jennifer5 16.12.05, 22:04 ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"? www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w_ojciech Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:15 jennifer5 napisała: > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"? ───────────────────────────────────── I biały kaptur w bagażniku. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:20 jennifer5 napisała: > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"? > > www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html on nigdy nie je fries tylko pyry. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 00:46 A wemborek tez wiesz co to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 00:58 grzegorz1948 napisał: > A wemborek tez wiesz co to jest? nie. Odpowiedz Link Zgłoś
yann17 Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:23 jennifer5 napisała: > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"? > > www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html -------------------------- ja się założe, że Meerkat ma Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:24 yann17 napisał: > > -------------------------- > ja się założe, że Meerkat ma e tam meerkat ma dietetyczny zestaw dla psow,on przeciez musi uwazac,aby nie przytyc. Odpowiedz Link Zgłoś
explicit Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:41 No numbers felusiak i jak siem odgryziesz ? :))) uklony Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 nie moge sie odgryzc 16.12.05, 23:33 gdyz wyroslem juz z piaskownicy i nie bawi mnie dzieciece gaworzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
w_ojciech Re: nie moge sie odgryzc 17.12.05, 09:05 felusiak1 napisała: > gdyz wyroslem juz z piaskownicy i nie bawi mnie dzieciece gaworzenie. ───────────────────────────────────── No nie gniewaj się na nas. Ale mógłbyś nam powiedzieć, czy masz broń? Obstawiam - Felusiak ma w domu UZI. Odpowiedz Link Zgłoś
babariba-babariba chyba jednak nie ma :))) 17.12.05, 09:17 ...jako agent wpływu maskować się przecież musi. Piltot taki jeden z Ameryki tu pisywał i o Polsce miał wiele do powiedzenia, a wredna maszyna wyświetlała IP: "nasa.gov" Odpowiedz Link Zgłoś
jennifer5 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 17:38 felusiak co myslisz o Paryzu? Czy mozna tam spotkac nalepke na zderzaku "Boycott USA"? Czy to zbyt prostackie zeby ktokolwiek we Francji mogl zeszpecic sobie tym wlasny samochod? Co myslisz synku... jesli cos wogole myslisz? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 17:42 jennifer5 napisała: > felusiak co myslisz o Paryzu? Czy mozna tam spotkac nalepke na > zderzaku "Boycott USA"? Czy to zbyt prostackie zeby ktokolwiek we Francji mogl > zeszpecic sobie tym wlasny samochod? Co myslisz synku... jesli cos wogole > myslisz? zabojady nie lubia amerykanow,to wiadomo. nie dogadasz sie z nimi w zadnym innym jezyku tylko francuskim,i to juz od lat:)) Odpowiedz Link Zgłoś
dan34bratdany33 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 18:35 Kryzys w branzy neokonow sie zbliza.Dla felusiaka to bedzie znaczyc szukanie nowej pracy.Jak zobaczycie na zderzaku napis:I will do anything for money except work-to felusiak jedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
w_ojciech tu jest jego foto 17.12.05, 20:33 http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/obrazki/Koszalek_Opalek.jpg&imgrefurl=http://www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/strony/Koszalek_Opalek.html&h=876&w=700&sz=133&tbnid=M6i637NOX-wJ:&tbnh=145&tbnw=115&hl=pl&start=9&prev=/images%3Fq%3Dkosza%25C5%2582ek%2Bopa%25C5%2582ek%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26ie%3DUTF-8%26inlang%3Dpl%26sa%3DG Odpowiedz Link Zgłoś
w_ojciech poprawka linku 17.12.05, 20:36 www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/obrazki/Koszalek_Opalek.jpg Odpowiedz Link Zgłoś