Dodaj do ulubionych

fight terror

22.07.05, 05:46
"The Patriot Act is a key part of our efforts to combat terrorism and protect
the American people, and the Congress needs to send me a bill soon that
renews the act without weakening our ability to fight terror," Bush said in a
statement released by the White House.

moze ktos wytlumaczy co ten facet ma na mysli mowiac w kolko o: "our ability
to fight terror", albo gloszac mowy z modna u niego fraza "the war on
terror"? Co to wlasciwie jest ta wojna z terrorem, gdzie sie to zaczyna ,
gdzie sie konczy i jak to wyglada. Jak narazie wyslal 140+ tys. chlopa do
Iraqu na wyprawe krzyzawa. Przed przybyciem wojsk 'wyzwolenczych' byl tam w
miare spokoj i mielismy kontrole nad sytuacja poprzez starego przyjaciela
naszego wodza Saddama. Teraz Saddam poszedl do kata, my zabijamy z rozkosza
dajac cukierki, i nas tez zabijaja bez cukierkow, niestety. A ataki nazwijmy
to modnie terrorystyczne, jak byly tak sa i nasilaja sie z kazdym miesiacem.
Jak widac w ostatnich tygodniach zaczyna sie to rozlazic
poza 'zdemokratyzowany' juz Iraq. Jesli ktos ma sposob na zabezpieczenie nas
przed tym, bardzo prosze o glos, bo robi sie goraco. Wczoraj w miesci gdzie
mieszkam ludzie na ulicy zobaczyli faceta w plaszczu (zaznaczam bylo cieplo,
bardzo cieplo), ktos zaraz zadzwonil po policje, okazalo sie ze gosc poprostu
nic innego nie mial, bo zona go z domu wywalila za pijanstwo... oj robi sie
goraco!!!

Obserwuj wątek
    • 1wsze_gacie_usa Re: fight terror 22.07.05, 19:00
      jennifer5 napisała:

      > "The Patriot Act is a key part of our efforts to combat terrorism

      Wczoraj w miesci gdzie
      > mieszkam ludzie na ulicy zobaczyli faceta w plaszczu (zaznaczam bylo cieplo,
      > bardzo cieplo), ktos zaraz zadzwonil po policje, okazalo sie ze gosc poprostu
      > nic innego nie mial, bo zona go z domu wywalila za pijanstwo... oj robi sie
      > goraco!!!

      panika, panika, panika i jak to zatrzymac, jest ktos kto zna odpowiedz?
    • niewybrany wojna z terroryzmem bedzie trwala latami 22.07.05, 19:13
      A moze nawet dziesiecioleciami. Jezeli znajdzie sie paru baranow chetnych
      umrzec za sprawe (jak dawniej komunisci), to latwych rozwiazan tu nie ma.
      Na horyzoncie widnieja jednak jasne chmury. Fundamentalisci islamscy chcielyby
      objac przywodztwo nad calym islamem. Raczej im sie to nie uda. Wiekszosc
      wyznawcow islamu chce spokojnie zyc. I nic wiecej.
      • jennifer5 Re: wojna z terroryzmem bedzie trwala latami 23.07.05, 00:29
        niewybrany napisała:

        > A moze nawet dziesiecioleciami. Jezeli znajdzie sie paru baranow chetnych
        > umrzec za sprawe (jak dawniej komunisci), to latwych rozwiazan tu nie ma.
        > Na horyzoncie widnieja jednak jasne chmury. Fundamentalisci islamscy
        chcielyby
        > objac przywodztwo nad calym islamem. Raczej im sie to nie uda. Wiekszosc
        > wyznawcow islamu chce spokojnie zyc. I nic wiecej.

        Islam nie ma tutaj nic do rzeczy, nie istnieje cos takigo jak 'wojna z
        terrorem', nie mozna takiej wojny prowadzic jest to wymyslony frazes na
        usprawiedliwienie bandyckiego najazdu. Z terroryzmem moze walczyc policja i
        sluzby bezpieczenstwa, nie regularna armia. Terroryzm byl, jest i bedzie z tej
        prostej przyczyny ze wszystkich nikt nie jest w stanie zadowolic. Tak wiec 'War
        on terror' to zwykly slogan za ktorym kryja sie prawdziwi przestepcy
        dzisiejszego swiata, terrorysci na skale Globalna.
    • felusiak1 a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 20:15
      • i-love-2-bike Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 20:29
        nie bylo dopoki ty nie wlazles.
        • felusiak1 Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 21:04
          moje dziecko bylo znacznie ciekawiej kiedy pisalas pod innym nickiem.
          sieczka to obecnie codziennosc a najbardziej zasluzona operatorka sieczkarni
          jest dzenipher. ty nawet nie jestes na podium.
          PS. Czy ty nie idziesz przez menopauze? Ciagle narzekasz, ze goraco a jeszcze
          nie mielismy w NYC upalnego dnia tego lata. A moze nie masz klimatyzacji.
          Biegnij do supermarketu i kup maly, do okna to ci sie poprawi. Na temat
          menopauzy rozmawiaj z mezem, moze bedzie mogl cos zaradzic.
          • i-love-2-bike Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 21:12
            felusiak1 napisała:

            > moje dziecko bylo znacznie ciekawiej kiedy pisalas pod innym nickiem.
            > sieczka to obecnie codziennosc a najbardziej zasluzona operatorka sieczkarni
            > jest dzenipher. ty nawet nie jestes na podium.
            > PS. Czy ty nie idziesz przez menopauze? Ciagle narzekasz, ze goraco a jeszcze
            > nie mielismy w NYC upalnego dnia tego lata. A moze nie masz klimatyzacji.
            > Biegnij do supermarketu i kup maly, do okna to ci sie poprawi. Na temat
            > menopauzy rozmawiaj z mezem, moze bedzie mogl cos zaradzic.

            he,he a moze ty wlasnie przechodzisz przez menopauze zes taki znawca,szkoda ze
            niestety jezykowym znawca nie jestes bo jak zwykle niuanse lingwistyczne pocisz
            w stylu jasia z 3 klasy. co do nicka,to dziekuje,ale nie zmienie,ja mam tak czy
            tak inny niz ty gust. co do upalow to ja nie mieszkam w NYC tylko w NYS a jesli
            nie wiesz ile mamy stopni w tym stanie od miesiaca, to spojrzyj na mape pogody a
            sie dowiesz. co do klimatyzacji to nie muze miec tej okiennej ,bo mam centralna
            a jesli wiesz cialo bez niej nie schladza sie jak temperatura naokolo jest
            wyzsza od temperatury ciala,to prawo fizyki a nie symptom menopauzy medrcu syjonu.
          • 1wsze_gacie_usa [...] 22.07.05, 21:22
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • i-love-2-bike Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 21:29
              1wsze_gacie_usa napisała:


              > Nie sadze zeby osoba do ktorej sie zwracasz tutaj kwalifikowala sie jako
              > "twoje dziecko". Jestes niegrzeczny i chamski piszac to co napisales, gdybys to
              >
              > powiedzial w mojej obecnosci, zlamalbym ci szczeke we tym sammy momencie. To ze
              >
              > kryjesz sie pod pseudonimem, nie pozwala ci na chamskie zachowanie w stosunku
              > do kobiety, chyba ze sloma ci zza kolnierza wystaje. Dajesz swiadectwo jakim
              > jestes arogantem, tacy wlasnie jak ty w wiekszosci popieraja to co sie obecnie
              > dzieje, ludzie o zawezonym swiatopogladzie, bez wyobrazni i z brakami w
              > wychowaniu. Zwykle chamstwo, ale kto inny jak nie dzikus moze popierac
              > zamordyzm.

              pierwsze gacie az mnie rozzewniles,ale co do felusiaka to mysle,ze zwykla babcia
              z parasolem dala by mu w leb spokojnie bez meskiej pomocy. to jakis
              niedopieszczony chamek,ktoremu brakuje argumentacji na dowolny temat,brakuje
              taktu i wyczucia sytuacji jak kazdemu malemu tchorzowi,a tych tu pelno.
              obrazanie kobiet to ich sport, w koncu niewiele co im w realu pozostalo chyba.
              dzieki za obrone.
              • felusiak1 rachel to ty kobieta jestes? 22.07.05, 21:54
                • i-love-2-bike Re: rachel to ty kobieta jestes? 22.07.05, 22:23
                  nie felusiak to ty raczej jestes homoniepewny z menopauza,jak widac znasz dobrze
                  te objawy czyli sam przechodzisz. a co do NYC to wiesz nie tylko ty tam
                  mieszkasz i nie tylko ty jezdzisz tunelami i mostami.
            • felusiak1 Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 21:53
              nie rozpedzaj sie chlopczyku z lamaniem szczek.
              nie rozsmieszaj.............................
              a kupke juz dzis robiles?
              PS. Uzycie zwrotu "moje dziecko" moze rzeczywiscie kwalifikowac sie jako pewnego
              rodzaju impertynencja ale nie tobie buraku krytykowac i rzucac inwektywami.
              idz zrobic porzadek ze swoja szkapa.



              • 1wsze_gacie_usa Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 22:23
                felusiak1 napisała:

                > nie rozpedzaj sie chlopczyku z lamaniem szczek.
                > nie rozsmieszaj.............................
                > a kupke juz dzis robiles?
                > PS. Uzycie zwrotu "moje dziecko" moze rzeczywiscie kwalifikowac sie jako
                pewneg
                > o
                > rodzaju impertynencja ale nie tobie buraku krytykowac i rzucac inwektywami.
                > idz zrobic porzadek ze swoja szkapa.


                Widze ze jestes buhater klawiszowy i bokser damski. Jesli to podnosi u ciebie
                wiare w siebie to tak trzymaj. Ja tylko zwrocilem ci uwage i powiedzialem co by
                sie stalo gdybys stal obok. Nie stwierdzilem ze bym cie pobil, tylko ostrzeglem
                zebys uwazal na slowa, takim jak ja moze byc kazdy kto bedzie stal obok kiedy
                bedziesz ublizal kobiecie, i wowczas dostaniesz poprostu w pysk.
                • i-love-2-bike Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 22.07.05, 22:35
                  1wsze_gacie_usa napisała:

                  > felusiak1 napisała:
                  >
                  > > nie rozpedzaj sie chlopczyku z lamaniem szczek.
                  > > nie rozsmieszaj.............................
                  > > a kupke juz dzis robiles?
                  > > PS. Uzycie zwrotu "moje dziecko" moze rzeczywiscie kwalifikowac sie jako
                  > pewneg
                  > > o
                  > > rodzaju impertynencja ale nie tobie buraku krytykowac i rzucac inwektywam
                  > i.
                  > > idz zrobic porzadek ze swoja szkapa.
                  >
                  >
                  > Widze ze jestes buhater klawiszowy i bokser damski. Jesli to podnosi u ciebie
                  > wiare w siebie to tak trzymaj. Ja tylko zwrocilem ci uwage i powiedzialem co by
                  >
                  > sie stalo gdybys stal obok. Nie stwierdzilem ze bym cie pobil, tylko ostrzeglem
                  >
                  > zebys uwazal na slowa, takim jak ja moze byc kazdy kto bedzie stal obok kiedy
                  > bedziesz ublizal kobiecie, i wowczas dostaniesz poprostu w pysk.

                  jak mowie ten einstein ledwo kleci proste polskie slowa,ale nadrabia sobie
                  chamstwem dla dodania animuszu. przeciez to czysta utopia jak ten facet mysli.
                  chyba zelbet jest bardziej gietki i pomyslowy,a do tego mniej chamski. zwykle
                  jak brakuje atutow do argumentacji to sie rzuca miesem po to ,aby dyskusje
                  sprowadzic do pyskowek a nie do omawiania tematu. jen jak zawsze ma racje,ten
                  patriot act choc po czesci slusznie wprowadzony daje za duze uprawnienia policji
                  i rzadowi, i za bardzo narusza prawa jednostki. w idealnym systemie,gdzie kazdy
                  jest uczciwy nie ma sprawy,ale wiadomo jak uczciwy jest ten rzad,policja,fbi czy
                  cia, bo czytamy o ich aferach co dzien.
                  • jennifer5 Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 23.07.05, 00:33
                    i-love-2-bike napisała:

                    > 1wsze_gacie_usa napisała:
                    >
                    > > felusiak1 napisała:
                    > >
                    > > > nie rozpedzaj sie chlopczyku z lamaniem szczek.
                    > > > nie rozsmieszaj.............................
                    > > > a kupke juz dzis robiles?
                    > > > PS. Uzycie zwrotu "moje dziecko" moze rzeczywiscie kwalifikowac sie
                    > jako
                    > > pewneg
                    > > > o
                    > > > rodzaju impertynencja ale nie tobie buraku krytykowac i rzucac inwe
                    > ktywam
                    > > i.
                    > > > idz zrobic porzadek ze swoja szkapa.
                    > >
                    > >
                    > > Widze ze jestes buhater klawiszowy i bokser damski. Jesli to podnosi u ci
                    > ebie
                    > > wiare w siebie to tak trzymaj. Ja tylko zwrocilem ci uwage i powiedzialem
                    > co by
                    > >
                    > > sie stalo gdybys stal obok. Nie stwierdzilem ze bym cie pobil, tylko ostr
                    > zeglem
                    > >
                    > > zebys uwazal na slowa, takim jak ja moze byc kazdy kto bedzie stal obok k
                    > iedy
                    > > bedziesz ublizal kobiecie, i wowczas dostaniesz poprostu w pysk.
                    >
                    > jak mowie ten einstein ledwo kleci proste polskie slowa,ale nadrabia sobie
                    > chamstwem dla dodania animuszu. przeciez to czysta utopia jak ten facet mysli.
                    > chyba zelbet jest bardziej gietki i pomyslowy,a do tego mniej chamski. zwykle
                    > jak brakuje atutow do argumentacji to sie rzuca miesem po to ,aby dyskusje
                    > sprowadzic do pyskowek a nie do omawiania tematu. jen jak zawsze ma racje,ten
                    > patriot act choc po czesci slusznie wprowadzony daje za duze uprawnienia
                    policj
                    > i
                    > i rzadowi, i za bardzo narusza prawa jednostki. w idealnym systemie,gdzie
                    kazdy
                    > jest uczciwy nie ma sprawy,ale wiadomo jak uczciwy jest ten rzad,policja,fbi
                    cz
                    > y
                    > cia, bo czytamy o ich aferach co dzien.

                    jak widze niezle spadl nasz hippopotam, mysle ze zrobilam blad tak go
                    nazywajac, obrazilam tym porownaniem hippopotamy.
      • 1wsze_gacie_usa o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 21:09
        nie rozumiem o jakiej sieczce piszesz, czy o tej tutaj?

        A number of Western countries have introduced extra measures to boost security
        after the London bombs

        news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4708343.stm
        uwazasz ze to co sie obecnie zdarzylo w Londynie nie ma wplywu na nastroje
        wsrod spoleczenstw. Dodajmy do tego 'ostrzezenie' wydane pare dni temu w
        stosunku do krajow europejskich i obraz sie zamyka. Sadzisz ze ciebie to nie
        dotyczy, ze nie jestes zagrozony? Sieczka tez nazwiesz kiedy ktos z twojej
        rodziny zamieni sie w ofiare ktora bedzie uwzgledniona w statystykach?

        Jesli nie masz nic do powiedzenia, nie odzywaj sie, widze ze nie dorosles do
        tego zeby zrozumiec i byc odpowiedzialnym. Twoja arogancja i bunczucznosc
        swiadczyc moga tylko i wylacznie o braku wyobrazni i zasciankowosci, ktora
        dostrzega tylko wlasne podworko.
        • i-love-2-bike Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 21:13
          1wsze_gacie_usa napisała:

          > nie rozumiem o jakiej sieczce piszesz, czy o tej tutaj?
          >
          > A number of Western countries have introduced extra measures to boost security
          > after the London bombs
          >
          > news.bbc.co.uk/2/hi/europe/4708343.stm
          > uwazasz ze to co sie obecnie zdarzylo w Londynie nie ma wplywu na nastroje
          > wsrod spoleczenstw. Dodajmy do tego 'ostrzezenie' wydane pare dni temu w
          > stosunku do krajow europejskich i obraz sie zamyka. Sadzisz ze ciebie to nie
          > dotyczy, ze nie jestes zagrozony? Sieczka tez nazwiesz kiedy ktos z twojej
          > rodziny zamieni sie w ofiare ktora bedzie uwzgledniona w statystykach?
          >
          > Jesli nie masz nic do powiedzenia, nie odzywaj sie, widze ze nie dorosles do
          > tego zeby zrozumiec i byc odpowiedzialnym. Twoja arogancja i bunczucznosc
          > swiadczyc moga tylko i wylacznie o braku wyobrazni i zasciankowosci, ktora
          > dostrzega tylko wlasne podworko.

          to nie arogancja,czy bunczucznosc ale prymitywizm i glupota czlowika,ktory nie
          potrafi poprawnie napisac slowa "przedszkole",gdzie toto zakonczylo swa
          chwalebna edukacje.
        • felusiak1 Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:00
          chlopczyku to co tu przytaczasz to nie to samo o czym zaczela sieczkarnia
          dzenipher. Inny kontekst.
          Z tym co zamiesciles moge sie zgodzic.
          Jest rzecza oczywista, ze dostrzegam zagrozenia.
          W koncu mieszkam w NYC i korzystam z tuneli i mostow.
          Pisalem juz, ze moja cora dojezdza do pracy autobusem i metrem.
          To co pisze dzenipher jest dalekie od tego co ty piszsz i dlatego nazwalem to
          sieczka. I na dodatek oburecznie podpisuje sie pod moim twierdzeniem
          a jak bedzie potrzeba to poloze pieczec lakowa ale bez herbu bom z gminu.
          • 1wsze_gacie_usa Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:18
            felusiak1 napisała:

