiej.
          Nie ma natomiast sporu co do faktu, że azjatycka Rosja jest w strefie wpływów
          chińskich. No, jeszcze włączą się Japończycy. Taką mam nadzieję. Amerykanie
          celowo nie walą w Kima, chcąc zmusić Japończyków do zbrojeń. Porządnie uzbrojona
          Japonia znajdzie sobie ciekawszy obiekt ataku niż Koreę. Japończycy pamiętają o
          Sachalinie, Kurylach i Władywostoku.
    • Gość: Janek B Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 15:38
      całe szczęście że cały swiat wziął sprawy w swoje ręce bo przekrecili by
      Ukrainę. Myśleli że jak na BIałorusi im się udało to uda się i w nastepnych
      krajach.Komunistów powinno sie dożywotnio pozbawiać stanowisk bo tylko patrzą
      co przekręcić. niech żyje Woność i swoboda i ( dziewczyna młoda)
    • Gość: tom Re: Bush ostrzega Kijów IP: 195.150.224.* 27.11.04, 17:41
      żeby s8ie nie okazalo że jutro Rosja spacyfikuje Ukrainę, a Bish powie ze to
      wewnetrzna sprawa Putina
    • Gość: ZZ Dyplomacja! IP: *.top.net.pl 27.11.04, 18:20
      Prezydentowi USA nie wypada wypowiadać się gniewnym i podnieconym tonem.
      Wystarczy, że Prezydent USA wyrazi swą dezaprobatę a skorumpowany dyktator kopie
      sobie dół.
      Natomiast, Colin Powell, jako Secretary of State i były wojskowy może używać
      słów ostrzejszych i bardziej bezpośrednich.
    • Gość: Ela M., Kalifornia Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.client.comcast.net / *.client.comcast.net 27.11.04, 22:02
      Typowa wypowiedz Busha! Belkot. Nie dlatego, ze to polityk mowi, ale poniewaz on
      nie ma nic do powiedzenia. On nie ma pojecia, gdzie jest Ukraina i o co tam
      chodzi. Pewnie mu szepcza, ze tam jest ropa, dlatego nazwe zapamietal.
    • Gość: dyzein Bush ostrzega Kijów - Bush nie wiele moze IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 27.11.04, 22:06
      Bush niewiele moze powiedziec na temat wyborow na Ukrainie.
      Bush moze natomiast wiele powiedziec, na temat wyborow w USA w 2000 roku, ale
      nie chce o tym wspominac, nie chce pouczac Ukraincow, jak mozna zorganizowac
      wybory aby je wygrac.
      Media robia za politykow, politycy wrecz wysluguja sie medialnym MAGNATOM ,
      medialni magnaci robia kase na polityce, a ciemne masy(?), mysla ze wybieraja
      PREZYDENTA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka