Gość: mow IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 26.11.04, 21:30 jasne, niech sie jeszcze putinkowi i kuczmie wydaje ze maja jakis wplyw na to co sie stanie, zeby kichy przed calym swiatem nie bylo... wolnosc dla Ukrainy!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek 1 Re: Bush ostrzega Kijów IP: 5.5D* / 213.40.67.* 26.11.04, 21:35 Przypominają się opowieści żołnierzy pod sowiecką komendą w Czechosłowacji w roku 1968. Nie wolno im było wiedzieć gdzie i po co są. Wolno im było chlać jak bydło bez umiaru. Rozwiązanie pana prezydenta Putina, byłego sługusa KGB nawysokim szczeblu (ten sowiecki inteligent nawet ponoć rozważał zjednoczenie Niemiec, kosztem trwałej sowieckiej okupacji Polski) jest typowe dla komunistycznej dziczy; użyć ludzi jak bydła. Receptura: nieświadomość + wódka. Komunizm nadal jest wielkim ekonomicznym i kulturowym obciążeniem dla Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:14 Gość portalu: tomek 1 napisał(a): > Komunizm nadal jest wielkim ekonomicznym i kulturowym obciążeniem dla Europy. Tak, tomku. W dodatku tak mocno zajelismy sie budowaniem zrebów panstwowosci i niepodleglosci ze zapomnielismy o wartosciach. Zblizajace sie wybory prezydenckie powinny koncentrowac sie wlasnie na naszej roli w Europie, na demokracji i rozszerzaniu pola wolnosci. Ten kapital polskiego dazenia do wolnosci i sprawiedliwosci trzeba zagospodarowac madrze. Równiez trzeba glosno mówic ze w Rosji demokracji nie ma. Ale ze Rosja bedzie demokratyczna, ze Rosje stac i zdobedzie sie kiedys na demokracje. Kampania prezydencka powinna krecic sie wokól demokracji wokól jednoczyc w imie wolnosci. Ujawnil sie dzis w Polakach duch który przygasl w codziennej rzeczywistosci, TERAZ widac co jest dla Polaków wazne i wokól jakich wartosci trzeba koncentrowac i spajac spoleczenstwo. Alternatywa jest wspólnota narzekania, marudzenia, szukania winnych, wzajemnych oskarzen i pomówien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuk Re: Bush ostrzega Kijów IP: 207.7.203.* 27.11.04, 20:55 ix, czy to ty pisales referaty gminnym sekretarzom pzpr? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Glogowski polska mediacja IP: *.essex.ac.uk 26.11.04, 21:37 Dla Polski to kwestia racji stanu. Wazniejsza od naszych wewnetrzych sporów. To co robi obecnie Walesa z Kwasniewskim jest godne pochwaly. Ostatnio rzadko mialem okazje byc zadowolony z polskiej polityki. Teraz jestem. BBC, bo jestem na stypendium na wyspach, odnotowuje té polska mediacje niemal w kazdym dzienniku. Jak zwykle z trudnosciá przechodzá im przez gardla koncowki polskich nazwisk, ale ten dziwny szelest slychac juz co godzina. I bardzo dobrze! Bardzo bym sie cieszyl gdyby swiat zapamietal nas jako ludzi umiejácych pokojowo wyjsc z kazdej kryzysowej systuacji. Narod doswiadczony i narod madry. Dziékuje, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja sam Re: polska mediacja IP: *.infomax.com.pl / *.infomax.com.pl 26.11.04, 22:09 W pełni się z Tobą zgadzam. Wrzuć raz na jakiś czas trochę informacji z Wysp. Ja wczytuje się w rosyjskie portale internetowe tutaj też pełno o wizytach Wałęsy i Kwaśniewskiego. Raz w stylu "że się mieszają w nieswoje sprawy" ale czesciej, z nadzieją że jego osobista przyjaśn z Kuczmą i sympatia dla Juszczenki umożliwi rozwiązanie problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix Re: polska mediacja IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:31 Kwasniewski NIE ROZUMIE tego KTO MA RACJE. Dla niego naród ukrainski jest podzielony, a to nie prawda! Tak jak nasz nród nie byl podzielony, byli tylko Ci którzy mieli interesy, status wladzy, resorty silowe, aparat propagandy oraz SPOLECZENSTWO, ktore mialo nie tylko dosc kolejek i przejsciowych braków na rynku, ale mialo dosc klamstw, podwójnej moralnosci, falszu i nieustannych dylematów moralnych, wyborów: poprzec kolege i wyleciec z pracy czy cicho siedziec i pracowac dalej, a wladza i jej organy opresji nieustannie przed takimi podlymi wyborami ludzi stawiala. KWASNIEWSKI TEGO NIE ROZUMIE. ON SIE BOI O ROZLEW KRWI. Tamci ludzie sie nie boja, Kuczma pewnie tez sie nie boi a Kwasniewski sie boi!!! Misja Kwasniewskiego nic poza publicity i odwdleczeniem sprawy niestety nie przyniesie. I trzeba powiedziec jasno: Buzek, Walesa czy ktokolwiek inny z obozu solidrnosciowego zachowalby sie zupelnie inaczej. Dobre kontakty z trucicielem nie powoduja ze przestaje truc! Misja Kwasniewskiego jest NIEDORZECZNA, bo jego POGLADY sa CHWIEJNE i NIEJEDNOZNACZNE. To jest dyplomacja rodem z LIGI NARODÓW, a nie NON POSSUMUS. Wielkie mi zwycieztwo, spotkanie w gronie 3:1 + 3 dyplomatów !!! Walesa powiedzial ze w tej sprawie z Kwasniewskim mówia jednym glosem. Tak niestety nie jest, bo to po prostu zalezy od formatu czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
r.glogowski nie zgadzam si z Panem. 27.11.04, 00:02 ...przede wszystkim w podejsciu. Wolalbym jednak "delikatnie jak z jajkiem" niz non posumus, które brzmi dumnie, ale dla Ukraincow niewiele zmienia. Dumnymi gestami nie zmienimy geografii, ani wlasnej ani Ukrainy. Chociaz wielu pewnie nadal o tym marzy. Powiem otwarcie: mam 25 lat i... ( napisze to wielkimi literami, by bylo jeszcze bardziej jasne)... NIE CHCE JUZ POLSKIEGO LWOWA. Tamtym narodom naleza sie wlasne, niepodlegle panstwa... i szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix Nie musi sie pan ze mna zgadzac, nie po to pisze IP: *.chello.pl 27.11.04, 01:05 Malo tego ja nawet wiem ze wiekszosc sie nie zgadza. Tylko to nie wiekszosc obalila komunizm, prosze Pana. 2. Prosze Pana ja nic nie mówilem o polskim Lwowie, mówie o zasadach o tym ze przyzwoity czlowiek mówi trucicielowi ze sie z nim nie spotka. To nie jest kwestia wieku bo ja mam 28 tylko fundamentalnej przyzwoitosci i uczciwosci. A jak sie spotyka to mówi mu prosto w twarz: Otrules? Jak mogles!!! 3. Nie wiem ile Pan pamieta z komunizmu, jaka malosc z ludzi wychodzila, w jakim strachu zyli i jak sie mu poddawali. Prosze zapytac rodziców, ja pamietam czolg i pojazdy opancerzone na warszawskich ulicach spuszczone glowy i przerazenie w oczach. Bo ludzie nienawidza postepowac wbrew swoim zasadom, a to wladza ich do tego zmuszala. Odpowiedz Link Zgłoś
r.glogowski proponuje wymiane e-maili 26.11.04, 23:52 Witaj, jak w tytule, moj: r.glogowski@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fritz Re: polska mediacja IP: *.adsl.solnet.ch 26.11.04, 22:23 Mila informacja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagnieszka Busz, ty młotku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 21:40 Jazda do Iraku, won z Ukrainy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Busz, ty młotku! IP: 216.223.64.* 26.11.04, 21:53 Facet jest wyjatkowo beszczelny, przekreca wybory w swoim (k)raju i ma jeszcze czelnosc pouczac innych.Choc moze to nie beszczelnosc tylko tepota. Potrzebowal piec dni by zapoznac sie z tematem, nauczyc wymawiac slowo Ukraina, i ogolnie sie odezwac. Podsluchane przed wejsciem na antene.Bush:Kurde, to gdzie jest ta Ukraina? To kraj , czy wyspa? W Europie? To Europa to nie kraj?Europa to wyspa! Nie? To co do cholery, jak nie kraj i nie wyspa? Dajcie sie napic bo mi zaschlo w gardle.No i fryzure mi poprawcie i wiecej pudru na nos, nie moze byc taki czerwony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Patriota [...] IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chala Polskosc definiowana jako antysemityzm? IP: 68.214.177.* 26.11.04, 23:04 bezsilny, glupi pajac jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyk Re: buszek to żydowska MENDAWESZKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 00:06 Ani z ciebie Polak, ani Patriota, zalosny, zapluty blaznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczory11 Re: Busz, ty młotku! IP: *.zeelandnet.nl 26.11.04, 22:16 A ktore to lewaczku wybory Bush przekrecil ? Jak ordynarnie klamiesz, to rob to chociaz w miare inteligentnie. Wygral Bush w roku 2000 - na Florydzie z przewaga 587 glosow (policzonych przez swych oponentow), a w tym roku z przewaga 3,5 miliona glosow w calym kraju i zwyciezajac NA GLOWE na Florydzie i z przewago 200 tysiecy glosoe Ohio. Wam lewacy pozostal tylko bluzg, bo fakty swiadcza przeciwko wam klamczuszki..... Rozumiem, ze ci zal, ze Wujaszek Putin spapral robote. Przezera cie i tobie podobnych tesknota do ruskiego knuta. Masochisci, czy co..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuk Re: Busz, ty młotku! IP: 207.7.203.* 27.11.04, 21:06 Kaczkie, czy ty sie dobrze czujesz?. Daj glos, jakis "kwak", bo martwie sie o ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he he he Re: Busz, ty młotku! IP: 5.5R* / *.lax.untd.com 26.11.04, 22:59 Panie, jezeli juz, to bezczelny, bezczelnosc (pochodzi od bez czola), a nie beszczelny. Kto tu jest mlotek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix WOLNOSC DLA UKRAINY IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:38 Strasznie smieszne, gdyby nie to ze widzialem debaty Busha z Kerrym myslalbym ze mówisz o Bushu. Ale widzialem wiec Ci przypomne,moze nie zgrzales: Bush to ten nizszy, upudrowany to ten wysoki i glupkowato usmiechniety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Old Lady Bush ostrzega Kijów IP: *.res.east.verizon.net 26.11.04, 21:40 Z artykulu widac ze Bush jeszcze nie zabardzo orientuje sie w sprawie, nie ma pojecia kogo ostrzega i przed czym. Jego jak zawsze wolne procesy myslowe zostaly widocznie jeszcze bardziej spowolnione naduzywaniem jedzenia i picia w czasie Thanksgiving. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ralf31 Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.dip.t-dialin.net 26.11.04, 21:48 Bush to bushomowca bezjajeczny. Slawa Wolnej Ukrainie! Precz z Kuczma i Donieckimi bandytami!! Wygnac zdrajcow na Wyspe Robinsona!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat BEZPIEKA CHRONI WLASNA SKORE!!! :-)))))))))))))))) IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:54 "A NA DRZEWACH ZAMIAST LISCI WISIEC BEDA KOMUNISCI!" W Zachodniej Ukrainie bezpieczniacy znaja ten wierszyk. Na szkoleniach musiano im tez pokazywac zdjecia z Budapesztu w czasie Powstania Wegierskiego, kiedy rozpoznanych oficerow bezpieki i dygnitarzy partyjnych AUTENTYCZNIE wieszano na latarniach az do chwili wjechania tam sowieckich czlogow wezwanych przez owczesesgo ambasadora ZSRS na Wegrzech, pozniejszego szefa KGB i sekretarza generalnego KPZR- Jurija Andropowa. I dlatego nikogo nie powinno dziwic, ze wierchuszka ukrainskiej bezpieki na zachod od Kijowa oficjalnie opowiedziala sie po stronie "narodu"-czytaj: opozycji. Tego typu kreatury ZAWSZE plyna Z WIATREM; nigdy POD WIATR! Zas wiatr i to silny, wieje obecnie ewidentnie zza Buga. Dalby Bug....:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat "Nieswiadomosc+wodka"? POMYLKA SZPIEGA! :-)))))) IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:58 Jest to po prostu ZAPIJANIE SIE DO NIESWIADOMOSCI! Jak mowimy w Ameryce: drinking yourself into OBLIVION! NO, ale dziwic sie trudno: Na trzezwo w Rosji zyc sie nie da! NIGDY zreszta nie dalo! :-((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Patriota ani żyć bez lizania d.py żydom w usa się nie da .. IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:11 kurvvo merkatowa bez wazeliny dajesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chala Re: ani żyć bez lizania d.py żydom w usa się nie IP: 68.214.177.* 26.11.04, 23:05 a ty i tak placisz i podlegasz nam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Z LEKARKA-ZDROWO; Z ZAKONNICA-BEZ GRZECHU! IP: 168.143.113.* 26.11.04, 21:59 Z BEZPIEKA - BEZPIECZNIEJ! ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Patriota ... A Z MARKOTEM PRZEZ KOMIN ... IP: *.sup.waw.pl / *.rev.sup.waw.pl 26.11.04, 22:13 Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega 26.11.04, 22:13 www.rense.com/1.imagesG/pwll.JPG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mac Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 22:23 No widze ze sie nasi forumowi bolszewicy zlecieli jak muchy do gowna ..... wy macie manie przesladowcza na punkcie Busha ..co by niezrobil to wam zle .... mam do was tylko dwa slowa ..JESTESCIE POPIE..NI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToJa Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.dsl.hstntx.swbell.net 26.11.04, 22:26 Mac masz swieta racje. Az sie w pale nimesci ile komuchow wupowiada sie tu i nic tylko gnuj im z pyska leci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:47 Kyle to ma byc dowcipne??? Poczytaj sobie Guardiana. I kije baseballowe tez do Donbasu przylecialy z Ameryki?? Dobrze ze jesien, stonki nie mogli zrzucic... Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: Bush ostrzega Kijów, oj ostrzega 27.11.04, 00:13 Gość portalu: ix napisał(a): > Kyle to ma byc dowcipne??? Poczytaj sobie Guardiana. I kije baseballowe tez do > Donbasu przylecialy z Ameryki?? Dobrze ze jesien, stonki nie mogli zrzucic... te kije basebolowe to Ruski specnatz przywiozl do Kijowa ten sam co to go pani Julia Timoszenko widziala. ruskich soldatow widziano tez w Odessie i Charkowie. stonki nie ma, ale za to jest ten znikajacy atrament w piorach do glosowania. _________________________________________________________________ "Pojmowanie przez masy jest bardzo ograniczone, inteligencja mass jest mala, ale zdolnosc zapominania jest kolosalna. W konsekwencji tych faktow efektywna propaganda musi byc ograniczona do niewielu punktow ktore musza byc nieustannie powtarzane w sloganach az kazdy je zrozumie..." Odpowiedz Link Zgłoś
ignorant11 I slusznie Panie Jurku! 26.11.04, 23:24 Sława! Czerwonym stupajom nie nalezy wierzyc, bo zawsze próbuja cos skrecic. Pozatem to kryminalista, wiec musi czuc knut, bo jak knuta nie ma, to zaczyna krasc i oszukiwac... Pozdrawiam i zapraszam na: Forum Słowiańskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: I slusznie Panie Jurku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 00:13 O ile się orientuję Bush to ten, który w czasie debat miał większe problemy z doborem słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuk Re: I slusznie Panie Jurku! IP: 207.7.201.* 27.11.04, 01:21 czy to bydle stracilo resztki wstydu, honoru? Skradl 2x wybory, wymordowal polowe Iraku, zaakceptowal role burka na smyczy aribaby i ciagle chce cos dyktowac innym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 27.11.04, 01:32 Do budy amerykansyny nikt was tu niechce i wszyscy mają w dupie wasze zdanie co do Ukrainy! To Rosyjska strefa wpływów i tak już zostanie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chala Re: HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: 68.214.177.* 27.11.04, 05:48 Generalowie bezpieki juz Kuczme zdradzili. Za pare dolarow, tepaku.Taka nbronia ZSRR rozbroilismy. Tak rozbrajamy Ukraine. Czy to nie oblednie szybkie zlatwienie smiecia? Wczoraj mial wszystko, dzis jest osaczony i zmuszony do negocjacji. Znaczy bedzie oddawal, jak jaruzelski w 89. Jak zaczniesz negocjowac, droga jest tylko jedna- musisz oddac czesc chocby. Rosja za slaba wobec zjednoczonego frontu zachodu. Belkocze Putin, nikt go nie slucha a armii nie moze wyslac bo jeszce nie wytrzezwiala po zamiania z krasnoj na pijana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc BUSH-A WIESZ CO TO UKRAINA I GDZIE LEZY??? IP: 69.158.50.* 27.11.04, 07:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc GEORGE-NAPIJ SIE LEPIEJ,CIENKI BOLEK JESTES IP: 69.158.50.* 27.11.04, 07:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: HAHAHAHAHA!!! Ameryka zaszczekała!! :o) IP: *.top.net.pl 27.11.04, 18:29 Fakt. Była taka reklama papierosów "Test the West". Na ilustracji sowiecki gienierał z cielęcym uśmieszkiem na ryju wdychał z lubością dymek z pośledniej w końcu marki papierocha. Poza tym Ukraina jest w polskiej strefie wpływów, chociaż Turcy twierdzą że w tureckiej. Nie ma natomiast sporu co do faktu, że azjatycka Rosja jest w strefie wpływów chińskich. No, jeszcze włączą się Japończycy. Taką mam nadzieję. Amerykanie celowo nie walą w Kima, chcąc zmusić Japończyków do zbrojeń. Porządnie uzbrojona Japonia znajdzie sobie ciekawszy obiekt ataku niż Koreę. Japończycy pamiętają o Sachalinie, Kurylach i Władywostoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek B Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 15:38 całe szczęście że cały swiat wziął sprawy w swoje ręce bo przekrecili by Ukrainę. Myśleli że jak na BIałorusi im się udało to uda się i w nastepnych krajach.Komunistów powinno sie dożywotnio pozbawiać stanowisk bo tylko patrzą co przekręcić. niech żyje Woność i swoboda i ( dziewczyna młoda) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Bush ostrzega Kijów IP: 195.150.224.* 27.11.04, 17:41 żeby s8ie nie okazalo że jutro Rosja spacyfikuje Ukrainę, a Bish powie ze to wewnetrzna sprawa Putina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Dyplomacja! IP: *.top.net.pl 27.11.04, 18:20 Prezydentowi USA nie wypada wypowiadać się gniewnym i podnieconym tonem. Wystarczy, że Prezydent USA wyrazi swą dezaprobatę a skorumpowany dyktator kopie sobie dół. Natomiast, Colin Powell, jako Secretary of State i były wojskowy może używać słów ostrzejszych i bardziej bezpośrednich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela M., Kalifornia Re: Bush ostrzega Kijów IP: *.client.comcast.net / *.client.comcast.net 27.11.04, 22:02 Typowa wypowiedz Busha! Belkot. Nie dlatego, ze to polityk mowi, ale poniewaz on nie ma nic do powiedzenia. On nie ma pojecia, gdzie jest Ukraina i o co tam chodzi. Pewnie mu szepcza, ze tam jest ropa, dlatego nazwe zapamietal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyzein Bush ostrzega Kijów - Bush nie wiele moze IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 27.11.04, 22:06 Bush niewiele moze powiedziec na temat wyborow na Ukrainie. Bush moze natomiast wiele powiedziec, na temat wyborow w USA w 2000 roku, ale nie chce o tym wspominac, nie chce pouczac Ukraincow, jak mozna zorganizowac wybory aby je wygrac. Media robia za politykow, politycy wrecz wysluguja sie medialnym MAGNATOM , medialni magnaci robia kase na polityce, a ciemne masy(?), mysla ze wybieraja PREZYDENTA. Odpowiedz Link Zgłoś