Dodaj do ulubionych

Apokalipsa Nowego Orleanu !

24.09.05, 00:13
A oto artykół z nr.3/2004 pisma Focus.
"Z czego słynie karnawał w Nowym Orleanie?
Ulica Bourbon Street we francuskiej dzielnicy w Nowym Orleanie
jest znana ze szczególnej, nieformalnej tradycji karnawałowej.
Podczas pochodu uczestnicy karnawału wręczają kobietom
podarunki, przeważnie plastikowe świecidełka, a obdarowane
w rewanżu obnażąją piersi.Taki jest tu niepisany zwyczaj,
wspomagany przez atmosferę karnawałowego rozprężenia i
hektolitry trunków. Na balkonach domów prz Bourbon Street
stoją opłacone strptizerki, które dają przykład szalejącym,
roztańczonym tłumom. Co roku do Nowego Orleanu ściąga
wielu turystów, by przekonać się na własne oczy czy,
czy za kilka świecidełek zobaczą czyjś nagi biust."

No i po zabawie Panie,Panowie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka