Gość: Glos
IP: *.cvx10-bradley.dialup.earthlink.net
01.10.02, 17:36
Kto by pomyslal? Czy Amerykanie to naprawde banda idiotow?
Jesli nie zaatakujemy Iraku dzis oni zrobia to jutro z bardzo
zlymi skutkami. Co za naiwnosc, ze jest to kraj, ktory nie mial
nic wspolnego z atakami terrorsytycznymi. Jest to jeden z
najwazniejszych zrodel dotowania terroryzmu i rodziny Osamy.
Kazdy Arab to zlo, to jest jak zaraza. Dopoki beda wierzyc w
swojego proroka Mahometa - bandyte i morderce - ten swiat nie
zazna spokoju. Jesli Bush nie zdecyduje sie na krok - mozemy
tylko oczekiwac na skutki i oby bylo nam lekko umierac.