i-love-2-ski 14.12.05, 16:43 tam w jednym miasteczku nie wolno umierac. cos mi sie wydaje,ze ktos ma nawet lepsze pomysly niz dancia wraz ze swa silna grupa. www.cnn.com/2005/WORLD/americas/12/13/death.ban.ap/index.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dan34bratdany33 Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 18:19 dowcipone ale i okropne. Zwloki pod chodnikami grzebane to sie nadaje tez do sadu kryminalnego. Nu ale co kraj to obyczaj. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 19:23 dan34bratdany33 napisał: > dowcipone ale i okropne. > Zwloki pod chodnikami grzebane to sie > nadaje tez do sadu kryminalnego. > Nu ale co kraj to obyczaj. jak widac na swiecie mamy roznych oszolomow,niektorzy nawet udaja,ze sa normalni,tylko ,ze cusik z toba niedobrze.to jednak nic w porownaniu z tekstami puszczanymi przez nasza silna grupe,czytajac tamto mydlo "any news is a good one":)) Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 19:44 nu, pustemo...... widac, ze cie meczy moja osoba..... prawie ze nia ma twojego wpisu, zebys nie zrobila jakiej idiotycznej aluzji do mnie.... nie ma znaczenia, ze wogole z toba nie rozmawiam, ty, jak twoja swita w osobach zerowca i grzesia niemieckiego, latacie za mna, jak te pszczolki do miodu.... wiedzialam, ze jestescie ograniczeni, ale nie mialam pojecia, ze wasze ograniczenie jest az tak ogromne, zeby myslec i pisac tylko o mnie..... nu, ale jak wam sprawia przyjemnosc, to se piszcie i pokazujcie dalej wasze ograniczenie i glupote.... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 19:50 dana33 napisała: > nu, pustemo...... widac, ze cie meczy moja osoba..... prawie ze nia ma twojego > wpisu, zebys nie zrobila jakiej idiotycznej aluzji do mnie.... nie ma > znaczenia, ze wogole z toba nie rozmawiam, ty, jak twoja swita w osobach > zerowca i grzesia niemieckiego, latacie za mna, jak te pszczolki do miodu.... > wiedzialam, ze jestescie ograniczeni, ale nie mialam pojecia, ze wasze > ograniczenie jest az tak ogromne, zeby myslec i pisac tylko o mnie..... > nu, ale jak wam sprawia przyjemnosc, to se piszcie i pokazujcie dalej wasze > ograniczenie i glupote.... czy ktos cos mowil w jednej osobie,czy 10?o ile mnie wzrok nie myli danus twe imie nie bylo nadmieniane w w/w watku,wiec podnies rabek sukieneczki i zwiewnie sie ulotnij,zamykajac drzwi,bo obawiam sie ,ze glupota jest zarazliwa,a ja jestem taka podatna ostatnio na zarazki.buziunia dla naszego kwiatuszka inteligencji,obys nam nigdy nie zwiedla. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 20:16 pustemo, tys nie tylko glupia i wulgarna, tys tez slepa i po paru minutach nawet nie wiesz, co napisalas..... w poscie otwierajacym ten twoj watek, skladajacym sie z z dwoch zdan, wymienilas w zdaniu drugim moje imie... "cos mi sie wydaje,ze ktos ma nawet lepsze pomysly niz dancia wraz ze swa silna grupa." to tak bylo ni w piec ni w dziewiec, byle cos napisac... ale prosze, pisz, pustemo, pisz, ku rozrywce wszystkich... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 20:19 dana33 napisała: > pustemo, tys nie tylko glupia i wulgarna, tys tez slepa i po paru minutach > nawet nie wiesz, co napisalas..... > w poscie otwierajacym ten twoj watek, skladajacym sie z z dwoch zdan, > wymienilas w zdaniu drugim moje imie... "cos mi sie wydaje,ze ktos ma nawet > lepsze pomysly niz dancia wraz ze swa silna grupa." > > to tak bylo ni w piec ni w dziewiec, byle cos napisac... ale prosze, pisz, > pustemo, pisz, ku rozrywce wszystkich... nu a tys chyba anlafabetka. to byly adnoatcje do danci,a nie dany33,widzisz roznice,czy lupe sobie musisz sprawic? niejednemu psu burek chyba,a ja pisze a idioci czytaja,he,he i nawet dyskutujom z chorom psychicznie,dajac dobre rady?czyli znowu: "dzis teatrzyk zaczynamy,tralala,tralala wszystkie dzieci zapraszamy tralala lala" Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 20:36 jak to siem mowi, nedzne proby wycofania sie, ale zoll zejn.... nu, dosyc tej wymiany zdan, starczy na nastepny tydzien.... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: jedziemy do brazylii 14.12.05, 20:38 dana33 napisała: > jak to siem mowi, nedzne proby wycofania sie, ale zoll zejn.... > nu, dosyc tej wymiany zdan, starczy na nastepny tydzien.... jak to sie mowi,marne wejscie marnego aktora. masz cos do dodania na temat brazylii,czy cwiczysz ruchy mimiczne twarzy? jesli to drugie to masz wystarczajaca ilosc sluchaczy na twoje trelowanie,wiec..... Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Rachelciu! 14.12.05, 23:41 Nie moglabys tej lupy Danusi na Dzieciatko podarowac, bo inaczej pojeddzie do Auschwitz i z muzeum podpieprzy? Odpowiedz Link Zgłoś