            > chlopczyku to co tu przytaczasz to nie to samo o czym zaczela sieczkarnia
            > dzenipher. Inny kontekst.
            > Z tym co zamiesciles moge sie zgodzic.
            > Jest rzecza oczywista, ze dostrzegam zagrozenia.
            > W koncu mieszkam w NYC i korzystam z tuneli i mostow.
            > Pisalem juz, ze moja cora dojezdza do pracy autobusem i metrem.
            > To co pisze dzenipher jest dalekie od tego co ty piszsz i dlatego nazwalem to
            > sieczka. I na dodatek oburecznie podpisuje sie pod moim twierdzeniem
            > a jak bedzie potrzeba to poloze pieczec lakowa ale bez herbu bom z gminu.

            dlaczego zwracasz sie do mnie "chlopczyku" tylko ty wiesz, dajesz jednak
            swiadectwo kim jestes.

            To co ja przytoczylem ma bardzo scisly zwiazek z tym co napisala Jennifer
            mianowicie zaciskanie praw obywatelskich niczego nie zmieni a wrecz pogorszy.
            Nie ma sposobu na wyeliminowanie mozliwosci atakow chyba ze wprowadzi sie rezim
            niemalze "stalinowski", tylko wowczas gdzie sa nasze wolnosci i prawa? Bush
            bardzo usilnie stara sie przepchnac "Patriot Act" i to jest tylko poczatek. Juz
            teraz zycie stalo sie utrudnione z powodu idiotycznych ograniczen, a z kazdym
            nastepnym "Patriot Act" bedzie coraz bardziej trudne. Jennifer ma racje pytajac
            co to jest war on terror? Co to jest, moze ty znasz odpowiedz?
            • felusiak1 Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:30
              lubie nazywac takich jak ty chlopczykami, a to ze wzgledu na infantylny sposob
              argumentacji. estem chamem, nic nie poradze.
              majtki napisalo:
              > Juz teraz zycie stalo sie utrudnione z powodu idiotycznych ograniczen, a z
              > kazdym nastepnym "Patriot Act" bedzie coraz bardziej trudne.
              Czy mozesz wymienic w jaki sposob codzienne zycie stalo sie utrtrudnione w wyniku
              Patriot Act? Umieram z ciekawosci.
              • i-love-2-bike Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:35
                felusiak1 napisała:

                > lubie nazywac takich jak ty chlopczykami, a to ze wzgledu na infantylny sposob
                > argumentacji. estem chamem, nic nie poradze.
                estes,estes i to na poziome PSZECZKOLA.
              • 1wsze_gacie_usa Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:37
                felusiak1 napisała:

                > lubie nazywac takich jak ty chlopczykami, a to ze wzgledu na infantylny sposob
                > argumentacji. estem chamem, nic nie poradze.

                milo ze sam przyznales sie do chamstwa, rozumiem ze masz to nabyte w rodzinie,
                przyklad taty czy mamy?

                > majtki napisalo:
                > > Juz teraz zycie stalo sie utrudnione z powodu idiotycznych ograniczen, a
                > z
                > > kazdym nastepnym "Patriot Act" bedzie coraz bardziej trudne.
                > Czy mozesz wymienic w jaki sposob codzienne zycie stalo sie utrtrudnione w
                wyni
                > ku
                > Patriot Act? Umieram z ciekawosci.

                Popros kogos zeby nas zawiadomil jak padniesz butami do przodu, bedzie okazja
                do wypicia.
                • felusiak1 Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 22:48
                  majtki napisalo:
                  > milo ze sam przyznales sie do chamstwa, rozumiem ze masz to nabyte w rodzinie,
                  > przyklad taty czy mamy?
                  DON"T PUSH YOUR LUCK
                  > Popros kogos zeby nas zawiadomil jak padniesz butami do przodu, bedzie okazja
                  > do wypicia.
                  Masz zalatwione wlacznie z doslaniem butelczyny. A teraz wymien z osobna te
                  rzekome ograniczenia wynikajace z Patriot Act. Pytam retorycznie gdyz lepsi od
                  ciebie z ACLU nie potrafili podac nawet jednego przykladu.
                  No to ulzyj sobie i napisz cos rownie glupiego jak to co napisales w poprzednim
                  wypocie.
                  • 1wsze_gacie_usa Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 23:02
                    felusiak1 napisała:

                    > majtki napisalo:
                    > > milo ze sam przyznales sie do chamstwa, rozumiem ze masz to nabyte w rodz
                    > inie,
                    > > przyklad taty czy mamy?
                    > DON"T PUSH YOUR LUCK

                    a co sie stanie, zadasz mi cios?

                    A teraz wymien z osobna te
                    > rzekome ograniczenia wynikajace z Patriot Act. Pytam retorycznie gdyz lepsi od
                    > ciebie z ACLU nie potrafili podac nawet jednego przykladu.
                    > No to ulzyj sobie i napisz cos rownie glupiego jak to co napisales w
                    poprzednim
                    > wypocie.

                    ty dobrze wiesz ze chodzi tutaj o zwiekszenie przywilejow policyjnych, a nie
                    codzienne prawa typu kto ma wejsc do autobusu pierwszy. Te wlasnie "przywileje"
                    ograniczaja nasze swobody na codzien i powodoja dyskomfort psychiczny. Ty moze
                    tego nie odczowasz ale tacy jak ty niewiele odczowaja wogole. Moze mi powiesz
                    ilu "policjantow" bedzie trzeba zatrudnic zeby obstawic caly kraj, w kazdym
                    miejsci i na kazdym rogu kazdego dnia.
                    • felusiak1 trudno dyskutowac z dzieciecym punktem widzenia 23.07.05, 00:08
                      nikt z was nie potrafi dostrzec gdzie naprawde ogranicza sie nasze wolnosci.
                      wszyscy biegniecie za oszolomionymi wierzac w dyrdymaly.
                      Przed dwoma laty Kongres ograniczyl nam prawo do wypowiedzi na 60 dni przed
                      wyborami. Ostatnio sad najwyzszy ograniczyl nam prawo do wlasnosci prywatnej
                      a wy piszecie dyrdymaly o panstwie policyjnym.
                      Nikt z was nie chce nawet zbadac intencji. Przegladanie torem ma na celu
                      zapewnienie bezpieczenstwa a nie ograniczenie wolnosci. Nikogo nie interesuje co
                      jest w torbie oprocz bomby no i moze narkotykow i broni. No to handlarze
                      narkotykow i handlarze nielegalna bronia beda zmuszeni chodzic piechota.
                      Powiem szczerze, ze mam dosyc czytania absolutnych, wyssanych z palca
                      idiotyzmow. Gdzies musi przeciez byc granica gdzie zdrowie psychiczne zamienia
                      sie w paranoje.
                      Zadziwia mnie tez fakt, ze nikt z was, tak oswieconych nie przytoczyl czwartej
                      poprawki do konstytucji na poparcie swoich wywodow.
                      • enger Re: trudno dyskutowac z dzieciecym punktem widzen 23.07.05, 00:17
                        felusiak1 napisała:

                        > nikt z was nie potrafi dostrzec gdzie naprawde ogranicza sie nasze wolnosci.
                        > wszyscy biegniecie za oszolomionymi wierzac w dyrdymaly.
                        > Przed dwoma laty Kongres ograniczyl nam prawo do wypowiedzi na 60 dni przed
                        > wyborami. Ostatnio sad najwyzszy ograniczyl nam prawo do wlasnosci prywatnej
                        > a wy piszecie dyrdymaly o panstwie policyjnym.
                        > Nikt z was nie chce nawet zbadac intencji. Przegladanie torem ma na celu
                        > zapewnienie bezpieczenstwa a nie ograniczenie wolnosci. Nikogo nie interesuje
                        c
                        > o
                        > jest w torbie oprocz bomby no i moze narkotykow i broni. No to handlarze
                        > narkotykow i handlarze nielegalna bronia beda zmuszeni chodzic piechota.
                        > Powiem szczerze, ze mam dosyc czytania absolutnych, wyssanych z palca
                        > idiotyzmow. Gdzies musi przeciez byc granica gdzie zdrowie psychiczne zamienia
                        > sie w paranoje.
                        > Zadziwia mnie tez fakt, ze nikt z was, tak oswieconych nie przytoczyl czwartej
                        > poprawki do konstytucji na poparcie swoich wywodow.

                        To ty jestes paranoikiem, czy nie dostrzegasz ze sam piszesz "nikt z was nie
                        potrafi dostrzec gdzie naprawde ogranicza sie nasze wolnosci. wszyscy
                        biegniecie za oszolomionymi wierzac w dyrdymaly." Co to znaczy? Ze TYLKO TY
                        dostrzegasz, kazdy inny to ...oszolom? Zastanow sie oszolomie ci piszesz.
                        • felusiak1 Re: trudno dyskutowac z dzieciecym punktem widzen 23.07.05, 00:35
                          doskonale wiem co pisze. Takie dzieciaki jak wy nie potraficie dostrzec kiedy
                          ogranicza sie wam swobody tylnymi drzwiami, po cichu ale rozdzieracie ryje
                          kiedy dzenipher wam zapoda.
                          • enger Re: trudno dyskutowac z dzieciecym punktem widzen 23.07.05, 00:47
                            felusiak1 napisała:

                            > doskonale wiem co pisze. Takie dzieciaki jak wy nie potraficie dostrzec kiedy
                            > ogranicza sie wam swobody tylnymi drzwiami, po cichu ale rozdzieracie ryje
                            > kiedy dzenipher wam zapoda.

                            Jennifer zagina cie na kazdym watku dlatego jestes tak na nia zaciety. A wiesz
                            dlaczego, poniewaz ona broni slusznej sprawy, a ty stoisz tam gdzie nasrali ci
                            ktorych oslaniasz, stoisz w gownie koles a chcesz udowodnic ze to winogrona.
          • schlagbaum Re: o jakiej sieczce piszesz 22.07.05, 23:13
            felusiak1 napisała:
            pod moim twierdzeniem
            > a jak bedzie potrzeba to poloze pieczec lakowa ale bez herbu bom z gminu.

            Wiadomo. Fornal.
            • felusiak1 Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:09
              go fuck youself, mook!!!!!!!!!!!!!!
              • enger Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:19
                felusiak1 napisała:

                > go fuck youself, mook!!!!!!!!!!!!!!

                nauczyles sie tego od starszego drucha Cheney?
                • i-love-2-bike Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:27
                  enger napisał:

                  > felusiak1 napisała:
                  >
                  > > go fuck youself, mook!!!!!!!!!!!!!!
                  >
                  > nauczyles sie tego od starszego drucha Cheney?

                  widac,ze felusiakowi cos na leb dzisiaj spadlo,stracil mozliwosc konwersacji.
                  • jennifer5 Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:31
                    i-love-2-bike napisała:

                    > enger napisał:
                    >
                    > > felusiak1 napisała:
                    > >
                    > > > go fuck youself, mook!!!!!!!!!!!!!!
                    > >
                    > > nauczyles sie tego od starszego drucha Cheney?
                    >
                    > widac,ze felusiakowi cos na leb dzisiaj spadlo,stracil mozliwosc konwersacji.

                    zeby cos spadlo na leb, trzeba przynajmniej miec ten leb, ten typ ma dziore w
                    tym miescu, ale te typy juz tak maja.
              • schlagbaum Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:26
                felusiak1 napisała:

                > go fuck youself, mook!!!!!!!!!!!!!!

                A nie mowilem ze tracisz fason, fornalu ?
                • felusiak1 Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:37
                  I don't like to repeat myself but the circumstances warrant it.
                  Go fuck yourself, mook!!!!!!!!!!!!!!
                  • schlagbaum Re: o jakiej sieczce piszesz 23.07.05, 00:39
                    felusiak1 napisała:

                    > I don't like to repeat myself but the circumstances warrant it.
                    > Go fuck yourself, mook!!!!!!!!!!!!!!

                    Do trzech razy sztuka.

                    No! hop, hop fornalu !
      • jennifer5 Re: a juz myslalem, ze dzisiaj sieczki nie bedzie 23.07.05, 00:24
        wlasnie, i najwiecej siana od ciebie kretynie wyplynelo
        • felusiak1 nareszcie, juz myslalem ze cos sie stalo. 23.07.05, 00:39
          Niepokoilem sie o twoje zdrowko. Chwala Bogu, ze wszystko jest OK.
          • jennifer5 Re: nareszcie, juz myslalem ze cos sie stalo. 23.07.05, 00:49
            felusiak1 napisała:

            > Niepokoilem sie o twoje zdrowko. Chwala Bogu, ze wszystko jest OK.

            doprawdy, pozwol ze zacytuje kogos w podziece:

            felusiak1 napisała: > Go fuck yourself, mook!!!!!!!!!!!!!!
            • schlagbaum Re: nareszcie, juz myslalem ze cos sie stalo. 23.07.05, 00:54
              jennifer5 napisała:

              > felusiak1 napisała:
              >
              > > Niepokoilem sie o twoje zdrowko. Chwala Bogu, ze wszystko jest OK.
              >
              > doprawdy, pozwol ze zacytuje kogos w podziece:
              >
              > felusiak1 napisała: > Go fuck yourself, mook!!!!!!!!!!!!!!

              Temu biedakowi kultury odebrac nie moglo, bo jej fornal nigdy nie mial ale
              resztki rozumu wlasnie ulatuja w sina dal

              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26802522&a=26820928
              :-))))))))))))))) _:-DDD

              Czy mozna sie bedeac przy zdrowych zmyslach tak blaznic ?

              A moze felusiak zwyczajnie pije.
              • jennifer5 Re: nareszcie, juz myslalem ze cos sie stalo. 23.07.05, 00:58
                schlagbaum napisał:

                > A moze felusiak zwyczajnie pije.

                po wodce mozna zglupiec ale nie zidiociec, a juz napewno nie mozna stac sie...
                hippopotamem.
    • jennifer5 Re: fight terror 23.07.05, 03:00
      moze trzeba bedzie rozszerzyc Patriot Act na inne kraje, innej rady nie widze.

      news.yahoo.com/s/ap/20050723/ap_on_re_mi_ea/egypt_explosions
      CAIRO, Egypt - As many as seven explosions, including at least four car bombs,
      struck the Red Sea resort of Sharm el-Sheik early Saturday, hitting several
      hotels packed with foreign and Egyptian tourists and killing at least 36
      people, witnesses and police said.

      "... a main strip of beach hotels in the desert city popular with Israeli and
      European tourists, witnesses said."
      • i-love-2-bike Re: fight terror 23.07.05, 03:03
        jennifer5 napisała:

        > moze trzeba bedzie rozszerzyc Patriot Act na inne kraje, innej rady nie widze.
        >
        > news.yahoo.com/s/ap/20050723/ap_on_re_mi_ea/egypt_explosions
        > CAIRO, Egypt - As many as seven explosions, including at least four car bombs,
        > struck the Red Sea resort of Sharm el-Sheik early Saturday, hitting several
        > hotels packed with foreign and Egyptian tourists and killing at least 36
        > people, witnesses and police said.
        >
        > "... a main strip of beach hotels in the desert city popular with Israeli and
        > European tourists, witnesses said."

        nic tylko mamy 6 mld terrorystow na ziemi i ze 100 dobrych patriotow
        amerykanskich, that's it.
        • jennifer5 Re: fight terror 23.07.05, 03:04
          i-love-2-bike napisała:

          > jennifer5 napisała:
          >
          > > moze trzeba bedzie rozszerzyc Patriot Act na inne kraje, innej rady nie w
          > idze.
          > >
          > > news.yahoo.com/s/ap/20050723/ap_on_re_mi_ea/egypt_explosions
          > > CAIRO, Egypt - As many as seven explosions, including at least four car b
          > ombs,
          > > struck the Red Sea resort of Sharm el-Sheik early Saturday, hitting sever
          > al
          > > hotels packed with foreign and Egyptian tourists and killing at least 36
          > > people, witnesses and police said.
          > >
          > > "... a main strip of beach hotels in the desert city popular with Israeli
          > and
          > > European tourists, witnesses said."
          >
          > nic tylko mamy 6 mld terrorystow na ziemi i ze 100 dobrych patriotow
          > amerykanskich, that's it.

          wiem kto nam tutaj powie co robic, felusiak, on jedyny nie jest oszolomem i
          wierzy w dobra droge, on nas 'oswieci', jak tylko wytrzezwieje.
          • i-love-2-bike Re: fight terror 23.07.05, 03:09
            jennifer5 napisała:


            > wiem kto nam tutaj powie co robic, felusiak, on jedyny nie jest oszolomem i
            > wierzy w dobra droge, on nas 'oswieci', jak tylko wytrzezwieje.

            no nie on jeden musi wytrzezwiec,nasz genom najpierw musi cos na rozstroj
            zoladka znalesc,a to ciezko jak sklepy zamkniete.
    • genom3 Re: fight terror, dureń:)))))) 23.07.05, 03:04
      gdybyś poczytał troche ksiązek to byś wiedział, ze analitycy już dawno wpadli
      na to, ze terroryzm to najskuteczniejsza metoda osiągania własnych celów
      a dzieje sie tak własnie dlatego, ze nie wiadomo kogo zaatakować

      aby położyć temu kres
      taki mały fortel:)))))))))
    • genom3 Re: fight terror, a gorąco 23.07.05, 03:06
      zrobi sie dopiero wtedy jak tobie ktoś pod ogon podłozy trochę prochu
      • jennifer5 Re: fight terror, a gorąco 23.07.05, 09:46
        genom3 napisała:

        > zrobi sie dopiero wtedy jak tobie ktoś pod ogon podłozy trochę prochu

        ty masz proch we lbie wiec trudno zebys rozumial problem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka