Dodaj do ulubionych

kto sie zalozy...

16.12.05, 22:04
... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"?

www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html
Obserwuj wątek
    • w_ojciech Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:15
      jennifer5 napisała:
      > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"?
      ─────────────────────────────────────
      I biały kaptur w bagażniku.
    • i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:20
      jennifer5 napisała:

      > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"?
      >
      > www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html

      on nigdy nie je fries tylko pyry.
      • grzegorz1948 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 00:46
        A wemborek tez wiesz co to jest?
        • i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 00:58
          grzegorz1948 napisał:

          > A wemborek tez wiesz co to jest?

          nie.
    • yann17 Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:23
      jennifer5 napisała:

      > ... ze felusiak ma na samochodzie nalepiona nalepke "Boycott France"?
      >
      > www.webwonks.org/Extra/boycott/boycott.html
      --------------------------
      ja się założe, że Meerkat ma
      • i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:24
        yann17 napisał:

        >
        > --------------------------
        > ja się założe, że Meerkat ma

        e tam meerkat ma dietetyczny zestaw dla psow,on przeciez musi uwazac,aby nie
        przytyc.
    • explicit Re: kto sie zalozy... 16.12.05, 22:41
      No numbers felusiak i jak siem odgryziesz ? :)))

      uklony
      • felusiak1 nie moge sie odgryzc 16.12.05, 23:33
        gdyz wyroslem juz z piaskownicy i nie bawi mnie dzieciece gaworzenie.
        • w_ojciech Re: nie moge sie odgryzc 17.12.05, 09:05
          felusiak1 napisała:
          > gdyz wyroslem juz z piaskownicy i nie bawi mnie dzieciece gaworzenie.
          ─────────────────────────────────────
          No nie gniewaj się na nas. Ale mógłbyś nam powiedzieć, czy masz broń?
          Obstawiam - Felusiak ma w domu UZI.
    • babariba-babariba chyba jednak nie ma :))) 17.12.05, 09:17
      ...jako agent wpływu maskować się przecież musi.
      Piltot taki jeden z Ameryki tu pisywał i o Polsce miał wiele do powiedzenia, a
      wredna maszyna wyświetlała IP: "nasa.gov"
    • jennifer5 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 17:38
      felusiak co myslisz o Paryzu? Czy mozna tam spotkac nalepke na
      zderzaku "Boycott USA"? Czy to zbyt prostackie zeby ktokolwiek we Francji mogl
      zeszpecic sobie tym wlasny samochod? Co myslisz synku... jesli cos wogole
      myslisz?
      • i-love-2-ski Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 17:42
        jennifer5 napisała:

        > felusiak co myslisz o Paryzu? Czy mozna tam spotkac nalepke na
        > zderzaku "Boycott USA"? Czy to zbyt prostackie zeby ktokolwiek we Francji mogl
        > zeszpecic sobie tym wlasny samochod? Co myslisz synku... jesli cos wogole
        > myslisz?

        zabojady nie lubia amerykanow,to wiadomo. nie dogadasz sie z nimi w zadnym innym
        jezyku tylko francuskim,i to juz od lat:))
    • dan34bratdany33 Re: kto sie zalozy... 17.12.05, 18:35
      Kryzys w branzy neokonow sie zbliza.Dla felusiaka to bedzie znaczyc szukanie
      nowej pracy.Jak zobaczycie na zderzaku napis:I will do anything for money
      except work-to felusiak jedzie.
    • w_ojciech jak wyglonda Felusiak? /nt 17.12.05, 20:13

      • w_ojciech tu jest jego foto 17.12.05, 20:33
        http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/obrazki/Koszalek_Opalek.jpg&imgrefurl=http://www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/strony/Koszalek_Opalek.html&h=876&w=700&sz=133&tbnid=M6i637NOX-wJ:&tbnh=145&tbnw=115&hl=pl&start=9&prev=/images%3Fq%3Dkosza%25C5%2582ek%2Bopa%25C5%2582ek%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26ie%3DUTF-8%26inlang%3Dpl%26sa%3DG
        • w_ojciech poprawka linku 17.12.05, 20:36
          www.biol.uni.wroc.pl/obuwr/festiwal/obrazki/Koszalek_Opalek.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka